Приватна гімназія «Академія сучасної освіти» (Дніпровський район)
Зміст
Зміст
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.
Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
Анкетування ІК- компетентності вчителів закладу.
Анкетування "Цифрові інструменти Google для педагога" Опитування було розроблено в Google формі та спрямована на діагностику ІК компетентності вчителів, та Google інструментаріяю, зокрема.
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення).
Гугл- календар для співробітників, керівників
Тренінги для вчителів
Важливим завданням практики було показати вчителям сучасні можливості ІКТ під час проведення уроків. Студенти нашої групи залюбки ознайомили вчителів з такими сервісами як Wordart (ресурс для створення хмаринок слів), Thinglink (створення інтерактивних зображень), Google classrom (створення віртуального класу з комплексом завдань, відстежуванням учнівської активності, результатів навчання), Learning apps (створення вправ), Kahoot(тестування за допомогою взаємодіїі гаджетів та інтерактивної дошки) та інших. Тренінги успішно пройшли вчителі гімназії Анна Миколаївна Лепеха, Інна Миколаївна Верікас, Наталія Василівна Коробкова, Анастасія Леонідівна Трофимченко,Дмитро Іванович Кожем'яка.
Інтегрований день для учнів 2-В класу
Цікавим та захоплюючим видався інтегрований день, проведений нами у 2-В класі. Поєднавши між собою уроки математики, літературного читання та природознавства, ми змогли оптимізувати навчальний процес, зацікавити та активізувати учнів. Ми запропонували їм гру-квест "Подорож інопланетянина Фродді". Учні обєдналися у дві команди, кожна з яких отримувала чарівну колбу. Виконуючи завдання впродовж уроків, команди поступово наповнювали колби пальним, яке було необхідно для космічного корабля Фродді. Завдяки застосуванню інтернет-ресурсів та засобів ІКТ уроки пройшли швидко, цікаво, насичено, у інтерактивній взаємодії учнів одне з одним. Ми використали: групову роботу, роботу з інтерактивною дошкою та мобільними пристроями. Таким чином, вдалося не тільки повторити та узагальнити багато матеріалу, а й економно використати час, зробити уроки надсучасними та цікавими для учнів. Головна рефлексія відбулася по закінченню інтегрованого дня. Учні 2-В класу не хотіли нас відпускати, запрошували прийти до них знову якомога скоріше.