Левченко Юлія Олександрівна
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Левченко Юлії Олександрівни групи ПОм-1-16-2.2з другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту з 06.11.2017р. до 26.11.2017р.
База для проведення практики: СЗОШ № 54. (Солом'янський район район, вул. Академіка Білецького, 7)
Зміст
- 1 Наша школа
- 2 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
- 2.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
- 2.2 ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
- 2.3 Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
Наша школа
Контактна інформація
03126 м. Київ
вул. Ак. Білецького,7,
т.404-61-87, 404-61-90
Історія школи
Середня загальноосвітня школа № 54 Солом’янського району м.Києва має свою історію, в якій тісно переплітаються минуле і сьогодення.
У 1859 році в Києві на кошти київського мецената, губернатора Івана Фундуклея була відкрита перша жіноча гімназія саме на вулиці Фундуклеївській, 6, неподалік від головної вулиці нашого міста – Хрещатика.
Серед випускників жіночої гімназії відома поетеса Анна Ахматова, яка писала:
А вы, друзья! Осталось вас немного – Мне от того вы с каждым днём милей… Какой короткой сделалась дорога, Которая казалась всех длинней…
Це про друзів по гімназії, це, зокрема, про відому оперну співачку Забелло-Врубель, випускницю Фундуклеївської гімназії, таємничі очі якої увічнені художником М.О. Врубелем у картині “Царівна-Лебідь”.
За радянських часів це була єдина українська школа, випускники якої в червні 1941 року прямо з шкільної лави пішли захищати Вітчизну. Більшість з них загинули, ті, хто повернувся, - прославили 54 школу: це режисер студії ім. О. Довженка – Суламіф Цибульник (“Ад’ютант його величності”), відомий скульптор М. Селібер, художник, автор багатьох експозицій Жук О.О.
Школа кілька разів змінювала адресу, і 01 вересня 1967 року була відкрита у новому мікрорайоні міста – Відрадному за адресою: вул. Академіка Білецького,7. Вона одержала назву 54 Київська трудова політехнічна загальноосвітня школа імені М.М. Коцюбинського.
У 2017 році школі виповнилося 50 років, серед тисяч її випускників – депутати Верховної Ради України, освітянські керманичі, лікарі, інженери, вчителі, представники шоубізнесу...
Адміністрація школи
Директор школи КОВАЛЬОВА ОЛЬГА ІВАНІВНА
Заступник директора з навчально-виховної роботи 5-11 класи ТАНЄЄВА ІРИНА ВАЛЕНТИНІВНА
Заступник директора з навчально-виховної роботи 1-4 класи МАРЧЕНКО ІРИНА ПЕТРІВНА
Заступник директора з виховної роботи ПІСЕЦЬКА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
Інтерв'ю з директором школи Ковальовою О. І. :
Адміністрація школи працює над активним залучення вчителів до використання інформаційних технологій не залежно від віку та вмінь користуватися комп'ютерною технікою. Швидкий розвиток інформаційних технологій дозволяє широко використовувати комп'ютери на всіх етапах навчального процесу. Використання комп'ютерних технологій значно розширило можливості вчителів та учнів. Велика кількість ілюстрацій, анімацій і відеофрагментів, гіпертекстовий виклад матеріалу, звуковий супровід, можливість перевірки знань у формі тестування, проблемних питань та завдань, дозволяють розширити кругозір і поглибити свої знання.
Школа має 2 комп'ютерні класи, для учнів початкової та старшої школи. Майже кожен кабінет оснащений мультимедійними комплексами. І адміністрація школи активно процює над збільшенням матеріально-технічної бази, щоб кожен вчитель мав змогу реалізовувати себе у нових напрямках педагогічної діяльності.
ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
Серед вчителів школи було проведено анкетування на тему « Впровадження ІКТ у СЗШ №54». Учителі охоче погодилися пройти дані анкети.