Мультимедійні технології
Зміст
Загальні відомості про мультимедійну технологію
Мультимедіа
Сучасна IT, що об'єднує за допомогою комп'ютерних засобів графічне та відеозображення, звук й інші спеціальні ефекти. До категорії мультимедіа належить значна частина розважальних, освітніх та інформаційно-довідкових програмних продуктів. Однією з беззаперечних переваг засобів мультимедіа є можливість розроблення на їх основі інтерактивних презентацій. У цьому разі глядач перестає пасивно сприймати інформацію і стає активним учасником процесу. Для розроблення мультимедійних додатків на найпоширеніших ІВМ-сумісних комп'ютерах потрібні мультимедійний комп'ютер на основі OC Windows і відповідне прикладне програмне забезпечення (авторські засоби мультимедіа).
Загальні відомості про мультимедійну технологію
Мультимедіа — сучасна IT, що об'єднує за допомогою комп'ютерних засобів графічне та відеозображення, звук й інші спеціальні ефекти. До категорії мультимедіа належить значна частина розважальних, освітніх та інформаційно-довідкових програмних продуктів.
Однією з беззаперечних переваг засобів мультимедіа є можливість розроблення на їх основі інтерактивних презентацій. У цьому разі глядач перестає пасивно сприймати інформацію і стає активним учасником процесу.
Для розроблення мультимедійних додатків на найпоширеніших ІВМ-сумісних комп'ютерах потрібні мультимедійний комп'ютер на основі OC Windows і відповідне прикладне програмне забезпечення (авторські засоби мультимедіа).
Розробка сценарію мультимедійної презентації
При створенні схеми сценарію та складанні текстового супроводу до мультимедійної презентації слід керуватись такими засадами:
- презентація повинна бути короткою, доступною та композиційно цілісною;
- тривалість презентації за сценарієм повинна складати не більше 20‑30-ти хвилин;
- при викладанні матеріалу слід виділити декілька ключових моментів і в ході демонстрації час від часу повертатись до них, щоб висвітити питання з різних сторін. Це гарантує належне сприйняття інформації вашими слухачами. Не бійтесь повторити свою думку, якщо хочете, щоб її засвоїли.