Сінозацька Тетяна Петрівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Сінозацької Тетяни Петрівни групи ДОм-1-18-1.4з другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту з 16.09.2019р. до 13.10.2019р.

База для проведення практики: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу "Світлячок".

Адреса закладу: Київська область, м. Бориспіль, вул. Френкеля, 8

Контакти: тел.: (04595) 6-22-90, електронна пошта: dnzsvitlyachok@ukr.net

Сайт ДНЗ "Світлячок": [1]

Завідувач закладу - Шаломєєва Ганна Миколаївна.

Напрямок роботи ДНЗ "Світлячок": Педагогічна майстерня «Робота з коректурними таблицями в організованій навчально-пізнавальній діяльності дітей (за авторською технологією Н. Гавриш)».

Мета: удосконалення рівня знань педагогів щодо використання у роботі з дітьми асоціативних карт, літературних таблиць, складання розповіді за серіями сюжетних картин на основі літературних творів за методикою Н. Гавриш.

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

1.1. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу.

З керівником закладу, Шаломєєвою Ганною Миколаївною, було проведено інтерв’ю щодо освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю містило 5 запитань. З його результатами можна ознайомитись тут.

1.2. Анкетування педагогічних працівників ДНЗ "Світлячок"

З вихователями дитячого садка "Світлячок" було проведено анкетування, з метою визначення рівня їх ІКТ-компетентності. З анкетою можна ознайомитись, перейшовши за посиланням.

Результати анкетування показали, що більшість вихователів (75 % з числа опитаних) використовують ІКТ у роботі з дітьми, переважно кілька разів на місяць. Але в основному, педагогічні працівники закладу можуть працювати лише з текстовим редактором та шукати інформацію в мережі Інтернет. Більшість вихователів (83,3%) у роботі з ІКТ хоче навчитись створювати інтерактивні ігри та завдання для дітей. Отже, можна зробити висновки про те, що педагогічні працівники, які брали участь в опитуванні готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес, але більшість з них потребую методичного супроводу з даного питання.

З результатами анкетування можна ознайомитись тут