Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
|
Кіно, серіали і відео на популярних сервісах типу YouTube, TikTok та Instagram стали частиною нашого повсякденного життя: вони формують наші думки, впливають на наші вподобання. За цими відео стоять фахівці з різних сфер діяльності – режисери, сценаристи, оператори, актори, ведучі, менеджери тощо. Спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» дозволяє здобувачам отримати знання у відповідних сферах, взяти участь у створенні своїх аудіовізуальних творів через повний цикл виробництва – від творчого задуму та створення кошторису для його реалізації до власне зйомки та постпродакшену. Сьогоднішня кон’юнктура аудіовізуального виробництва вимагає універсальних спеціалістів-контентмейкерів, і освітня програма «Ведучий телевізійних програм» є однією з таких, що дозволяє реалізуватися в цій сфері.
Зміст
Де може працювати випускник «Аудіовізуального мистецтва та виробництва»?
- Телебачення
- Кіно
- Будь-які організації, які потребують аудіовізуального контенту
- Працювати на себе, створюючи самодостатній контент
Ким може працювати випускник «Аудіовізуального мистецтва та виробництва»?
- Ведучий
- Сценарист
- Монтажер
- Оператор
- Диктор
- Випусковий
- Асистент режисера телебачення
- Контентмейкер
Який факультет проводить підготовку?
Підготовка студентів за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» здійснюється Факультетом української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Спеціалізація
Після закінчення першого курсу здобувачам надається три вибіркових блоки для вибору, кожний з яких має свою специфіку.
Блок 1. Інформаційні та аналітичні програми на телебаченні
Якщо вам до вподоби передусім робота класичного ведучого телепрограм – цей вибір для вас. Особлива увага буде приділятися навичкам інтерв’ювання, роботі в програмі новин, аналітичних програмах, причому не тільки як ведучому, але і як режисеру або автору програми.
Блок 2. Художньо-публіцистичні жанри і документалістика
Якщо вас цікавить жанр відеоесе або ви вирішили створювати кіно – документальне або художнє, то цей блок буде доречним вибором. Портретні нариси, художньо-публіцистичні телепрограми, репортажне та документальне кіно, художній монтаж – це все дозволить вам реалізуватися в запланованих у межах блоку сферах.
Блок 3. Репортажні аудіовізуальні проєкти.
Якщо прямі ефіри представляють для вас найбільший інтерес, то варто обрати цей блок. Якщо ви вирішили бути стримером, цей блок теж буде гарною практикою для вас підтримувати інтерес аудиторії в прямому ефірі. Дисципліни цього блоку присвячені всебічному дослідженню репортажних проєктів, використанню репортажу як методу в інших жанрах та великого практикуму з онлайн-взаємодії ведучого в кадрі.
Більш детально з освітньою програмою та навчальним планом можна ознайомитися тут: [[1]]
Контакти
Факультет української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13Б т.(044) 428-34-16 fufkm@kubg.edu.ua