Волинець Лілія Олегівна
Дошкільний навчальний заклад №675
Зміст
- 1 Завдання 1 Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі
- 2 Завдання 2 Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність закладу освіти/освітньої установи, відповідно до потреб визначених в попередньому завданні).
- 3 Завдання 3 Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання цифрових технологій в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
- 4 Завдання 4 Підготувати методичні рекомендації до проектування інформаційного освітнього середовища закладу/установи, модернізації ІТ інфраструктури.формування цифрової компетентності співробітників, вчителів, вихователів закладу/установи.
Завдання 1 Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі
• Аналіз освітньої політики з питань впровадження ЦТ.
Анкета з керівником закладу.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZymz__goDghcAPUdNhawcvAVAFC2Rrs4NE0eFKy3duS0tgQ/viewform
Результати анкетування
https://docs.google.com/document/d/1pLwgpMlkXIyIaKRahjB9OK3S_rOCa3ykuvAuMlUiwQ8/edit?usp=sharing
Після проведення анкетування з директором ДНЗ № 675 - Комаровою Ольгою Леонідівною, можна зробити висновок, що зараз дуже актуально та важливо застосовувати сучасні інформаційні технології у навчанні. ІКТ успішно викорстовуються під час занять, різноманітних розваг, театрів та ін.заходів. Адміністрація закладу веде документообіг в електронному вигляді. З цього року впровадили електронні курси для педагогічних працівників. Адміністрація садочку прагне, щоб весь педагогічний колектив був компетентний з питань ІКТ.
•ЦК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу.
Анкета з працівниками закладу.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5y-H7eBcKuzlBKZpf6GbN_Gxhe5ZsWxDHc79GEihSp8NBfg/viewform
Результати анкетування
https://docs.google.com/document/d/1Cmwyx1G3tI_RXslPoCYf4vpsX0F5S16Se8HX8eBM1DY/edit?usp=sharing
Проаналізувавши отримані результати анкетування працівників ДНЗ№675, можно було зроблено висновок про те, що більшість опитаних вихователів хотіли б більше дізнатися про існуючі програми, додатки та сервіси, які можна використовувати для роботи на заняттях. Що не всіма засобами забезпечений заклад для роботи з дітьми, і не всі працівники мають вільний доступ до цих засобів. Деякі мають труднощі з кикористанням ІКТ на заняттях і не всі можуть самостійно без допомоги користуватися цими засобами. Підвівши підсумки можна зазначити що більшість анкетованиз задоволенням пройшли б курси підвищення кваліфікації і дізналися чогось нового.
• Аналіз ІТ інфраструктури закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
Апаратне забезпечення:
Ноутбуки- 3
Комп'ютери- 3
Відео проектор- 1
Екран для відео проектора
Принтери – 4
Інтернет та WiFi-зони
відео-спостереження по втериторії – 1
Програмне забезпечення:
Windows
Microsoft office
Mac OS
Завдання 2 Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність закладу освіти/освітньої установи, відповідно до потреб визначених в попередньому завданні).
Проаналізувавши потреби працівників я створила групу в соціальній мережі Facebook де викладаю необхідний матеріал і працівники постійно злегкістю можуть його переглядати.
Посилання на групу https://www.facebook.com/groups/6275337312540597
Завдання 3 Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання цифрових технологій в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
Під час практики я з перагогічним колективом провела методичний квес до місячного завдання. Під час квесту ми практикувалися створювати відео підсумків своїх робіт, а також спробували створювати цікаві відео фрагменти занять.
Посилання на звіт методичного квесту https://docs.google.com/document/d/1N3ZYvFB3J29tiNWtW8FDZ2vZzQ7QfVit8-waMqr_f3A/edit?usp=sharing
<br /
Завдання 4 Підготувати методичні рекомендації до проектування інформаційного освітнього середовища закладу/установи, модернізації ІТ інфраструктури.формування цифрової компетентності співробітників, вчителів, вихователів закладу/установи.
З методичними рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням
https://docs.google.com/document/d/1B3UHVee5FeEPWkOvbsu7EUlS4iWloTNwy9nxDBKMMBA/edit?usp=sharing