Костильова Наталія Романівна
Костильова Наталія Романівна Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Костильової Наталії Романівни булла проведена у ДЦ «Крихітка» (Київська обл., с. Нові Петрівці, вул. Європейська, 8)
Зміст
[сховати]
• 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі o 1.1 Аналіз освітньої політики у ДЦ з питань впровадження ІКТ(інтерв’ю) o 1.2 Аналіз ІК-компетентності вихователів ДЦ(анкетування) o 1.3. Аналіз стану ІТ-інфраструктури закладу(таблиця за показниками) • 2. Google Календар як невід’ємна частина сучасного планування роботи центру. • 3. Тренінг для вихователів ДЦ «Використання додатків Google в освітньому процесі» • 4. Методичні рекомендації o 4.1 Методичні рекомендації до проектування інформаційного освітнього середовища установи o 4.2 Методичні рекомендації до модернізації ІТ інфраструктури o 4.3 Методичні рекомендації до формування ІК- компетентності вихователів установи • 5. Презентація результатів практики
• 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі 1.1 Аналіз освітньої політики, проведеної директором у ДЦ «Крихітка» з питань впровадження ІКТ(інтерв’ю) Було проведено співбесіду з директором дитячого центру Фостенко Катериною Миколаївною, яка і є власником і засновником центру. З інтерв’ю стало відомо, що на сьогоднішній день заклад недостатньо оснащений технікою та програмним забезпеченням. В наявності є: № з/п Назва обладнання Кількість 1 ноутбук 1 2 колонка 1 3 синтезатор 1 4 ламінатор 1 5 смартфон (тільки для роботи) 1 Причиною нестачі обладнання є те, що заклад відкрили 3 місяці тому, в групі 6 дітей, тому не вистачає фінансування в цю сферу. Але планується виділити кошти на купівлю обладнання та ПЗ з приходом ще 4 дітей. Зважаючи на стан ІТ- інфраструктури, було розроблено ряд методичних рекомендацій для оснащення групи.(Рекомендації див. нижче.) 1.2 Аналіз ІК- компетентності вихователів ДЦ(анкетування) Анкета:https://docs.google.com/forms/d/1rpN7tCtJlqoMOCRn6U6fU2QugD3WYv5NHd6_3RS2928/edit Провівши анкетування вихователів та директора закладу, ми виявили, що: Всі педагоги вміють використовувати MS Office, але виявили бажання дізнатись більше про онлайн-ресурси для створення тестів та різнорівневих завдань для вихованців. Не вистачає Smart-дошки, телевізора. На жаль, ще не підключений інтернет. З усіх мессенджерів використовують Viber. Надають перевагу таким хмарним редакторам, як Microsoft Office, Google Docs. Хотіли б краще освоїти Photoshop та Power Point. Всі працівники виявили бажання пройти курси з підвищення ІК- компетентності. Результати анкетування: https://docs.google.com/forms/d/1rpN7tCtJlqoMOCRn6U6fU2QugD3WYv5NHd6_3RS2928/edit#responses 1.3. Аналіз стану ІТ- інфраструктури закладу(таблиця за показниками) Назва забезпечення Перелік Апаратне ноутбук, ламінатор, колонка, синтезатор, смартфони Програмне на ноутбуці встановлений Windows 7 пакетом MS Office, програвачами AIMP, Windows Media Center, Skype, Viber, Google Chrome Інформаційне та Навчально-наукове працюють з документами у MS Word, Excel, Google Docs, Forms, Presentations, Calendar; зберігають дані на Google Disc, флеш-накопичувачах; для електронного листування використовують Gmail/ ukr.net; для створення тестів та додаткових інтерактивних завдань використовують Learningapps.