Користувач:Avdrahunova.pi16
Зміст
1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі 1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками. 1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників кафедри. Створення анкети. Проведення анкетування.
1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками. 1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників кафедри. Створення анкети. Проведення анкетування. 1.3 Аналіз результатів анкетування. 1.4 Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) 2 Завдання на вибір 2.1 Гугл- календар для співробітників, керівників 3 Семінар (тренінг) 3.1 Провести семінар (тренінг) для співробітників з використання ІКТ в освіті або виступ на засіданні кафедри щодо можливостей онлайн навчання. 4 Методичні рекомендації 4.1 Підготувати методичні рекомендації до: проектування інформаційного освітнього середовища установи, модернізації ІТ інфраструктури, формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи 4.1.1 Модернізація процесу навчання на основі використання єдиного інформаційного освітнього середовища. Рекомендації 5 Презентація виконання 5.1 Презентація результатів практики на Вікі-порталі.
Заголовок сторінки
1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.Для аналізу освітньої політики з питань впровадження ІКТ проінтерв"ювали з заступником ДНЗ Півень Вікторія Михайлівна - Яку мету Ви ставите перед собою, впроваджуючи ІКТ? Головна мета— створення в дитячому центрі електронного інформаційно-освітнього простору навчання, який би забезпечував ефективну мережеву взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу — вихованцями, батьками й вихователями. Тому найважливішим завданням інформатизації освітнього простору є підготовка виховатилів і дітей із метою формування в них інформаційно-комунікаційних компетенцій, практичних навичок використання педагогічних програмних засобів нового покоління, можливостей швидкісної мережі Інтернет, у результаті чого у вихованців відбувається цілеспрямований розвиток навичок, пов’язаних з успішною адаптацією в суспільстві. - Яким чином педагогічні працівники використовують ІКТ в роботі з дітьми? Вихователі використовують готові програмні педагогічні засоби, власні презентації, електронні проекти, забезпечуючи мультимедійний супровід на заняттях. Кожен із застосовуваних інформаційних компонентів має власні засоби й дидактичні можливості, що спрямовані на забезпечення оптимізації процесунавчання. Це дає можливість не лише вивчати світ за допомогою текстів і зображень, а й створити активне кероване комунікативне середовище, у якому здійснюємо навчальний процес. Використання електронних засобів навчання дає вихователям необмежену творчу свободу. Вони можуть самостійно обирати план проведення заняття, добирати додаткові матеріали, складати, розробляти завдання для здійснення як індивідуального, так і диференційованого підходів до вихованців. - Як Ви вважаєте, як ще можна використовувати ІКТ в дитячому центрі? ІКТ ефективно й успішно використовують під час проведення уроків, різноманітних конкурсів, свят, інших виховних заходів. Стало традицією проводити батьківські збори з використанням мультимедійної техніки. Адміністрація дитячого центру весь документообіг веде в електронному вигляді. Вихователі на високому професійному рівні оформлюють шкільну документацію, матеріали до конкурсів,занять, виховних заходів.
|