НВК № 141 «ОРТ»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №141 «ОРТ» М.КИЄВА - ЦЕ ЗАКЛАД З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Ф123614363.jpg

Цей масштабний соціальний проект був реалізований завдяки плідному співробітництву міської і районної влади та Всесвітнього ОРТ, який запропонував проект відновлення існуючої школи, надавши благодійну допомогу та перетворивши її в сучасний навчальний комплекс.

Створення нашого навчально-виховного комплексу – це унікальний проект. Такі сучасні напрями спеціалізації як веб-дизайн, архітектурне та ландшафтне проектування, інформаційні технології в економіці та бізнесі, тривимірне проектування, програмування, робототехніка та мікроелектроніка дають можливість учням отримати найсучаснішу освіту в області технологій.

Мета сучасної школи – навчити учня бути успішним. Саме таку ціль ми ставимо перед педагогічним колективом. Наш навчальний заклад робить гідний прорив на шляху інтеграції у світовий освітній простір.

У нас навчають життю, а тому щодня тут здобувають не лише знання, а й безцінний життєвий досвід, уміння шукати й знаходити відповіді на будь-які запитання.

IT спеціалізації нашого навчального закладу

Веб-дизайн

За даною спеціалізацією ви зможете навчитися створювати оригінальні та стильні макети сайтів та правильно їх верстати. Ви легко зможете добавляти до ваших сайтів ілюстрації, анімаційні елементи, банери, писати скрипти, що додають інтерактивності вашому сайту. Ви зможете розробити зручну навігацію и грамотно акцентувати увагу на потрібній інформації. Ви зможете оцінити та протестувати сайт перед розміщенням його в Інтернеті. Програма спеціалізації Для наших учнів тільки сучасні технології:

  • Використання мови розмітки гіпертексту HTML5
  • CSS3 - новий стандарт оформлення HTML-документів
  • Надання інтерактивності засобами JavaScript
  • Додатковий штрих анімації за допомогою jQuery може оживити інтерфейс
  • Створення інтерактивної графіки з використанням Canvas
  • Підготовка зображень для веб у графічних редакторах
  • Візуальні редактори для побудови сайтів.
  • Використання систем керування вмістом сайту
  • Використання PHP, MySQL, Denver для розробки інтернет-магазинів та роботи з базами даних
  • Використання методів пошукової оптимізації для просування сайтів
Архітектурне та ландшафтне проектування

За даною спеціалізацією ви навчитеся створювати проекти різноманітних споруд, розробляти проекти інтер’єру, облаштування саду, навіть проектувати меблі. Програма включає:

  • Основи архітектурної композиції
  • Архітектурну та комп’ютерну графіку
  • Кольорознавство
  • Макетування
  • Архітектурне креслення
  • Створення віртуального будинку в програмі ArchiCAD
  • Створення проекту ландшафтного дизайну в програмі Sierra Land Designer

Тривимірне моделювання та анімація

За даною спеціалізацією учні навчаються створювати:

  • тривимірні моделі різної складності
  • налаштувати освітлення, провести якісну візуалізацію, заставити рухатися об'єкти
  • спробувати себе у ролі майбутнього інженера

Інформаційні технології в економіці та бізнесі

Даний курс дасть можливість учням не тільки орієнтуватися у світі бізнесу, але й оволодіти всіма необхідними навичками 21-го сторіччя. Тому що збалансоване поєднання теоретичних і практичних занять забезпечить розвиток в учнів критичного мислення, вміння співпрацювати (працювати як в парі, так і в групі), приймати рішення та систематизувати отримані знання, а також самостійно їх здобувати. Все це неможливо без володіння сучасними комп'ютерними технологіями. У курс включені методики і розробки як вітчизняних (українських) фахівців, так і міжнародних курсів, таких як «GET IT», «HP LIFE», Intel «Шлях до успіху: підприємництво і комп'ютерні технології». Учні зможуть опанувати різноманітні сучасні технології, що допомагають вирішити певні економічні питання, а також полегшують ведення власного бізнесу. Як результат, ті, хто захочуть, по закінченні школи, зможуть відкрити власну справу.

ЗАВДАННЯ ПРАКТИКИ

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

Інтерв'ю з керівником навчального закладу Кіньковим Ю. Г.

Інтерв’ю із заступником директора з навчально-виховної роботи Кравчук О. О.

  • ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

Анкета «ІКТ-компетентність вчителя»

Серед вчителів НВК «ОРТ» №141 було проведено анкетування на тему «ІКТ-компетентність вчителя». Результати опитування та аналізу Ви можете простежити в наступних діаграмах. Переглянути анкету Ви можете за поданим посиланням: Анкета

  • Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Рисунок4.png Рисунок5.png В школі близько 250 комп’ютерів.
Є комп’ютерна мережа, Wi-Fi по всьому навчальному закладу, тобто дротова та бездротова мережа.
4-5 серверів, які забезпечують інфраструктуру.
7 кабінетів для навчання інформатики та інформаційних технологій, і предметні кабінети, де є комп’ютери, це кабінети – фізики, математики, історії, англійської мови та івриту.
В кожному класі є по 15 ноутбуків, які використовуються для навчання.
В кожному класі є: комп’ютери, інтерактивні дошки, екран, проектор; периферія: ксерокс, сканери, тобто все те, що потрібно для навчання; відеокамери, колонки, тобто все, що необхідно для спілкування.
2 системних адміністратори, забезпечують все це обслуговування. Модернізувати все це можна нескінченно. Автоматизація у вигляді серверного забезпечення і створення внутрішнього середовища, ІТ-середовища з використанням нових технологій.
Є домен, в якому, в кожного вчителя і учня є свій акаунт, тобто логін і пароль. В кожного є своє середовище, авторизувавшись він отримує доступ до певних матеріалів: до деяких – повний доступ, до деяких тільки – на читання, до деяких – доступ заборонений.
Є 2 провайдери, якість на сьогоднішній день недостатня, стабільної швидкості вони не дають, для нормальної роботи закладу треба не менше ніж 1 ГБіт, так як, дуже багато онлайн-конференцій, а є близько від 100 до 300 Мбіт.
Півтора року назад зробили повністю апгрейд апаратного забезпечення, повинно робитися це раз в 5 років, так, як було до цього. Проблеми: якщо раніше було близько 100 комп’ютерів, то зараз – 80, і вони були закуплені в різні часи, і тому, не могли змінювати їх поступово, то зараз пройде 5 років, і теба буде замінити одразу все. Зараз, не вистачає комп’ютерів, тому що є багато проектів, тому доводиться використовувати окремі комп’ютери для змагань, презентацій. Тому все одно комп’ютерів не вистачає, навіть у такій кількості.
Відносно специфікації, це і5, і7, 8 Гб оперативної пам’яті, тобто стоїть ліцензійне програмне забезпечення Windows 10, Office 16, також є ліцензійне програмне забезпечення від компанії GravitySoft, Autodesk, SolidWorks. Є спеціалізація веб-дизайн, графіка, тривимірне моделювання та анімація.
Є співпраця з компанією Cisco, Oracle. Є центр підготовки інструкторів за ІТ-курсом, компанії Cisco. Є курси з мережних технологій, з мережної безпеки, з кібербезпеки – це професійні курси, і при успішному закінченні учнем, він отримує сертифікат відповідно.

Семінар для вчителів (вихователів) з використання ІКТ в освіті або виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання.

Методичні рекомендації

  • проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи

Інформаційне середовище має відповідати запитам сучасного суспільства, варто також звернути увагу на програмне наповнення класів, підвищення інформаційної кваліфікації вчителів теж лежить на плечах навчальної установи. Тому до проектування потрібно ставитись відповідально та раціонально,а саме :

  1. Провести моніторинг навчального закладу за такими критеріями: завантаженість комп’ютерних аудиторій,готовність педагогічних кадрів у галузі інформаційних технологій, використання можливостей корпоративної мережі в навчальному процесу та управлінській діяльності.
  2. Запровадити інформаційні технології
  3. Підготувати педагогічні кадри
  4. Проводити моніторинг роботи інформаційно-освітнього середовища
  5. Швидко та якісно виправляти недоліки роботи інформаційно-освітнього середовища.
  • модернізації ІТ інфраструктури
  • формування ІК- компетентності вчителів, вихователів освітньої установи.
ІТ.вчителя.png

Кожен вчитель повинен вміти комп’ютерні технології:

Вчитель2.png

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ

Висоцька Оксана

Веб-квест "Вода - найбільше багатство нашої планети": Веб-квест. Висоцька О.

Миколаєнко Марія та Яцюта Оксана

Буклет "Stem-центр Сократ": Буклет PDF

Андорал Аліна та Вершиніна Анна

Макет рубрики "Початкова школа"

Макет 1 Sayt1.png Макет 2 Sayt2.png Макет 3 Sayt3.png
Макет 4 Sayt4.png Макет 5 Sayt5.png

Богдан Юлія та Гнед Інна

Головко Рита

ФОТОЗВІТ

Kn5ONhOtkrg.jpg
Amr.jpg
JZFJOEKpTcM.jpg
LaEzCR wEsY.jpg
FIJ6-Ff6AtE.jpg
W9MKYHUfamg.jpg
J2xQGIwlQ9k.jpg
Hk9LNKNqz 8.jpg
Lbt-tl2pxSE.jpg
WdqNXK6p7VY.jpg
TGeuPiK-GRc.jpg
NpVWiEGyeeM.jpg
OSZKhp3vP5c.jpg
J23NyGTCEhA.jpg
PnU5bufxsCQ.jpg
EfMx5UHmG3M.jpg
El2WN aOxRY.jpg
-vIIkOqD4RM.jpg
37WnyV8oO s.jpg
3HBi5GbvqXo.jpg
Q8AEaCqYsXA.jpg
SNpC Kw1S48.jpg
1kRl8sUgoTw.jpg
DcwnOIzJQpU.jpg
GLVLxminzvA.jpg
EzygfCsgLGI.jpg