Відмінності між версіями «Марченко Тетяна Іванівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Рецензування навчальних посібників)
(Навчальні дисципліни (які викладає))
Рядок 44: Рядок 44:
 
==Навчальні дисципліни (які викладає)==
 
==Навчальні дисципліни (які викладає)==
 
математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання
 
математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання
Список (з посиланнями на навчальний портал та репозитарій (НМК))
 
  
 
==Участь у міжнародних конференціях==
 
==Участь у міжнародних конференціях==

Версія за 22:07, 25 лютого 2013


Фото


Загальні відомості

ПІБ

Марченко Тетяна Іванівна

Посада, вчене звання, науковий ступінь

Викладач, Викладач-методист

Освіта

Київський державний педагогічний інститут ім. Горького О.М., спеціальність «Математика», кваліфікація вчитель математики, 1979р.

(назва навчального закладу, спеціальність, рік закінчення)

Місце роботи

Університетський коледж

Циклова комісія викладачів математичних дисциплін

Наукові публікації

Підручники (список з посиланнями)

Статті (список з посиланнями )

• Стаття "Можливі шляхи опанування педагогами інформаційно-комунікаційних технологій" "Дитячий садок", №3(579), січень 2011

• ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЛЯ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ДО ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРАКТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ П’ята Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх” (23-25 листопада 2010 року) в рамках виконання Міжурядової програми ЮНЕСКО „Інформація для всіх”. Збірник праць

• ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ, ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ЯК ЗАСОБУ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ Збірник праць ШОСТОЇ міжнародної конференції «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: навчальні середовища», що відбулася 22-23 листопада 2011р. в рамках виконання Міжурядової програми ЮНЕСКО I8ВN 978-966-02-6202-7 ©ІКТС,2011

Рецензування навчальних посібників

- Експертний висновок на програмний засіб «Дитяча колекція. Мій комп’ютер» (керівники проекту: Гандзюк Юрій Михайлович – доцент Національного технічного університету (КПІ), доктор технічних наук. Рубашний Назар.)

- Експертний висновок на навчальний посібник О.Г. Гайштута «По ступенькам к развитию внимания, памяти, логики» Видавництво «Початкова школа», Київ, Частина 1, Російською мовою.

- Експертний висновок на навчальний посібник для шкіл з українською мовою навчання «Пам’ятки для учня. 1-4 класи», Автор Левченко Т.Г.

Методичні матеріали

Список з посиланнями

Навчальні дисципліни (які викладає)

математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання

Участь у міжнародних конференціях

- Україна, Київ, 23-25 листопада 2010 року, П’ята Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх”

- Україна, Київ, 22 - 23 листопада 2011, Шоста міжнародна конференція «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: навчальні середовища»

- Сьома Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх” (27 листопада 2012 року) «ІКТ у дошкільній освіті»

Участь у міжнародних та державних проектах

Список з посиланнями на сайти



Методичні матеріали

Список з посиланнями ==Навчальні дисципліни (які викладає)==математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання Список (з посиланнями на навчальний портал та репозитарій (НМК))

Участь у міжнародних конференціях

Участь у міжнародних та державних проектах

Список з посиланнями на сайти


Навчання зі SMART

Назва конкурсної роботи

ПЕРВІСНА ТА ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ

Анотація до роботи

Розробка інтеарактивної лекції складається з:

- актуалізації опорних знань (повторення похідної супроводжується динамічними зображеннями на екрані; виконання вправ на знаходження похідної передбачає усне коментування та запис відповідей на SMART Board, швидку перевірку правильності розв’язання засобами SMART; формулювання обернених задач, які потребують введення нового поняття);

- формування нових знань (використані сторінки з теоретичним матеріалом і іллюстраціями та інтерактивними засобами, які дають можливість відкривати і приховувати матеріал; відеофрагмент з поясненням застосування правил інтегрування та формул; вправи на знаходження первісних з записом на SMART Board);

-усвідомлення та закріплення вивченого матеріалу (використаний «конструктор уроку» та колекція інтерактивних об’єктів LAT 2.0).