Відмінності між версіями «Жукова Анастасія Дмитрівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 27: Рядок 27:
 
https://drive.google.com/file/d/1dzrET9HXtbwYxB9b54jqM3A3YGOMB5Zz/view?usp=sharingАудіозапис
 
https://drive.google.com/file/d/1dzrET9HXtbwYxB9b54jqM3A3YGOMB5Zz/view?usp=sharingАудіозапис
  
Додаю інтер*ю в текстовому форматі:  
+
'''Додаю інтер*ю в текстовому форматі:'''
 
-Доброго дня, Галино Миколаївно.  
 
-Доброго дня, Галино Миколаївно.  
  
Рядок 79: Рядок 79:
 
'''Завдання 2: Розроблений блог '''  
 
'''Завдання 2: Розроблений блог '''  
 
https://adzhkvs.blogspot.com/Блог для вчителів
 
https://adzhkvs.blogspot.com/Блог для вчителів
 +
 +
Фото зі сторінки розробника:
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Знімок екрана (жукова 7).png|
 +
Файл:Знімок екрана (жукова8).png|
 +
Файл:Знімок екрана (жукова 9).png|
 +
</gallery>
  
 
'''Завдання 3: Презентація для вчителів на тему "Збірка цікавих та корисних цифрових ресурів для роботи на уроках" '''
 
'''Завдання 3: Презентація для вчителів на тему "Збірка цікавих та корисних цифрових ресурів для роботи на уроках" '''

Версія за 23:16, 31 жовтня 2024

База практики:Початкова школа "Лісові дзвіночки",Деснянського району,м.Києва.

Завдання 1: Опитувальник: Цифрова компетентність вчителів ПШ "Лісові дзвіночки".

Посилання (анкету створювала з особистої пошти черех технічні проблеми з пристроєм) : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWx-lGJ83gXVC7Wav0xZff3yl6IDgkFG2bDuMIb2kz58A68w/viewform?usp=sf_link

Результати опитувальника (діаграми) :

Висновки:

Провівши опитування вчителів ПШ "Лісові дзвінчоки", можна зробити всиновки, що вчителів ще потребують навчання у роботі з цифровими пристроями. Запитання щодо рівня вмінь роботи з основними типами даними поділило вчителів на тих, хто вправно використовує та застосовує і тих, хто ще потребує допомоги. Більшість вчителів під час своєї роботи використовує презентації для зацікавленості учнів. Більша половина вчителів вміють створювати власноруч навчальні відео. Заитання щодо монтажу роликів тазображень знову розділило вчителів на дві групи: чудово орієнтуються та ті,у кого виникають ще труднощі. Опитування показало, що вчителі школи обізнані з кібербезпеки, вміють захищати власні персональні дані. У більшостівчителів виникають труднощі зперевіркою джерел на надійність. Вчителі дотримуються академічної доброчесності та використовують інформаційні ресурси в своєму професійному розвитку. Половина вчителів власноруч розробляли інформаційні ресурси. В останньому запитання можна побачити, що найчастіше використовують вчителівпід час своєї роботи.

Аналіз IT-інфраструктури закладу (створено за допомогою сервісу канва):

Фото зустрічі з заступником директора:

Інтерв*ю з застпуником директора - покликання на аудіозапис ( мені не дозволяє розширення завантажити мп3 файл на Вікі сторінку)

https://drive.google.com/file/d/1dzrET9HXtbwYxB9b54jqM3A3YGOMB5Zz/view?usp=sharingАудіозапис

Додаю інтер*ю в текстовому форматі: -Доброго дня, Галино Миколаївно.

- Доброго дня!

-Дякую, що погодилися записати інтерв*ю зі мною на досить важливу тему, на мою думку. Ми будемо говорити про впровадження цифрових технологій в навчальний процес. -Отже, розпочнемо. Для початку хочу дізнатися, чи позитивно Ви взагалі ставетеся до цифрових технологій?

Відповідь : Ставлюся до цифрових технологій позитивно, адже вони в деяких аспектах значно спрощують нашу роботу. Це стосується ведення документації, збору даних. Та і навчання для дітей робить цікавішим.

-Чудово! Як Ви оцінюєте важливість цифрових технологій?

Відповідь : ми живемо в сучасному світі, де постійно стикаємося з цифровими технологія, тому бути обізнаним та вміти використовувати їх є одним із найважливіших пунктів в роботі.

-Що вже впроваджено у Вашій школі?

Відповідь:Наша школа працює з електронним журналом. Раніше ми працювали з платформою Human , зараз це –Єдина школа.

-Чи виникали у Вас труднощі? Так як Ви з ними впоралися?

Відповідь: Виникали, бо був важкий перехід з однієї платформи на іншу. Вся робота повністю відрізняється. Ми з директром організували для вчителів безкоштовні курси . Моя робота, як завуча була і є допомогати колегам опанувати новий електронний журнал. -Що ще Ви почали застосовувати в свої роботі?

Відповідь: для комункації з колегами та швидкого збору інформації, я використовую гугл сервіси: таблиці, додатки для відеозв*язку. Це значно пришвидшує роботу.

-Які зміни в навчальному процесі ви помітили після впровадження цифрових технологій?

Відповідь: Сучасні діти потребують сучасних рішень, тому зміни звісно позитивні. Діти більш зацікавлені навчальним процесом. Деяка інформація навіть краще засвоюється, якщо її подавати у вигляді навчальних відео чи презентацій.

-Чи проводите ви тренінги або навчання для вчителів з метою підвищення їхньої цифрової компетентності?

Відповідь: Переглядаю курси з підвищення цифрової компетентності та раджу вчителям. Ділюся посібниками та завжди готова підтримати, пояснити, якщо виникають труднощі.

-Як ви справляєтеся з технічними проблемами під час уроків? Чи є у вас технічна підтримка в школі?

Відповідь: вчителі та я адаптовані до різних умов, тому завжди готові переключитися на інший вид діяльності. Технічного працівника в нас в школі немає, тому цими питаннями, по можливості, займаюся я. Інколи допомагають батьки.

-Яким чином цифрові інструменти допомагають в інклюзивній освіті для дітей з особливими потребами?

Відповідь: це гарно працює, коли діти виконують завдання в зошитах, а дитина з ООП має можливість виконати це завдання біля інтерактивної дошки в більш спрощеному форматі.

- Які навички, на вашу думку, повинні бути у сучасного вчителя, щоб ефективно застосовувати цифрові технології?

Відповідь: В першу чергу це інформаційна грамотність – вміння знаходити, аналізувати і критично оцінювати інформацію. Педагогічна гнучкість та творчий підхід – цифрові інструменти швидко змінюються, і вчитель має бути готовим адаптувати свої методи та експериментувати з новими форматами навчання

- Які ви бачите основні виклики та перспективи для подальшого розвитку цифрової освіти у вашій школі?

Відповідь: В першу чергу це наявність технічного працівника, який зможе контролювати процеси та допомагати. Наявність справного обладнання в усіх класах, щоб вчитель міг комфортно виконувати свою роботу. Готовність батьків допомагати своїй дитині орієнтуватися в програмах та доцільно використовувати власні пристрої. Готовність вчителів до постійно саморозвитку в напрямку цифрової компетентності.


Завдання 2: Розроблений блог https://adzhkvs.blogspot.com/Блог для вчителів

Фото зі сторінки розробника:

Завдання 3: Презентація для вчителів на тему "Збірка цікавих та корисних цифрових ресурів для роботи на уроках"

https://wiki.kubg.edu.ua/images/6/62/%D0%94%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0_%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8E_%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BA%D0%B0_%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85_%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D0%B2.pdf

Завдання 4: Методичні рекомендації для вчителів щодо цифрової компетентності:

В сучасному світа неможливо обійтися без цифрових технологій. Вдома, в школі, на роботі нас переслідують цифрові технології. Важливо зрозуміти важливість використання цифрових ресурсів у своїй роботі, адже це робить навчання учнів цікавим та захоплюючим. Ваша головна мета : оволодіти цифровими навичками, такими як робота з таблицями, презентаціями, різноманітними інструментами, які Ви можете залучити в навчальний процес. Більше використовуйте в своїй роботі інтерактивні вправи, онлайн-вікторини, інктерактивні відео. Це сприяє розвитку ваших навичок і допомагає зосередити увагу учнів. Матеріал найркаще засвоюється через практичну діяльність, тому такі види діяльності зроблять урок не тільки цікавим, а й продуктивним. Завжди пам*ятайте про кібербезпеку. Створюйте безпечні паролі. Перевіряйте інформаційні ждерела на надійність. Користуйтеся перевіреними сайтами. Постійно нагадуйте учням про безпеку в Інтернеті. Цікавтеся новітніми технологіями та займайтеся саморозвитком. У цьому можуть допогти онлайн-курси для вчителів на платформах "На урок" , "Всеосвіта", "ЕдЕра", "Прометус". Обмінюйтеся досвідом з колегами. Самостійно створюйте цифрові навчальні матеріали. Це сприяє вашому розвитку і поповнює ваші надбання.