Відмінності між версіями «Категорія:Кафедра академічного та естрадного вокалу»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 +
{{BOX1|
 +
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
 +
FLOAT=left| <!-- right, left, none... -->
 +
IMAGE=[[Image:001.png|100px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
 +
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 +
TITLE=''[https://fmmh.kubg.edu.ua/struktura/kafedry-fakultetu/kafedra-akademichnoho-ta-estradnoho-vokalu/pro-kafedru.html Кафедра академічного та естрадного вокалу]''|
 +
TITLESTYLE="WHITE"|
 +
CONTENT=
 +
Спеціальність «Музичне мистецтво» (Сольний спів) на Факультеті музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка функціонує з '''вересня 2010''' року. Нині ми готуємо фахівців за новими освітньо-професійними програмами освітнього рівня першого (бакалаврського) та другого (магістерського) на денній контрактній формі навчання. Навчання сольного співу відбувається за двома спрямуваннями: академічним та естрадним.
 +
Основним спрямуванням діяльності кафедри академічного та естрадного вокалу є підготовка досвідчених фахівців у сфері музичного мистецтва, зокрема вокального виконавства, які зможуть здійснювати виконавсько-артистичну та педагогічну діяльність.
 +
Висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедри заохочує студентів до активного творчо-виконавського життя: участь у міжнародних і всеукраїнських конкурсах-фестивалях вокального мистецтва, концертна діяльність на кращих сценічних майданчиках України, участь у телевізійних співочих талант-шоу Х-Фактор і Голос Країни, театральних виставах і музично- сценічних постановках у провідних театрах міста Києва, відео-зйомки кліпів, участь у різноманітних вокальних проєктах, співпраця з відомими артистами України, Європи та США.
 +
Нова стратегія розвитку вищої освіти у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка зосереджена на сучасних формах організації навчального процесу: тренінгах, проєктній діяльності, диспутах, науково-дослідній роботі, дистанційних електронних навчальних курсах. Результатом практично-виконавської діяльності, як провідної ланки навчання, є створення індивідуального мистецького проєкту.
 +
Навчальні аудиторії обладнані апаратурою для занять, мікрофонами, аудіо системами, smart-дошками, комп’ютерами, проєкторами.
 +
Потужна складова підготовки майбутніх артистів-вокалістів у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка здійснюється у професійній царині, де формуються професійні компетенції здобувачів освіти: заняттях сольного співу, вокальних ансамблях, навчальній лабораторії виконавської майстерності, сучасному театрі перформативних мистецтв «U-Theatre», науковій творчо-дослідницькій лабораторії «Бельканто». З початку навчання студенти проявляють себе як співаки-вокалісти та артисти музично-театральних постанов.
 +
 +
Існуюча база практики, до якої належать провідні вокальні колективи, оркестри та заклади культури є підґрунтям для практичної концертно-виконавської та педагогічної діяльності вокаліста.
 +
 +
Для нас важливим є: забезпечення якісною системою освіти, спрямованої на особистісно-орієнтовану технологію навчання, всебічний розвиток особистості, врахування індивідуальних особливостей студента, його здібностей, інтересів, потреб, зосередженість на формуванні його світосприйняття, професійних навичок і саморозвитку.
 +
 +
}}
 
[[Категорія:Факультет музичного мистецтва і хореографії]]
 
[[Категорія:Факультет музичного мистецтва і хореографії]]

Версія за 11:07, 31 травня 2024

001.png

Спеціальність «Музичне мистецтво» (Сольний спів) на Факультеті музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка функціонує з вересня 2010 року. Нині ми готуємо фахівців за новими освітньо-професійними програмами освітнього рівня першого (бакалаврського) та другого (магістерського) на денній контрактній формі навчання. Навчання сольного співу відбувається за двома спрямуваннями: академічним та естрадним. Основним спрямуванням діяльності кафедри академічного та естрадного вокалу є підготовка досвідчених фахівців у сфері музичного мистецтва, зокрема вокального виконавства, які зможуть здійснювати виконавсько-артистичну та педагогічну діяльність. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедри заохочує студентів до активного творчо-виконавського життя: участь у міжнародних і всеукраїнських конкурсах-фестивалях вокального мистецтва, концертна діяльність на кращих сценічних майданчиках України, участь у телевізійних співочих талант-шоу Х-Фактор і Голос Країни, театральних виставах і музично- сценічних постановках у провідних театрах міста Києва, відео-зйомки кліпів, участь у різноманітних вокальних проєктах, співпраця з відомими артистами України, Європи та США. Нова стратегія розвитку вищої освіти у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка зосереджена на сучасних формах організації навчального процесу: тренінгах, проєктній діяльності, диспутах, науково-дослідній роботі, дистанційних електронних навчальних курсах. Результатом практично-виконавської діяльності, як провідної ланки навчання, є створення індивідуального мистецького проєкту. Навчальні аудиторії обладнані апаратурою для занять, мікрофонами, аудіо системами, smart-дошками, комп’ютерами, проєкторами. Потужна складова підготовки майбутніх артистів-вокалістів у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка здійснюється у професійній царині, де формуються професійні компетенції здобувачів освіти: заняттях сольного співу, вокальних ансамблях, навчальній лабораторії виконавської майстерності, сучасному театрі перформативних мистецтв «U-Theatre», науковій творчо-дослідницькій лабораторії «Бельканто». З початку навчання студенти проявляють себе як співаки-вокалісти та артисти музично-театральних постанов.

Існуюча база практики, до якої належать провідні вокальні колективи, оркестри та заклади культури є підґрунтям для практичної концертно-виконавської та педагогічної діяльності вокаліста.

Для нас важливим є: забезпечення якісною системою освіти, спрямованої на особистісно-орієнтовану технологію навчання, всебічний розвиток особистості, врахування індивідуальних особливостей студента, його здібностей, інтересів, потреб, зосередженість на формуванні його світосприйняття, професійних навичок і саморозвитку.

Сторінки в категорії «Кафедра академічного та естрадного вокалу»

Показано 29 сторінок цієї категорії (із 29).

Г

З

К

Л

Л (прод.)

М

О

П

С

С (прод.)

Т

Ч

Ш

Я