Відмінності між версіями «Нечасна Таїсія Володимирівна»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
|- | |- | ||
| − | | Якість освіти: зміни заради прогресу || Особливості | + | | Якість освіти: зміни заради прогресу || Особливості організації екологічного виховання в початковій школі || 19 жовтня 2021 року || [[Файл:certificatenechasna1.jpg|200px|thumb|right|]] |
|} | |} | ||
Версія за 11:01, 6 грудня 2021
Зміст
Персональні дані
ПІБ
Нечасна Таїсія Володимирівна
Група
ПОм-1-20-1.4д
Електронна пошта
Соціальні мережі, блоги
Навчальна діяльність
Навчання на MOOC
Навчальна практика
Програми мобільності
Нагороди та подяки навчального характеру
Наукова-практична діяльність
Наукові публікації
Участь у конференціях, семінарах
| Назва конференції | Тема доповіді | Дата проведення | Документ, що засвідчує |
|---|---|---|---|
| Сучасна початкова освіта в умовах її реформування: проблеми та перспективи | Теоретичні вспекти організації екологічного виховання в 1 класі | 28-29 жовтня 2021 року |
|
| Якість освіти: зміни заради прогресу | Особливості організації екологічного виховання в початковій школі | 19 жовтня 2021 року |