Відмінності між версіями «Кислицина Дар`я Олександрівна»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Назва !! Дата проведення !! Документ, що засвідчує!! | + | ! Назва !! Дата проведення !! Документ, що засвідчує!! |
|- | |- | ||
| − | | ІІІ Всеукраїнській науково-практична онлайн-конференція з міжнарододною участю "Нова стратегія підготовки педагогів:суспільні запити на нові виклики" || 27 жовтня 2021р || | + | | ІІІ Всеукраїнській науково-практична онлайн-конференція з міжнарододною участю "Нова стратегія підготовки педагогів:суспільні запити на нові виклики" || 27 жовтня 2021р || |
| + | #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ [[blob:https://web.telegram.org/8fc44973-ddfe-41ba-b011-13a10d599465]] | ||
|- | |- | ||
| − | | Діти покоління Z || 13 квітня 2020р|| Приклад || | + | | Діти покоління Z || 13 квітня 2020р|| Приклад || |
|- | |- | ||
| − | | Емоційний інтелект ||8 квітня 2020р || | + | | Емоційний інтелект ||8 квітня 2020р || || |
|} | |} | ||
Версія за 16:46, 5 грудня 2021
Персональні дані
Кислицина Дар`я Олександрівна
Група
ПОм-1-20-1.4д
Електронна пошта
Наукова-практична діяльність
Участь в семінарах, конференцій , курси
| Назва | Дата проведення | Документ, що засвідчує | |
|---|---|---|---|
| ІІІ Всеукраїнській науково-практична онлайн-конференція з міжнарододною участю "Нова стратегія підготовки педагогів:суспільні запити на нові виклики" | 27 жовтня 2021р | ||
| Діти покоління Z | 13 квітня 2020р | Приклад | |
| Емоційний інтелект | 8 квітня 2020р |