Відмінності між версіями «Тетяна Сергіївна Терлецька»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 22: Рядок 22:
 
[[Файл:Mod2.png]]
 
[[Файл:Mod2.png]]
  
== Модель впровадження LMS в навчальному закладі ==
+
== Способи інтеграції масових відкритих онлайн курсів в освітній процес ==
[[Файл:Model1.jpg]]
+
Під час інтеграції масових відкритих онлайн курсів в ЕНК викладач повинен вирішити ряд задач для успішної реалізації цілей навчання, зокрема:
 +
вибір відповідного курсу;
 +
адаптація матеріалів за часовими рамками та рівнем складності;
 +
забезпечення зворотнього зв’язку та комунікації між учасниками курсу;
 +
визначення шляхів оцінювання прогресу студентів.
 +
В залежності від кількості годин, що відведені на відповідну тему в рамках дисципліни, та обсягів матеріалів, що пропонується у МВОКу, можна виділити два типи інтеграції масових відкритих онлайн курсів - повна та часткова. Повна інтеграція передбачає проходження студентами всього МВОКу та представлення результатів у визначеній викладачем формі. Такий тип використання може бути актуальним, якщо кількість годин та повнота матеріалу у курсі дорівнює або менша тієї кількості, що має пройти студент. В даному випадку МВОК може бути взятий за основу певної теми та доповнений додатковими матеріалами, підібраними викладачем. Але не варто повністю відкидати можливість використання МВОКу, коли кількість матеріалу в ньому значно перевищує необхідну. Завдяки структурі масових відкритих онлайн курсів, що побудовані з використанням технології мікронавчання, матеріали можуть легко бути адаптованими частково. Наприклад, викладач може використовувати окремі відео, графічні або текстові матеріали МВОКу для досягнення навчальних цілей.
 +
 
 
== Документація для впровадження електронного навчання ==
 
== Документація для впровадження електронного навчання ==
 
'''''Положення:'''''
 
'''''Положення:'''''

Версія за 13:16, 26 квітня 2021

Виробнича (фахова) практика студентки Терлецької Тетяни Сергіївни VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" Факультету інформаційних технологій та управління.

Вибір та навчання на МВОК

Файл:Вибір та навчання на МВОК.pptx

Що таке Масові відкриті онлайн курси (МВОК)?

Проходження масових відкритих онлайн курсів в рамках навчальної програми університету

Опитування студентів

Answ1.png Answ2.png

Інтеграція МВОК в LMS

Посилання на ЕНК


Mod1.png Mod2.png

Способи інтеграції масових відкритих онлайн курсів в освітній процес

Під час інтеграції масових відкритих онлайн курсів в ЕНК викладач повинен вирішити ряд задач для успішної реалізації цілей навчання, зокрема: вибір відповідного курсу; адаптація матеріалів за часовими рамками та рівнем складності; забезпечення зворотнього зв’язку та комунікації між учасниками курсу; визначення шляхів оцінювання прогресу студентів. В залежності від кількості годин, що відведені на відповідну тему в рамках дисципліни, та обсягів матеріалів, що пропонується у МВОКу, можна виділити два типи інтеграції масових відкритих онлайн курсів - повна та часткова. Повна інтеграція передбачає проходження студентами всього МВОКу та представлення результатів у визначеній викладачем формі. Такий тип використання може бути актуальним, якщо кількість годин та повнота матеріалу у курсі дорівнює або менша тієї кількості, що має пройти студент. В даному випадку МВОК може бути взятий за основу певної теми та доповнений додатковими матеріалами, підібраними викладачем. Але не варто повністю відкидати можливість використання МВОКу, коли кількість матеріалу в ньому значно перевищує необхідну. Завдяки структурі масових відкритих онлайн курсів, що побудовані з використанням технології мікронавчання, матеріали можуть легко бути адаптованими частково. Наприклад, викладач може використовувати окремі відео, графічні або текстові матеріали МВОКу для досягнення навчальних цілей.

Документація для впровадження електронного навчання

Положення:

Про організацію та користування електронною поштою

Про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі е-навчання

Про навчальний репозиторій університету

Накази:

Про запровадження Е-портфоліо педагогічних працівників

Про запровадження електронного індивідуального плану викладача

Рекомендації:

Про порядок організації освітнього процесу студентів денної форми з використанням технологій дистанційного навчання

Про використання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

План впровадження електронного навчання

Публікації

АНАЛІЗ ВИКОРИСТАННЯ МАСОВИХ ВІДКРИТИХ ОНЛАЙН КУРСІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ УНІВЕРСИТЕТУ НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»