Відмінності між версіями «Хмуровокий»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 23: | Рядок 23: | ||
| Орудний || хмуровоким || хмуровокою ||хмуровоким || хмуровокими | | Орудний || хмуровоким || хмуровокою ||хмуровоким || хмуровокими | ||
|- | |- | ||
| − | | Місцевий || на/у хмуровокому, хмуровокім || на/у хмуровокій || | + | | Місцевий || на/у хмуровокому, хмуровокім || на/у хмуровокій || на/у хмуровокому, хмуровокім || на/у хмуровоких |
|} | |} | ||
Версія за 22:57, 15 листопада 2020
Хмуровокий и хмуроо́кий, -а, -е. Съ угрюмо смотрящими глазами, т. е. угрюмый, сердитый. Вх. Зн. 76. Желех.
Зміст
Сучасні словники
Тлумачення слова у сучасних словниках
Великий тлумачний словник (ВТС) сучасної української мови Видавництво "Перун", 2005
Той, у кого понурий погляд; сердитий
Словоформи слова
| відмінок | чоловічий рід | жіночий рід | середній рід | множина |
|---|---|---|---|---|
| Називний | хмуровокий | хмуровока | хмуровоке | хмуровокі |
| Родовий | хмуровокого | хмуровокої | хмуровокого | хмуровоких |
| Давальний | хмуровокому | хмуровокій | хмуровокому | хмуровоким |
| Знахідний | хмуровокий, хмуровокого | хмуровоку | хмуровоке | хмуровокі, хмуровоких |
| Орудний | хмуровоким | хмуровокою | хмуровоким | хмуровокими |
| Місцевий | на/у хмуровокому, хмуровокім | на/у хмуровокій | на/у хмуровокому, хмуровокім | на/у хмуровоких |
Транслітерація слова
Географічна транслітерація - khmurovokyi
Американська транслітерація - khmurovokyy
Кількість літер у слові
| Кількість літер | Кількість голосних | Кількість приголосних |
| 10 | 4 | 6 |
Ілюстрації
| |
|
|
|