Відмінності між версіями «Мисенко Вікторія Андріївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 42: Рядок 42:
 
'''Висновки:'''Проаналізувавши результати опитування, були зроблені висновки про те, що школа частково потребує додаткового обладнання (інтерактивних дошок, проекторів). Проте, має досить високий рівень оснащення ІКТ. В кожному класі є ноутбуки, принтери  та доступ до мережі інтернет. Працівники, які брали участь в опитуванні на 100% готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес. Більшість із них давно використовують сучасні інформаційні технології в своїй професійній діяльності і прагнуть удосконалювати і поглиблювати свої знання, вміння і навички і надалі.
 
'''Висновки:'''Проаналізувавши результати опитування, були зроблені висновки про те, що школа частково потребує додаткового обладнання (інтерактивних дошок, проекторів). Проте, має досить високий рівень оснащення ІКТ. В кожному класі є ноутбуки, принтери  та доступ до мережі інтернет. Працівники, які брали участь в опитуванні на 100% готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес. Більшість із них давно використовують сучасні інформаційні технології в своїй професійній діяльності і прагнуть удосконалювати і поглиблювати свої знання, вміння і навички і надалі.
  
=== Аналіз ІТ інфраструктури закладу дошкільної освіти ===
+
=== Аналіз ІТ інфраструктури закладу демократичної школи Dixi ===
  
* Елемент маркованого списку
+
[[Файл:Optimized-30.09.20.jpg|800px|центр]]
* Microsoft office
+
* Windows
+
* Антивірусні програми
+
* Програми для вчителів та учнів
+
* Дидактичні матеріали
+
* Збірники (електронні)
+
* Сходинки до інформатики
+
* Сервіси Google
+
Інформаційне забезпечення:  
+
Інформаційно-освітнє середовище описане на сайті школи
+
  
Навчально-наукове забезпечення:
+
'''Висновок:''' школа достатньо забезпечена ІТ інфраструктурою. Але для більш комфортного та продуктивнішого навчання необхідно збільшувати програмне забезпечення школи.
* державні стандарти освіти;
+
* підручники та навчальні посібники;
+
* матеріали поточного та підсумкового контролю;
+
* методичні матеріали.
+
В школі всі діти забезпечені підручниками та зошитами за оновленою програмою. На уроках інформатики всі діти забезпечені доступом до комп'ютерів та до мережі Інтернет. Також всі навчальні кабінети оснащені ноутбуками.
+

Версія за 19:43, 30 вересня 2020

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика

Альтернативна демократична школа Dixi. Адреса: м.Київ, вул. О.Пчілки,5

База практики: https://parkschool.com.ua/


Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ

В результаті проведеного інтерв`ю з керывником школи було зроблено висновоки про те, що застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Нові технології навчання на основі інформаційних і комунікаційних дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань.

Інтерв’ю з керівником освітнього закладу

- Чи використовуються інформаційно-комунікаційні технології в вашій школі?

- Звичайно. В умовах інформаційного суспільства надважливо формувати в учнів навички самостійного пошуку, оцінювання та систематизації інформації, культури спілкування та безпечного користування Інтернетом.

- Що ви можете сказати про інформаційне середовище вашого закладу?

- ІКТ успішно використовують під час проведення занять, різноманітних конкурсів, свят, інших заходів. Це і доступ до бібліотечних матеріалів, і користування різноманітними навчальними програмами, відвідування величезної кількості закладів, які мають власні акаунти в Інтернеті, дистанційне навчання, створення власних презентацій, віртуальні екскурсії музеями і виставковими залами, можливість інтерактивного спілкування з мешканцями будь-якого куточка планети, ефективна обробка та збереження інформації тощо. Різноманітні збори проводяться з використанням мультимедійної техніки. Адміністрація закладу документообіг веде в електронному вигляді. Вчителі використовують мультимедійний супровід на заняттях.

- Чи готові Ви й далі розвивати ІКТ?

- Так, звичайно. Адже сучасної школи не можна уявити без інформаційно-комунікаційних технологій. Тому ми працюємо над тим, щоб кожна група була забезпечена комп'ютерами, доступом до мережі Інтернет тощо. Прагнемо, щоб і вчителі, і учні, і батьки були активними користувачами та отримали нові знання з використання ІКТ.

  • У висновку можна узагальнити , що школа добре забезпечена ІКТ-технологіями. Вчителі постійно намагаються використовувати під час уроків, свят, гутрків, а також при самопідготовці. З почутого можна стверджувати, що педаогічний колектив намагається забезпечити комфортне електронне спілкування з батьками.

ІК-компетентності науково-педагогічних працівників та вчителів закладу.

Основний змістовний аспект ІК-компетентності педагога полягає у:

  • наявності знань щодо особливостей інформаційних потоків у своїй предметній галузі;
  • володінні основами аналітико-синтетичної переробки інформації;
  • засвоєнні технологій підготовки педагогічної інформаційної продукції;
  • володінні конкретними навичками з використання технічних засобів в освітньому процесі та в самостійній роботі з підвищення професійної кваліфікації.

Компоненти ІК-компетентності педагога:

  • знання системи послуг для здобуття поточної та ретроспективної інформації й регулярного звернення до неї, у тому числі через глобальної мережу Інтернет;
  • здатність оцінити для задоволення різних інформаційних потреб цінність, ефективність і надійність інформації, отриманої з різних джерел;
  • володіння основними навичками здобуття інформації в автоматизованих системах і зберігання власної інформації

Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

Анкету можна побачити натиснувши тут

Результати анкетування можна побачити натиснувши тут

Висновки:Проаналізувавши результати опитування, були зроблені висновки про те, що школа частково потребує додаткового обладнання (інтерактивних дошок, проекторів). Проте, має досить високий рівень оснащення ІКТ. В кожному класі є ноутбуки, принтери та доступ до мережі інтернет. Працівники, які брали участь в опитуванні на 100% готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес. Більшість із них давно використовують сучасні інформаційні технології в своїй професійній діяльності і прагнуть удосконалювати і поглиблювати свої знання, вміння і навички і надалі.

Аналіз ІТ інфраструктури закладу демократичної школи Dixi

Optimized-30.09.20.jpg

Висновок: школа достатньо забезпечена ІТ інфраструктурою. Але для більш комфортного та продуктивнішого навчання необхідно збільшувати програмне забезпечення школи.