Відмінності між версіями «Стецюра Марина Василівна»
Рядок 68: | Рядок 68: | ||
* Робота з навчальними та розвивальними програмами. | * Робота з навчальними та розвивальними програмами. | ||
<br /> | <br /> | ||
− | Для підвищення кваліфікації вихователів закладу освіти мною було розробленно інфографіку на тему «Граємо та вчимось разом з комп’ютером» | + | '''Для підвищення кваліфікації вихователів закладу освіти мною було розробленно інфографіку на тему «Граємо та вчимось разом з комп’ютером»''' |
[[https://infogram.com/yellow-jacket-1hdw2jjw0mjp2l0?live]] <br /> | [[https://infogram.com/yellow-jacket-1hdw2jjw0mjp2l0?live]] <br /> | ||
− | та інформаційне відео «Що таке Padlet?» | + | '''та інформаційне відео «Що таке Padlet?»''' |
[[https://www.powtoon.com/c/d0t3mBy7dJ5/1/m]] | [[https://www.powtoon.com/c/d0t3mBy7dJ5/1/m]] | ||
Поточна версія на 12:33, 10 жовтня 2019
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Стецюри Марини Василівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».
ЗАВДАННЯ №1
- Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
З метою з'ясування освітньої політики ЗДО з питань впровадження ІКТ було проведено бесіду з завідуючою - Пані Тетяною. Під час бесіди було з'ясовано, що у закладі на даний момент створені всі умови для впровадження ІКТ. Адміністрація та колектив садочка активно впроваджують ІКТ у свою роботу та вбачають в цьому велику необхідність.
На сьогодні в закладі використовують ІТ сферу за такими напрямами, як управлінська діяльність директором закладу (оформлення необхідної документації за допомогою програм Microsoft Word / аналіз та педагогічних онлайн-ресурсів для підвищення кваліфікації, створення бази даних працівників ЗДО, дітей та батьків); методична діяльність здійснюється вихователем-методистом (інформаційне наповнення методичного кабінету корисними ресурсами створення презентацій до методичних заходів (семінарів, методичних об’єднань, конференцій, педагогічних рад, консультацій для вихователів)), англомовними та україномовними вихователями (під час проведення занять та підготовки до них)
- ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу
Для визначення ІК-компетентності виховатеів закладу було розроблено анкету.
Анкета [[1]]
Результати анкетування [[2]]
Аналіз результатів опитування показав наступне: Більшість респондентів періодично використовують ІКТ в освітньому процесі.
У повсякденному житті всі респонденти користуються гаджетами та мають доступ до інтернету.
У роботі з дітьми використовуються різнопланові готові ІКТ дидактичні матеріали.(3D - кімната, та навчатьна кімната з проектором та дошкою)
Тому можна зробити висновок,що протягом проходження виробничої практики за спеціалізацією «Управління електронним навчанням», важливим є розширення знань вихователів з питань розробки та використання ІКТ дидактичних матеріалів у роботі з дітьми.
- Апаратне забезпечення
- Елемент маркованого списку
- Комп'ютер - 32 шт.
- Мультимедійний проектор - 2 шт.
- Мультимедійна дошка - 1 шт.
- Колонки - наявні в кожній групі, рецепції та музичному залі.
- Фотоапарат - 1 шт.
- Телевізор - 15 шт.
ЗАВДАННЯ №2
- Сайт установи
Спираючись на найновітніші освітні методики, використовуючи лише найсучасніші матеріали і технології для обладнання, впроваджуючи європейський рівень організації, ми створюємо унікальний для України дошкільний заклад.
https://privatnij-dityachij-sadochok-smail.webnode.com.ua/
ЗАВДАННЯ №3
- Семінар (тренінг)
https://docs.google.com/document/d/1XdS0UlqpzKBvyrpNcu_ANR3jMxpRFN2kDxhSZx2ti3I/edit?usp=sharing
ЗАВДАННЯ №4
- Методичні рекомендації
Формування ІКТ компетентності
- Моніторинг ІК-компетентності педагогічних працівників ЗДО.
- Організація та відвідування тренінгів, семінарів, практикумів спрямованих формування та розширення ІКТ-компетентності педагогів.
- Комплекс бесід : “Граємо та вчимося разом з комп'ютером”;
- Заохочувати педагогічний колектив до вдосконалення вмінь та поглиблення знань у сфері ІТ-освіти.
- Сприяти самоосвіті та саморозвитку педагогів: проходження відповідних МООС, аналіз сучасної літертури на тему ІКТ.
- Створити доступ до різноманітних сайтів з інформацією про використання ІКТ
Комплекс практичних занять:
- Правила дій з основними пристроями комп'ютера.
- Створення мультфільмів за допомогою комп'ютерних програм.
- Робота з графічними редакторам.
- Робота з навчальними та розвивальними програмами.
Для підвищення кваліфікації вихователів закладу освіти мною було розробленно інфографіку на тему «Граємо та вчимось разом з комп’ютером»
[[3]]
та інформаційне відео «Що таке Padlet?»
[[4]]
ЗАВДАННЯ №5
Академія Щастя LeapKids
НАША АДРЕСА
01103, Україна, м. Київ,
Печерський район
вул. Драгомирова, 11-Е
тел.: +38 (044) 364 0 444
Viber: +38 (099) 024 65 82
info@leapkids.com.ua
Мапа https://www.google.com.ua/maps/place/LeapKids/@50.4091577,30.5475357,17z/data=!4m8!1m2!2m1!1z0JTRgNCw0LPQvtC80LjRgNC-0LLQsCAxMS3QtQ!3m4!1s0x0:0x163845942efa6dec!8m2!3d50.4091821!4d30.5473372?shorturl=1
- КОМАНДА
МАСЛОВ ХОНОРАТА
Керівник та ідейний натхненник проекту
КРАВЦОВА ТЕТЯНА
Завідувач, керівник навчально-виховних програм
- КУЧЕРЯВА НАТАЛІЯ
Старший методист, спеціаліст вищої категорії
ПРАЛІЧ ОЛЕНА
Методист, спеціаліст І категорії
ЛУЦЕНКО ОЛЬГА
Керівник програм з вивчення англійської мови
ФЕДОРОВА АННА
Менеджер з комунікацій
- Опис установи [[5]]
Спираючись на найновітніші освітні методики, використовуючи лише найсучасніші матеріали і технології для обладнання, впроваджуючи європейський рівень організації, ми створюємо унікальний для України дошкільний заклад.
Академія Щастя LeapKids- беззаперечний вибір дошкільного закладу для батьків, які шукають можливості розкрити потенціал своєї дитини. Ключова задача Академії – гармонійне виховання всебічно розвиненої особистості.
Для цього в нас є все необхідне:
– унікальна інфраструктура
– двомовний простір (українська-англійська) за підтримки програм та фахівців Британської Ради
– команда професіоналів з неперевершеним досвідом у вихованні дошкільнят
– команда досвідчених фахівців, які постійно підвищують свій професійний рівень та слідкують за останніми тенденціями
– тісна співпраця вихователів та вузьких спеціалістів, таких як психолог, логопед ,методист, що значно покращує ефективність роботи з дітками
– поєднання найкращих світових методик із розвитку
– застосування в конструкції будівлі та облаштуванні простору найновітніших біоекотехнологій
Нинішні дошкільнята вражають своєю безпосередністю та дорослими вміннями, глибиною сприйняття світу – це дійсно покоління Z. Тому виховання в Leapkids зосереджене довкола дитини та її гармонійного розвитку і вибудовується на основі партнерства між нею, батьками та вихователем.
Основа нашого підходу – непомітне навчання через ігрову діяльність. Дитина грає – але в той же час отримує освіту за такими напрямками:
– вивчення іноземних мов – музичний розвиток – моделювання та дизайн різноманітних предметів – акторська майстерність та риторика – хореографія, спортивні ігри та бойові мистецтва – розвиток фонематичного слуху та корекція мовлення
Для батьків LeapKids – це впевненість у безпеці, гармонійному розвитку та позитивному настрої свого малюка. А для дитини – це ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА! Тож, завітайте до нас та переконайтеся на власні очі – команда LeapKids чекає на Вас!
- МЕТОДИКИ
Головна парадигма виховання у LeapKids – непомітне навчання через ігрову діяльність.
Насправді, непомітне воно тільки для самої дитини. Малюк органічно пересувається між різними смисловими зонами розвитку впродовж дня, де відбувається його:
- Фізичний розвиток
- Розвиток мови
- Художньо-естетичний розвиток
- Розвиток мислення, уяви та пам’яті
- Емоційний та соціальний розвиток
- Екологічний розвиток
- Пізнавальний розвиток
Тільки оптимальний баланс всіх цих напрямків дозволяє повністю розкрити весь потенціал дитини та підсилити його «слабкі сторони». Для кожної зони розвитку ми використовуємо найсучасніші світові методики – від загальновідомих, як Монтессорі і Доман до вузькопрофесійних – таких як методики Сузукі, Орфа та ін.
Навчання у LeapKids буде проходити двома мовами – половина дня українською, половина – англійською. Англійську мову діти вивчатимуть за програмами й методиками, які розробили спеціально запрошені викладачі Британської Ради. А саме – програма “Learning Time With Timmy” www.britishcouncil.org.ua/en/english/courses-children/2-6. Для гармонійного розвитку особистості малюків з дітьми та їх батьками працюють психологи.
- ЕКОЗОНА
Принципи органічного простору, зв’язок із природою – ключ до збалансованого розвитку дитини дошкільного віку. Тому сад LeapKids побудований як єдина екозона.
Наприклад, вхідна зона створена з урахуванням «другого світла» – атріуму зі скляним дахом. Через нього діти постійно отримують промінчики сонця – комплекс гарного настрою і вітаміну Д. Наша особлива гордість – актовий зал. Висотою 6 метрів, використовуючи «друге світло» і архітектурні рішення, які покращують акустику – це справжня сцена для виступів наших маленьких талантів. У нашому хореографічному залі є сухий «кульковий» басейн та спеціальні стінки для маленьких «скалолазів».
І, звичайно ж, основа всього – 12 тематичних майданчиків для ігор й розвитку, які можуть змінюватися самими дітьми. Робота з водою, музичні інструменти на вулиці – це все і багато іншого чекає на Ваших непосид на території LeapKids.
- БЕЗПЕКА
Найвищий рівень безпеки – ключова вимога LeapKids. Ми розуміємо, для батьків одним з ключових факторів при виборі дитячого навчального закладу є впевненість, що їхня дитина перебуває в абсолютній безпеці на території саду. Для цього ми розробили і впровадили багатоконтурну систему обмеження доступу та контролю.
Контроль включає обмеження доступу на територію саду і конкретних груп для всіх відвідувачів й співробітників за допомогою спеціальних карт, систему відеоспостереження з 165 камер, роботу повноцінного поста охорони.
Впроваджено найсучаснішу систему пожежної безпеки з використанням спринклерів, спеціальної системи гасіння в зоні кухні, пожежної сигналізації та інших елементів.
У повсякденному житті садочку ми обов’язково дотримуємось Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України 24.03.2016 №234.
Також в нас підписано Договір з санітарно-епідеміологічною службою про регулярне
проведення аналізів якості води, повітря, вмісту пісочниць, вимірювання радіаційного та електромагнітного фону.
- БІОЕКОТЕХНОЛОГІЇ
Здоров’я дитини – запорука її успішного навчання та соціалізації. Саме тому ми зробили ключовий акцент на використанні біоекотехнологій при будівництві саду і плануванні внутрішнього простору.
При будівництві були використані виключно екологічно чисті матеріали, натуральне дерево, клеї на водяній основі. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», ми можемо створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. В саду встановлена система пасивного охолодження «холодна стеля».
Також ми використовуємо геотермальне тепло землі – на території саду є 43 свердловини, які сходяться в технічне приміщення будівлі. За допомогою цього тепла відбувається обігрів приміщення, що дозволяє дитсадку бути повністю автономним від енергомереж міста.