Відмінності між версіями «Практика студентів/Захист практики/2018-19 навчальний рік»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Загальна характеристика закладу)
Рядок 1: Рядок 1:
1 Дитячий клуб  «Теді клаб» М.КИЄВА
+
{{Шаблон:Практика студентів/Меню}}
1.1 Про заклад
+
{{BOX2|
<gallery>
+
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
 +
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
 +
IMAGE=[[Image:Mcaticon.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
 +
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 +
TITLE= ДОм-1-16-2.2з|
 +
CONTENT=
 +
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
 +
Захист виробничої (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практики студентів VІ курсу груп ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту.
  
Для занять з дітьми створено всі умови, обладнані спеціальні приміщення:
+
</div>
Музично-спортивна зала;  Кабінет логопеда; Музичний кабінет. Наявне ігрове та спортивне обладнання для діточок. Окрасою нашого садочка є спортивний зал. Ділянка закладу складається з різноманітних природних осередків для пізнавальної та дослідницької діяльності дітей, а саме: галявина лікарських рослин, сад та город, квітники.
+
}}
Діяльність дошкільного закладу спрямована на використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі, забезпечення соціально-морального розвитку дітей та психолого-педагогічної підтримки родин. В закладі є музично-спортивна зала, кабінет завідуючої,  музичних керівників, психолога, медичний кабінет та ізолятор, харчоблок, пральня. Все матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу відповідає необхідним умовам, наявні технічні засобами навчання: комп’ютери, телевізори, музичний центр , мультимедійний проектор тощо.
+
Завдання 1
+
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу .
+
 
+
Я будучи студентом- практикантом та директором ТОВ "Тедді клаб" Пацалюк Сніжаною Вікторівною  аналізую нинішній стан ІКТ в закладі та планів щодо впровадження ІКТ-політики. Після екскурсії-огляду по закладу можу зробити висновки, що садочок недостатньо обладнаний технікою. Однією з причин цього є недостатнє фінансування з боку власників приватної установи. Проте навіть ту техніку, яка є в закладі, педагоги не часто використовують безпосередньо для роботи з дітьми. Що стосується планів на майбутнє, то тут сподіваюсь на спонсорів або благодійників, які б допомогли у придбанні проектора, смарт-дошки, та ще хоча б кількох ноутбуків для вихователів. Задля підвищення професійного рівня педагогів, ми плануємо використовувати безкоштовні ресурси для навчання, проведення семінарів та тренінгів тими педагогами, що вже мають певні знання та вміння з використання комп'ютерної техніки.
+
 
+
2 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
+
3 Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
+
4 Семінар для вчителів (вихователів) з використання ІКТ в освіті або виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання
+
Про заклад
+
Заклад денного догляду за дітьми ТОВ "Тедді клаб" міста Києва (Солом*янського району )
+
ТОВ «Тедді клаб» м.Києва – це заклад з поглибленим вивченням англійської мови. Цей навчальний зклад було створено приватними підприємцями для своїх дітей, а пзніше це переросло в сучасний приватний дошкільний заклад  – мета якого навчити дитину бути відкритим до суспільства. Саме таку ціль заклад ставить перед педагогічним колективом. Навчальний заклад робить великий крок на шляху інтеграції у світовий освітній простір.
+
ІК-компетентності вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
+
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebUSzzKaOl-OBUR0_oJr-Nou4H6-juyLuzpSvXJuO8j6OKxw/viewform
+
 
+
https://docs.google.com/forms/d/14iIx-Ro0BadwtRwzncn-rsEaTTk8x3K6RILbuiG8xaI/edit#responses
+
 
+
Дивлячись на результати опитування, я можу зробити висновок, що найсуттєвішою проблемою у впровадженні ІОС у закладі є недостатнє фінансування. Проблема недостатньої компетентності педагогів також існує, проте як показали результати опитування - 100% респондентів, а це більша половина усього педагогічного колективу закладу, готові вчитися, може стати запорукою успіху.
+
 
+
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
+
Комп'ютер - 1
+
 
+
Ноутбук - 1
+
 
+
Принтер - 1
+
 
+
Доступ до інтернету - WI-FI
+
 
+
Програмне забезпечення:
+
 
+
Microsoft office
+
 
+
Windows
+
 
+
Інформаційне забезпечення: Інформаційно-освітнє середовище представлено сайтом закладу http://veselka-gostomel.dytsadok.org.ua/
+

Версія за 08:18, 9 вересня 2019

Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ДОм-1-16-2.2з

Захист виробничої (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практики студентів VІ курсу груп ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту.