Відмінності між версіями «Електронні журнали»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл: Перехід_до_розділу.jpg|link= Я-В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ УНІВЕРСИТЕТУ|130px|праворуч]]
 
[[Файл: Перехід_до_розділу.jpg|link= Я-В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ УНІВЕРСИТЕТУ|130px|праворуч]]
'''Електронні журнали'''  – це види періодичних журнальних видань, які подають публікації у певних електронних форматах. В Університеті створено 7 е-журналів, серед яких такі: «Педагогічна освіта: теорія і практика», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Наукові доробки магістрантів», «Studia Philologica (Філологічні студії)», «Освітологічний дискурс», «Наукові здобутки студентів Інституту людини».
+
Університет розвивається не лише як освітній, але і як науково-дослідний заклад. Для публікації наукових результатів наших дослідників на базі та за підтримки університету видаються фахові збірники наукових праць та наукові журнали з педагогіки «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (електронне видання), «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка», «Педагогічний процес: теорія та практика», «Освітологічний дискурс» (електронне видання), педагогіки та філософії освіти «Неперервна освіта: теорія і практика», «Освітологія/Oświatologia», філології “Studia Philologica (Філологічні студії)”, «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа» (електронне видання), історії «Київські історичні студії», з історії та філософії «Схід» (мова видання англійська), з технічних наук «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» та інші наукові журнали («Арт-простір», «Інтегровані комунікації», «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі», «Спортивна наука та здоров’я людини», англомовне електронне видання «The Modern Higher Education Review»). Журнали  «Освітологія», «Неперервна освіта: теорія і практика», «Педагогічний процес: теорія та практика», «Освітологічний дискурс», «Схід», «Київські історичні студії», «Кібербезпека: освіта, наука, техніка»  включені до міжнародних наукометричних баз даних (Index Copernicus, DOAJ, ERIHPLUS, EBSCO та ін.) Всі вони мають власні сайти, де у вільний доступ викладаються архіви попередніх випусків.
 +
 
 +
Перехід на сайти цих видань можливий з рубрики сайту Університету «Науковцям» → «Наукові видання Університету» або через сторінку бібліотеки («Ресурси» → «Наукові видання Університету»).
 +
 
 
[[Файл:Електронні журнали.png|центр]]
 
[[Файл:Електронні журнали.png|центр]]

Версія за 10:23, 4 вересня 2019

Перехід до розділу.jpg

Університет розвивається не лише як освітній, але і як науково-дослідний заклад. Для публікації наукових результатів наших дослідників на базі та за підтримки університету видаються фахові збірники наукових праць та наукові журнали з педагогіки «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (електронне видання), «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка», «Педагогічний процес: теорія та практика», «Освітологічний дискурс» (електронне видання), педагогіки та філософії освіти «Неперервна освіта: теорія і практика», «Освітологія/Oświatologia», філології “Studia Philologica (Філологічні студії)”, «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа» (електронне видання), історії «Київські історичні студії», з історії та філософії «Схід» (мова видання англійська), з технічних наук «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» та інші наукові журнали («Арт-простір», «Інтегровані комунікації», «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі», «Спортивна наука та здоров’я людини», англомовне електронне видання «The Modern Higher Education Review»). Журнали «Освітологія», «Неперервна освіта: теорія і практика», «Педагогічний процес: теорія та практика», «Освітологічний дискурс», «Схід», «Київські історичні студії», «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» включені до міжнародних наукометричних баз даних (Index Copernicus, DOAJ, ERIHPLUS, EBSCO та ін.) Всі вони мають власні сайти, де у вільний доступ викладаються архіви попередніх випусків.

Перехід на сайти цих видань можливий з рубрики сайту Університету «Науковцям» → «Наукові видання Університету» або через сторінку бібліотеки («Ресурси» → «Наукові видання Університету»).

Електронні журнали.png