Відмінності між версіями «Гудова Світлана Анатоліївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентк...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Гудової Світлани Анатоліївни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Гудової Світлани Анатоліївни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 +
Дошкільний навчальний заклад № 601 «Сонечко»
 +
Адреса ул. Верховинна 17, Киев
 +
Телефон 424-70-31
 +
Працює з 7:00 до 19:00
 +
Директор Одноколова Олена Володимирівна
 +
В ЗДО № 601 працює 52 співробітників, 22 з них педагогічні працівники, 30 осіб - обслуговуючий та технічний персонал. Діяльність ЗДО направлена на реалізацію основних завдань дошкульної освіти : збереження та зміцненя фізичного здоров'я дітей, яке вирішується засобами харчування, загартовування, виконання фізичних вправ, дотримання режиму дня, а також формування особистості, розвиток творчих здібностей і нахилів, забезпеченя соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Заклад працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина». У дитячому садочку за проектом передбачено 11 групових осередків, на 270 дітей, розташованих на першому та другому поверхах. На першому поверсі є фызкультурна зала, кабінет медичної сестри та терапевтична кімната, кухня, пральня та технічні приміщення. На 2 поверсі кабінет психолога, музична зала, кабінет директора та вихователя методиста. На даний час в дошкільному закладі функціонує 11 груп з наповнюваність 311 дітей :
 +
 +
2 групи раннього віку (3-й рік життя)
 +
3 групи молодшого дошкільного віку (4-й рік життя);
 +
3 групи середнього дошкільного віку(5-й рік життя);
 +
3 групи старшого дошкільного віку 6-го року життя.
 +
У садочку функціонують 2 групи з додатковими послугами.
 +
 +
1.2Анкета для визначення рівня ІКТ-компетентності вихователів
 +
https://docs.google.com/forms/d/1QjPZ-XYlmXSwAz2Z2cGEfsbm9hOW1ikPexwG4EUwocc/edit?usp=sharing Результати: Рівень роботи на комп'ютері - базовий, мотивація - висока - існує безпосередній зв'язок між успішністю педагогічної діяльності та рівня ІКТ - компетентності педагога, тому є потреба у безперервному розвитку інформаційної культури. Готовність застосовувати нові технології у виховально-освітньому процесі визначило вибір форм управління підвищенням ІКТ - компетентності педагогів.
 +
 +
1.3. Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
 +
Апаратне забезпечення - принтер 4 шт. ( в каб. Завідувача і в методичному кабінеті та у двух групах);
 +
 +
сканери 2 шт. ( 1 в метод. кабінеті 1 в каб. завідувача);
 +
компютер 4 шт.; (в кабінеті завідуючої, методиста, завгоспу та у групі)
 +
WI-Fi роутер
 +
Програмне забезпечення - операційна система Windows 7;
 +
 +
антивірусна програма Avast;
 +
робота з документами в "Microsoft Office"
 +
==Інформаційне забезпечення==
 +
 +
в даному ЗДО проводять роботу, направлену на покращення інформаційного забезпечення за допомогою таких методів та форм роботи:
 +
проходження педагогами онлайн курсів з інформаційних технологій;
 +
організація семінарів-практикумів з питань покращення інфраструктури;
 +
заохочення нових ідей, спрямованих на покращення програмного та апаратного забезпечення та впровадження нових технологій в освітню систему;
 +
В результаті аналізу ІТ-інфраструктури було виявлено деякі недоліки:
 +
 +
немає сайту дитячого закладу;
 +
немає серверної кімнати;
 +
застарілі ПК, які слабо працюють.
 +
Методичні рекомендації щодо формування ІК компетентності вихователів
 +
керівництву навчального закладу:створити єдине інформаційне освітнє середовище навчального закладу;
 +
 +
організувати розумний і раціональний документообіг в межах однієї установи, впровадити інформаційно-комунікаційні технології управління навчальним закладом;
 +
впровадити систему збирання, перероблення інформації з різних напрямів навчально-виховного процесу;
 +
здійснити розгорнутий моніторинг навчальної діяльності закладу;
 +
створити електронні бази даних педагогічних кадрів;
 +
створити електронні бази даних студентського колективу;
 +
підтримувати сайт навчального закладу, Веб-сторінки навчальних проектів;
 +
розширити інформаційну взаємодію з іншими навчальними закладами;
 +
розвинути контакти соціального партнерства з іншими навчальними закладами;
 +
2) педагогічним працівникам:
 +
 +
організувати доступ до всієї нормативно-правової бази документів;
 +
використовувати програмне середовище, що формує інформаційний простір навчального закладу;
 +
здійснювати самостійне навчання;
 +
підвищувати кваліфікацію, брати участь у професійних об’єднаннях, семінарах, вебінарах, майстер-класах та ін.;
 +
упроваджувати інформаційно-комунікаційні технології і ресурси мережі Інтернет на різних етапах традиційної системи навчання;
 +
створювати Інтернет-заняття, інтегровані уроки;
 +
розробляти і використовувати власне програмне забезпечення і цифрові освітні ресурси, формувати, використовувати медіатеки і т. ін.

Версія за 10:34, 27 грудня 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Гудової Світлани Анатоліївни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта». Дошкільний навчальний заклад № 601 «Сонечко» Адреса ул. Верховинна 17, Киев Телефон 424-70-31 Працює з 7:00 до 19:00 Директор Одноколова Олена Володимирівна В ЗДО № 601 працює 52 співробітників, 22 з них педагогічні працівники, 30 осіб - обслуговуючий та технічний персонал. Діяльність ЗДО направлена на реалізацію основних завдань дошкульної освіти : збереження та зміцненя фізичного здоров'я дітей, яке вирішується засобами харчування, загартовування, виконання фізичних вправ, дотримання режиму дня, а також формування особистості, розвиток творчих здібностей і нахилів, забезпеченя соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Заклад працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина». У дитячому садочку за проектом передбачено 11 групових осередків, на 270 дітей, розташованих на першому та другому поверхах. На першому поверсі є фызкультурна зала, кабінет медичної сестри та терапевтична кімната, кухня, пральня та технічні приміщення. На 2 поверсі кабінет психолога, музична зала, кабінет директора та вихователя методиста. На даний час в дошкільному закладі функціонує 11 груп з наповнюваність 311 дітей :

2 групи раннього віку (3-й рік життя) 3 групи молодшого дошкільного віку (4-й рік життя); 3 групи середнього дошкільного віку(5-й рік життя); 3 групи старшого дошкільного віку 6-го року життя. У садочку функціонують 2 групи з додатковими послугами.

1.2Анкета для визначення рівня ІКТ-компетентності вихователів https://docs.google.com/forms/d/1QjPZ-XYlmXSwAz2Z2cGEfsbm9hOW1ikPexwG4EUwocc/edit?usp=sharing Результати: Рівень роботи на комп'ютері - базовий, мотивація - висока - існує безпосередній зв'язок між успішністю педагогічної діяльності та рівня ІКТ - компетентності педагога, тому є потреба у безперервному розвитку інформаційної культури. Готовність застосовувати нові технології у виховально-освітньому процесі визначило вибір форм управління підвищенням ІКТ - компетентності педагогів.

1.3. Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) Апаратне забезпечення - принтер 4 шт. ( в каб. Завідувача і в методичному кабінеті та у двух групах);

сканери 2 шт. ( 1 в метод. кабінеті 1 в каб. завідувача); компютер 4 шт.; (в кабінеті завідуючої, методиста, завгоспу та у групі) WI-Fi роутер Програмне забезпечення - операційна система Windows 7;

антивірусна програма Avast; робота з документами в "Microsoft Office"

Інформаційне забезпечення

в даному ЗДО проводять роботу, направлену на покращення інформаційного забезпечення за допомогою таких методів та форм роботи: проходження педагогами онлайн курсів з інформаційних технологій; організація семінарів-практикумів з питань покращення інфраструктури; заохочення нових ідей, спрямованих на покращення програмного та апаратного забезпечення та впровадження нових технологій в освітню систему; В результаті аналізу ІТ-інфраструктури було виявлено деякі недоліки:

немає сайту дитячого закладу; немає серверної кімнати; застарілі ПК, які слабо працюють. Методичні рекомендації щодо формування ІК компетентності вихователів керівництву навчального закладу:створити єдине інформаційне освітнє середовище навчального закладу;

організувати розумний і раціональний документообіг в межах однієї установи, впровадити інформаційно-комунікаційні технології управління навчальним закладом; впровадити систему збирання, перероблення інформації з різних напрямів навчально-виховного процесу; здійснити розгорнутий моніторинг навчальної діяльності закладу; створити електронні бази даних педагогічних кадрів; створити електронні бази даних студентського колективу; підтримувати сайт навчального закладу, Веб-сторінки навчальних проектів; розширити інформаційну взаємодію з іншими навчальними закладами; розвинути контакти соціального партнерства з іншими навчальними закладами; 2) педагогічним працівникам:

організувати доступ до всієї нормативно-правової бази документів; використовувати програмне середовище, що формує інформаційний простір навчального закладу; здійснювати самостійне навчання; підвищувати кваліфікацію, брати участь у професійних об’єднаннях, семінарах, вебінарах, майстер-класах та ін.; упроваджувати інформаційно-комунікаційні технології і ресурси мережі Інтернет на різних етапах традиційної системи навчання; створювати Інтернет-заняття, інтегровані уроки; розробляти і використовувати власне програмне забезпечення і цифрові освітні ресурси, формувати, використовувати медіатеки і т. ін.