Відмінності між версіями «Вуйко Анастасія Костянтинівна»
Рядок 4: | Рядок 4: | ||
===1.Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі=== | ===1.Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі=== | ||
− | + | '''1.1Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками''' | |
Для зясування політики закладу було проведено анкетування з працівниками закладу, а саме 5 вихователів, та методист. | Для зясування політики закладу було проведено анкетування з працівниками закладу, а саме 5 вихователів, та методист. |
Версія за 12:57, 16 грудня 2018
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Вуйко Анастасії Костянтинівни VІ курсу Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».
Практика була проведенна У ДНЗ (ясла-садок) № 362 м. Києв
Зміст
- 1 1.Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
- 2 1.2К-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
- 3 1.3Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
- 4 2.Розробити блог консультацій для садочка
- 5 3.Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання ІКТ в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
- 6 4.Методичні рекомендації формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи
1.Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
1.1Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками
Для зясування політики закладу було проведено анкетування з працівниками закладу, а саме 5 вихователів, та методист. У дошкільному закладі впровджується сучасні ІКТ, а саме у роботі з дітьми, батьками, працівниками садочку. У закладі є інтерактивна дошка, аудіосистема, ноутбуки, принтер,сканер. Педагогі піднімають ревень знань з ІКТ за допомогою курсів, начальних программ, тренінгів.
1.2К-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
Для визначення ІК-коспетентності всіх було розроблено анкету з питань викорестання ІКТ у підготовці до занять роботи з дітьми. Участь взяли 6 педагогів. Аналіз Анкутування покузує що:
- велика кількість знають, що таке ІКТ та достатньо обізнані в цому питанні
- із 6 опитанних у 5 є електронна пошта, якою активно коримтуються
- батато педагогів обрали варіант детальніше розібратись, як вони сказали, це полегше буде на занятті, не потрібно кожному друкувати матеріал.
Основна задача на період практики розширити знання вихователів з ІКТ, а саме показати програми для створення мультиків, відео, колажів, цікавих книжок, та багато чого цікавого.
1.3Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
- персональний компютер- 4(Директор, діловод, метоист, медична сестра)
- ноутбук 1 актова зала
- проектор 2 актова зала, кабінет методиста
- принтер 4
- колонки 3
- Кожен Пк оснащений клавіатурою, мишкою.
Мережева інфраструктура: в закладі точка доступу до інтернет, використовується роутер, завдяки цьому забезпечується швидкісна передача данних. Програмне забезпечення: Всі ПК з викоримтанням операційною системою Windows7max, також є типові пакети продуктів microsoft office та Adobe Acrobat, встановлений браузер Google Chrom, корпоративна пошта на домені ukr.net. мультимедійне обладнення: Є проектор, переносні дошки, аудіосистема
2.Розробити блог консультацій для садочка
Для більш детального ознайомлення батьків про садочок, був розробленн блог [1]
3.Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання ІКТ в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
Тема: "Ознайомлення вихователів з інтернет сервісами та викорестання їх у роботі з дітьми" Мета: - ознайомити вихователів з інтернет сервісами; розповісти про можливості сервісов; розширити знання про ІКТ; виховувати бажання та інтерес до інтернет сервісов. Попередня робота з вихователями : Провести бесіду з вихователями, дізнатися про їх досвід у роботі з ІКТтехнологіями. Чи використовують вихователі ІКТ у роботі з дітьми, якщо так, то які? Що цікавого хотіли дізнатись, про які інтернет-сервіси хотіли детальніще розібратися. План роботи:
- знайомство з вихователми та керівництвом закладу
- письмове питання "що для вас значить ІКТ"
- знайомство з програмою Learning Apps
- знайоство з соціальною мережою Instagram
- вчити створювати інтерактивні картки
- закріплення
- Підсумок семінару
4.Методичні рекомендації формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи
- розвивати власні навички
- заохочувати педагогічний колектив до вдосконалення вмінь ІКТ
- поглиблювати знання у сфері ІКТ
- сприяти самоосвіти та саморозвитку педагогів
- організація та проведення заходів з ІКТ ( мастер- класи, семінари,тренінги)