Відмінності між версіями «Міхеєва Анастасія Сергіївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Завдання 3)
 
Рядок 46: Рядок 46:
 
=Завдання 3=
 
=Завдання 3=
 
<br />'''Інформаційно-комунікативні технології (ІКТ)'''– це, в загальному, методи та технічні пристрої забезпечення інформаційних технологій на основі комп'ютерних мереж і приладів передавання інформації.Під час проведення семінару були запрошені вчителі, яким було цікаво саморозвиватися. Ми активно обговорювали впровадження ІКТ в навчальний процес нашої школи. В кінцевому рельтаті ми дійшли висновку, що це не лише сучасно, а й зручно, як для вчителів так і для учнів нашої школи.
 
<br />'''Інформаційно-комунікативні технології (ІКТ)'''– це, в загальному, методи та технічні пристрої забезпечення інформаційних технологій на основі комп'ютерних мереж і приладів передавання інформації.Під час проведення семінару були запрошені вчителі, яким було цікаво саморозвиватися. Ми активно обговорювали впровадження ІКТ в навчальний процес нашої школи. В кінцевому рельтаті ми дійшли висновку, що це не лише сучасно, а й зручно, як для вчителів так і для учнів нашої школи.
https://drive.google.com/drive/u/0/my-drive опорна презентація
+
 
 +
https://drive.google.com/open?id=1o3KzyeVG87LcI0nVDga49lpocIh9gNx5 опорна презентація
 +
 
 
=Завдання 4=
 
=Завдання 4=
 
<br />'''Методичні рекомендації'''
 
<br />'''Методичні рекомендації'''

Поточна версія на 23:38, 11 грудня 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Міхеєвої Анастасії Сергіївни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта».

Завдання 1

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками


-Доброго дня! Валентина Анатоліївна,як Ви думаєте наша школа достатньо розвинена з ІКТ?
--Доброго дня! Питання достатньо актуальне для нас. Адже за останні 2 роки забезпечення значно зросло. Майфже всі класи мають дошки (правда половина дошок звичайні, а не смарт)і 2 проектори. Також в перший же рік був створений сайт, на якому ми вивішуємо найважливішу інформацію.На даний момент я розумію, що цього вже замало і нам потрібно розвиватися більше.
-Щоб ви хотіли змінити чи створити в школі з ІКТ?
-Саме перше, що нам необхідно то це «підтягнути» рівень обізнаності вчителів у роботі з комп’ютером і інтернет середовищем. Також я б хотіла б вдосконалити наш сайт, щоб він був ще більш корисним , як для учнів так і для батьків. Для цього нам потрібно розробити он – лайн бібліотеку предметних підручників 1-11 класів, літературних творів, які учні проходять за програмою + книги, які учні можуть використати для саморозвитку. Ще я б дуже хотіла створити середовище, де б наші вчителі могли б розробити уроки та завдання для учнів, які навчаються на індивідуальному графіку.
-Чого не вистачає для впровадження ваших задумів?
-Основне чого нам не вистачає так це кваліфікованих спеціалістів з ІТ-технологій. Нам не потрібно багато коштів, ні! Нам потрібні компетентні вчителі і консультанти, які б могли допомогти нашим вчителям навчитеся працювати у сучасній школі з інноваційними методами навчання.
-Дякую, Валентино Анатоліївно, за ваші відповіді! Поруч з нами ще є заступник директора з питань початкової школи Олена Петрівна. Олено Петрівно, а на вашу думку, чого не вистачає нашій школі для вдосконалення з питань ІКТ?
-Я повністю погоджуюся з Валентиною Анатоліївною,основна наша проблема, це необізнаність вчителів у роботі з комп’ютером!
-Дякую Вам,що виділили час і віповіли на мої запитання! Мені було приємно почути вашу думку!
•Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ В ЗОШ керівництво поступово впроваджує ІКТ технології і намагається кожного року ще більше розвиватися в даній сфері. Що правда зміни не великі і не досконалі. Найголовніше, що директор має позитивний погляд на подальший розвиток інформаційно – комунікаційних технологій в школі і його заступники підтримують такі наміри.Найбільшою проблемою школи є необізнаність педагогічного колективу в роботі не тільки з ІОС а й навіть з комп’ютером. Для цього директор школи, Сергій Валерійович, розробляє програму для запрошення в школу кваліфіковану людину на посаду ІТ – менеджера, який би допоміг навчити персонал працювати із системою.
•ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmy00JTcliGOxNue1UzthcazB92u8HvEAFoA68k9Q33Wg7Iw/viewform?usp=pp_url опитувальник
https://docs.google.com/forms/d/1GowUkuX_MzU7Bw_vyuME39nY2YWdmvecr3YGRTAUIO0/edit#responses результати
•Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
Апаратне забезпечення:
1.Компютери;
2.Принтери, сканери;
3.Проектори + смарт дошки; Програмне забезпечення:
1.Операційна система Windows 8 ;
2.Антивірусна програма Kaspersky;
3.Microsoft Office;
4.1С для бухгалтерії та керівництва школи. Інформаційне забезпечення:
1.Відео – уроки на YouTube;
2.Допомога вчителів інформатики (на низькому рівні). Навчально – наукове забезпечення
1.Відсутнє 11.png 12.png 13.png 222.png 11опитування1.png Прод2.png Праналізувавши всі відповіді,я можу твердо сказати,що базові навички використовувати ІКТ можуть використовувати 80% колег,то ж поступово можна навчитися;набувати і використовувати свої навички більш ширше.Адже використання ІКТ полегшує роботу вчителя,якщо все правильно організувати.

Завдання 2


Google calendar - безкоштовний веб-застосунок для тайм-менеджменту розроблений Google.Даний додаток дуже зручний, так як ним можуть користуватися всі вчителі, якщо надати їм доступ, а також в любий час можна змінити замітку. Полегшує роботу з календарем можливість створити автоматичний повтор запису на кожен день тижденя, місяця, року. Календ1.png Календ2.png https://calendar.google.com/calendar/r/month/2018/11/1?tab=oc

Завдання 3


Інформаційно-комунікативні технології (ІКТ)– це, в загальному, методи та технічні пристрої забезпечення інформаційних технологій на основі комп'ютерних мереж і приладів передавання інформації.Під час проведення семінару були запрошені вчителі, яким було цікаво саморозвиватися. Ми активно обговорювали впровадження ІКТ в навчальний процес нашої школи. В кінцевому рельтаті ми дійшли висновку, що це не лише сучасно, а й зручно, як для вчителів так і для учнів нашої школи.

https://drive.google.com/open?id=1o3KzyeVG87LcI0nVDga49lpocIh9gNx5 опорна презентація

Завдання 4


Методичні рекомендації
Проектування інформаційного освітнього середовища
-забезпечення комунікації всіх учасників освітнього процесу (вчитель – учень -батьки)
-наявність великого обсягу цифрових освітніх ресурсів;( програми ліцензовані , доступ до інтернету, створення власних ІОС)
- доступність та відкритість результатів для всіх учасників ;
-моніторинг якості роботи в програмах (аналіз та формування звітності за результатами роботи);
-наявність та підтримка електронного документообігу;
-доступність всіх нормативних документів;
-використання програмного середовища, яке формує робочий інформаційний простір для учнів та вчителів;
-наявність відібраної, безпечної та якісної інформації (захист компютерів від доступу до неякісної інформації).
Модернізація ІТ інфраструктури
- Оновлення компютерів компанії;
-Створення додаткового серверу для курсів вчителям;
- Співпраця з ІТ – менеджером в школі;
- Швидкісний інтернет ;
- Створення курсів для підвищення рівня знань працівників школи по роботі з ІКТ;
Формування ІК-компетентностей вчителів:
-Проведення семінарів ,тренінгів щодо використання ІКТ;
-Проведення зустрічів з інших шкіл, для переймання досвіду.