Відмінності між версіями «Корнілова Оксана Миколаївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентк...)
 
(1)
Рядок 1: Рядок 1:
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Корнілової Оксани Миколаївни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Початкова освіта»''.
+
<big>'''Завдання №1'''</big><br />
 +
 
 +
'''Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі'''<br />
 +
 
 +
'''<big>Інтерв’ю з директором школи (Кашуба Ольга Олексіївна)</big>'''<br />
 +
''1.Для чого в вашій школі впровадження ІКТ?''<br />
 +
-В першу чергу для полегшення навчання учнів та ефективність підвищення здатності навчання, та легкий і зручний спосіб викладання інформації вчителем.<br />
 +
''2. На вашу думку, чи готові вчителі до впровадження сучасних технологій в освіту?
 +
''<br />
 +
- Ми активно залучаємо усіх вчителів до впровадження ІКТ в освіту. Колектив з кожним роком поповнюється новими молодими кадрами, які легше та швидше адаптуються до змін, а також допомагають старшим вчителям легше адаптуватись. <br />
 +
''3.  Чи готова сучасна українська школа  до якісних змін, особливо  у сфері ІКТ?''<br />
 +
- Сучасне життя вже неможливо уявити без технічних засобів: смартфони, планшети, ноутбуки. Основним завданням реформ в освіті є якісна, доцільна, а саме головне системна інтеграція освіти з ІКТ. За цим майбутнє освіти.<br />
 +
''4. Коли має статись об’єднання освіти та ІКТ в одну систему ?''<br />
 +
- В сучасних реаліях говорити про швидке злиття освіти та ІКТ говорити зарано, оскільки рівень проникнення тих самих технологій в українській школі є доволі низький. Проте якщо мова йде про нашу школу, наш рівень підготовки – значно вищий, оскільки кожен клас обладнаний тими чи іншими технічними  засобами.<br />
 +
<br />
 +
<big>'''Інтерв’ю із завучем (Бекар Любов Анатоліївна)'''</big><br />
 +
''1.Які способи ви запроваджуєте для освоєння нових знань та умінь у сфері ІКТ для своїх працівників?''<br />
 +
- Ми стараємося залучати їх до спільної праці із використанням сучасних технологій, а також намагаємося організовувати курси, тренінги, семінари для підвищення їхньої кваліфікації.<br />
 +
''2. Що може ІКТ надати сучасному учню?''<br />
 +
- По-перше сучасними засобами ІКТ можливе повне занурення у матеріал, наприклад детальне вивчення мапи України не із застарілих атласів чи глобусів, а інтерактивно подорожуючи мапою на великому екрані. По-друге це надасть вчителям більше варіантів подачі інформації, як наслідок тільки  зацікавленість учня зросте. А це вже гарантує більш повне засвоєння матеріалу.<br />
 +
''3. Які поради ви надали іншим  керівникам шкіл?''<br />
 +
-Сфокусуватися на комп’ютеризації всієї школи, а не окремих кабінетів. Таким чином можна не тільки ефективніше навчати та організовувати освітній процес, а й поступово скинути із себе ярлик «радянських шкіл».

Версія за 00:40, 6 грудня 2018

Завдання №1

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

Інтерв’ю з директором школи (Кашуба Ольга Олексіївна)
1.Для чого в вашій школі впровадження ІКТ?
-В першу чергу для полегшення навчання учнів та ефективність підвищення здатності навчання, та легкий і зручний спосіб викладання інформації вчителем.
2. На вашу думку, чи готові вчителі до впровадження сучасних технологій в освіту?
- Ми активно залучаємо усіх вчителів до впровадження ІКТ в освіту. Колектив з кожним роком поповнюється новими молодими кадрами, які легше та швидше адаптуються до змін, а також допомагають старшим вчителям легше адаптуватись.
3. Чи готова сучасна українська школа до якісних змін, особливо у сфері ІКТ?
- Сучасне життя вже неможливо уявити без технічних засобів: смартфони, планшети, ноутбуки. Основним завданням реформ в освіті є якісна, доцільна, а саме головне системна інтеграція освіти з ІКТ. За цим майбутнє освіти.
4. Коли має статись об’єднання освіти та ІКТ в одну систему ?
- В сучасних реаліях говорити про швидке злиття освіти та ІКТ говорити зарано, оскільки рівень проникнення тих самих технологій в українській школі є доволі низький. Проте якщо мова йде про нашу школу, наш рівень підготовки – значно вищий, оскільки кожен клас обладнаний тими чи іншими технічними засобами.

Інтерв’ю із завучем (Бекар Любов Анатоліївна)
1.Які способи ви запроваджуєте для освоєння нових знань та умінь у сфері ІКТ для своїх працівників?
- Ми стараємося залучати їх до спільної праці із використанням сучасних технологій, а також намагаємося організовувати курси, тренінги, семінари для підвищення їхньої кваліфікації.
2. Що може ІКТ надати сучасному учню?
- По-перше сучасними засобами ІКТ можливе повне занурення у матеріал, наприклад детальне вивчення мапи України не із застарілих атласів чи глобусів, а інтерактивно подорожуючи мапою на великому екрані. По-друге це надасть вчителям більше варіантів подачі інформації, як наслідок тільки зацікавленість учня зросте. А це вже гарантує більш повне засвоєння матеріалу.
3. Які поради ви надали іншим керівникам шкіл?
-Сфокусуватися на комп’ютеризації всієї школи, а не окремих кабінетів. Таким чином можна не тільки ефективніше навчати та організовувати освітній процес, а й поступово скинути із себе ярлик «радянських шкіл».