Відмінності між версіями «Кравченко Оксана Ігорівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
:Інститут націлений у майбутнє і вже планує свої наступні кроки у здійсненні освітньої політики з питань впровадження ІКТ в освітній процес. Постійно відбуваються майстер-класи та тренінги для підвищення ІКТ-компетентності викладацького складу, наявний і повний курс підвищення ІКТ-компетентності.
 
:Інститут націлений у майбутнє і вже планує свої наступні кроки у здійсненні освітньої політики з питань впровадження ІКТ в освітній процес. Постійно відбуваються майстер-класи та тренінги для підвищення ІКТ-компетентності викладацького складу, наявний і повний курс підвищення ІКТ-компетентності.
 +
 +
 +
=== '''Завдання 2.''' '''''Створення гугл-групи для відображення основної діяльності установи.''''' ===
 +
 +
==== <center>Гугл-група для кафедри теорії та історії педагогіки</center> ====
 +
 +
:При виконання другого завдання, було вирішено створити гугл-групу для кафедри теорії та історії педагогіки. Дане рішення було прийнято у зв'язку із спостереженням за роботою кафедри із студентами спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи)".
 +
:Деякі студенти, що навчаються на даній кафедрі, відчувають певні незручності у спілкуванні та підпорядкуванні власної діяльності визначеним вимогам та часовим рамкам, визначеним кафедрою.
 +
 +
:З огляду на вищезгадане, було створено гугл-групу, в якій наявні як елементи, покликані допомогти налагодити спілкування, так і різні матеріали та посилання, що допоможуть у плануванні діяльності.
 +
 +
Переглянути створену гугл-групу можна [https://groups.google.com/forum/?hl=uk#!forum/ok18 за посиланням].
 +
 +
 +
=== '''Завдання 3.''' '''''Семінар (тренінг, майстер-клас).''''' ===
 +
 +
==== <center>Майстер-клас для викладачів закладів освіти</center> ====
 +
 +
Для створення майстер-класу було проаналізовано наявні вміння та навички використання ІКТ викладачами кафедри теорії та історії педагогіки.
 +
Було виявлено, що використання інформаційно-комунікаційних технологій викладацьким складом Київського університету імені Бориса Грінченка на достатньому рівні. Наявне якісне спілкування із студентами, як очно так і за допомогою технічних засобів.
 +
 +
Для покращення вміння викладачів презентувати свої досягнення та просто викладати теми студентам у цікавій формі, було розроблено майстер-клас за темою "Не PowerPoint єдиним...".
 +
 +
Сценарій даного майстер-класу можна переглянути у наступному файлі:
 +
[[Файл:Кравченко майстер-клас.pdf|міні]]

Версія за 18:20, 3 грудня 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Кравченко Оксани Ігорівни VІ курсу Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Педагогіка вищої школи).

Logo kubg робота.png

База проходження практики: Київський університет імені Б. Грінченка, Педагогічний інститут

Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі.

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ

Теоретичний аналіз з питань впровадження ІКТ, було проведено на базі Київського університету імені Бориса Грінченка, Педагогічного інституту.
З’ясовано, що ведеться активна освітня політика з питань впровадження ІКТ. В інституті вже впроваджено та застосовуються в освітньому процесі наступні інноваційні технології:
  • 1 учень – 1 комп’ютер;
  • case-study - метод активного проблемно-ситуативного аналізу;
  • blended learning - поєднання он-лайн навчання з очним навчанням;
  • flipped classroom - передбачає підвищення активності студентів, через перенесення ролі викладача та студента;
  • CLIL - передбачає вивчення предметів іноземною мовою;
  • distance learning - оволодіння навчальним матеріалом в зручний час та у зручному місці для кожного;
  • cooperative learnin - спрямоване на організацію освітнього процесу через сприйняття нового академічного та соціального досвіду;
  • mobile learning - навчання з використанням мобільних пристроїв.
Для впровадження даних методів, форм та підходів до навчання, необхідним є певне матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу.
На даний момент, матеріально-технічне забезпечення Педагогічного інституту включає:
  • сучасну бібліотеку;
  • аудиторію, обладнану для реалізації моделі навчання “1 учень : 1 комп’ютер”;
  • аудиторії, обладнані Smart дошками та фліпчартами для проведення тренінгів та здійснення інших інноваційних форм роботи;
  • корпоративну пошту;
  • навчальне середовище Moodle.
Інститут націлений у майбутнє і вже планує свої наступні кроки у здійсненні освітньої політики з питань впровадження ІКТ в освітній процес. Постійно відбуваються майстер-класи та тренінги для підвищення ІКТ-компетентності викладацького складу, наявний і повний курс підвищення ІКТ-компетентності.


Завдання 2. Створення гугл-групи для відображення основної діяльності установи.

Гугл-група для кафедри теорії та історії педагогіки

При виконання другого завдання, було вирішено створити гугл-групу для кафедри теорії та історії педагогіки. Дане рішення було прийнято у зв'язку із спостереженням за роботою кафедри із студентами спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи)".
Деякі студенти, що навчаються на даній кафедрі, відчувають певні незручності у спілкуванні та підпорядкуванні власної діяльності визначеним вимогам та часовим рамкам, визначеним кафедрою.
З огляду на вищезгадане, було створено гугл-групу, в якій наявні як елементи, покликані допомогти налагодити спілкування, так і різні матеріали та посилання, що допоможуть у плануванні діяльності.

Переглянути створену гугл-групу можна за посиланням.


Завдання 3. Семінар (тренінг, майстер-клас).

Майстер-клас для викладачів закладів освіти

Для створення майстер-класу було проаналізовано наявні вміння та навички використання ІКТ викладачами кафедри теорії та історії педагогіки. Було виявлено, що використання інформаційно-комунікаційних технологій викладацьким складом Київського університету імені Бориса Грінченка на достатньому рівні. Наявне якісне спілкування із студентами, як очно так і за допомогою технічних засобів.

Для покращення вміння викладачів презентувати свої досягнення та просто викладати теми студентам у цікавій формі, було розроблено майстер-клас за темою "Не PowerPoint єдиним...".

Сценарій даного майстер-класу можна переглянути у наступному файлі: Файл:Кравченко майстер-клас.pdf