Відмінності між версіями «Компанія»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Компанія, -нії, '''''ж. ''1) Общество, компанія. ''Злі компанії і доброго чоловіка зопсують. ''Н...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Компанія, -нії, '''''ж. ''1) Общество, компанія. ''Злі компанії і доброго чоловіка зопсують. ''Ном. № 5982. 2) Отрядъ войска. ''Чому сь мене, моя мамо, з ранку не збудила, коли тота компанія з міста виходила. ''Гол. І. 145.  
 
'''Компанія, -нії, '''''ж. ''1) Общество, компанія. ''Злі компанії і доброго чоловіка зопсують. ''Ном. № 5982. 2) Отрядъ войска. ''Чому сь мене, моя мамо, з ранку не збудила, коли тота компанія з міста виходила. ''Гол. І. 145.  
 
[[Категорія:Ко]]
 
[[Категорія:Ко]]
 +
 +
Компа́нія (від лат. cum panis — «з хлібом», початково назва загону солдатів, які «їдять разом»):
 +
 +
Компанія (англ. company) — те саме, що Комерційна організація, торговельне або промислове товариство (фірма), що об'єднує підприємців, спілка. Назва членів такого товариства (на письмі скорочено К°), що додається до імені офіційного голови фірми.
 +
Компанія — група осіб, які проводять разом час.
 +
(Company) Корпоративне підприємство, яке є юридичною особою, на відміну від його учасників; компанія оперує як самостійна одиниця, успіху якої домагаються всі її члени. Інкорпорована компанія (incorporated company) є юридичною особою зі своїми власними правами, може володіти майном і бути позивачем і відповідачем в суді під своїм власним ім'ям. Компанія може мати обмежену відповідальність (cм .: компанія з обмеженою відповідальністю (limited company), тобто відповідальність членів компанії за її борги обмежена. Компанія з необмеженою відповідальністю (unlimited company) - це компанія, відповідальність членів якої нічим не обмежена.Існують різні види компаній: компанія, створена на основі королівського декрету, а не за законом про компанії (chartered company), - це така компанія, яка була заснована королівським декретом. Такі компанії були історично першим типом підприємств і зіграли помітну роль у розвитку зовнішньої торгівлі і колонізації, як, наприклад, "Гудзон Бей компані". Однак в даний час компанії на основі королівського декрету засновуються рідко, переважно в тих випадках, коли королівська грамота потрібно в цілях підвищення престижу, наприклад новоствореного університету.

Версія за 15:19, 4 листопада 2018

Компанія, -нії, ж. 1) Общество, компанія. Злі компанії і доброго чоловіка зопсують. Ном. № 5982. 2) Отрядъ войска. Чому сь мене, моя мамо, з ранку не збудила, коли тота компанія з міста виходила. Гол. І. 145.

Компа́нія (від лат. cum panis — «з хлібом», початково назва загону солдатів, які «їдять разом»):

Компанія (англ. company) — те саме, що Комерційна організація, торговельне або промислове товариство (фірма), що об'єднує підприємців, спілка. Назва членів такого товариства (на письмі скорочено К°), що додається до імені офіційного голови фірми. Компанія — група осіб, які проводять разом час. (Company) Корпоративне підприємство, яке є юридичною особою, на відміну від його учасників; компанія оперує як самостійна одиниця, успіху якої домагаються всі її члени. Інкорпорована компанія (incorporated company) є юридичною особою зі своїми власними правами, може володіти майном і бути позивачем і відповідачем в суді під своїм власним ім'ям. Компанія може мати обмежену відповідальність (cм .: компанія з обмеженою відповідальністю (limited company), тобто відповідальність членів компанії за її борги обмежена. Компанія з необмеженою відповідальністю (unlimited company) - це компанія, відповідальність членів якої нічим не обмежена.Існують різні види компаній: компанія, створена на основі королівського декрету, а не за законом про компанії (chartered company), - це така компанія, яка була заснована королівським декретом. Такі компанії були історично першим типом підприємств і зіграли помітну роль у розвитку зовнішньої торгівлі і колонізації, як, наприклад, "Гудзон Бей компані". Однак в даний час компанії на основі королівського декрету засновуються рідко, переважно в тих випадках, коли королівська грамота потрібно в цілях підвищення престижу, наприклад новоствореного університету.