Відмінності між версіями «Шаблон:Головна/Проекти»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 72: | Рядок 72: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| − | |'''[[Практика студентів| | + | |'''[[Практика студентів|Студентська практика]]''' |
|'''[[:Категорія:Портфоліо студента/Структура|Портфоліо студентів]]''' | |'''[[:Категорія:Портфоліо студента/Структура|Портфоліо студентів]]''' | ||
|'''[[Запровадження системи Smarsy]]''' | |'''[[Запровадження системи Smarsy]]''' | ||
Версія за 09:37, 26 жовтня 2018
| Грінченківські студії | Це зробили наші руки | Наш університет | Арт галерея | Віртуальний музей |
|
||||
| Творимо добро | З Києвом - для Києва | Моя спеціальність – неповторна | Історія університету | Корпоративна культура |
|
|
| ||
| Грінченківські стипендіати | Портфоліо викладачів | Навчання магістрів з питань використання ІКТ | Анотації до сертифікованих курсів | Я - студент |
|
|
|
|
|
| Електронне навчання | Словник Грінченка та сучасність | Навчальні курси | Tempus | Електронне освітнє середовище сучасної школи |
|
|
|
|
|
| Студентська практика | Портфоліо студентів | Запровадження системи Smarsy | Київ: відомий та невідомий |












