Відмінності між версіями «Категорія:Портфоліо викладача/Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту/Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Категорія:Портфоліо викладача/Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту/Кафед...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Категорія:Портфоліо викладача/Факультет здоров'я, фізичного виховання і  спорту/Кафедри]]
 
[[Категорія:Портфоліо викладача/Факультет здоров'я, фізичного виховання і  спорту/Кафедри]]
 +
 +
Кафедру теорії і методики фізичної культури засновано у січні 2008 року, а у липні 2016 року перейменовано на кафедру '''фізичного виховання і педагогіки спорту'''.
 +
Кафедра є випусковою для напряму 6.010201 «Фізичне виховання» (017 Фізична культура і спорт) першого (бакалаврського) освітнього рівня та спеціальності 8.010201010 «Фізичне виховання» (017 Фізична культура і спорт) другого (магістерського) освітнього рівня.
 +
 +
На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід в галузі фізичного виховання та спорту, професійній підготовці фахівців з фізичного виховання.
 +
Багато уваги приділяється практичній підготовці студентів. Набуті професійні навички закріплюються під час проходження педагогічної практики у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва.
 +
'''Фахівці з фізичного виховання можуть працювати:'''
 +
- вчителями фізичного виховання у дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах;
 +
- вчителями фізичної підготовки у військових та інших спеціальних підрозділах;
 +
- інструкторами та методистами з фізичної культури та туризму на підприємствах і в установах, за місцем проживання та в зонах масового відпочинку населення;
 +
- асистентами у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації;
 +
- навчально-допоміжним персоналом в навчальних закладах;
 +
- фахівцями з експлуатації спортивних споруд;
 +
- працівниками державних та громадських установ, що керують розвитком фізичної культури і спорту;
 +
- фахівцями-дослідниками в галузі фізичного виховання, спорту, туризму, організаторами (керівниками, інструкторами) туристичної роботи;
 +
- працівниками спортивних клубів та спортивно-оздоровчих таборів.

Версія за 15:37, 4 вересня 2017


Кафедру теорії і методики фізичної культури засновано у січні 2008 року, а у липні 2016 року перейменовано на кафедру фізичного виховання і педагогіки спорту. Кафедра є випусковою для напряму 6.010201 «Фізичне виховання» (017 Фізична культура і спорт) першого (бакалаврського) освітнього рівня та спеціальності 8.010201010 «Фізичне виховання» (017 Фізична культура і спорт) другого (магістерського) освітнього рівня.

На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід в галузі фізичного виховання та спорту, професійній підготовці фахівців з фізичного виховання. Багато уваги приділяється практичній підготовці студентів. Набуті професійні навички закріплюються під час проходження педагогічної практики у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва. Фахівці з фізичного виховання можуть працювати: - вчителями фізичного виховання у дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах; - вчителями фізичної підготовки у військових та інших спеціальних підрозділах; - інструкторами та методистами з фізичної культури та туризму на підприємствах і в установах, за місцем проживання та в зонах масового відпочинку населення; - асистентами у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; - навчально-допоміжним персоналом в навчальних закладах; - фахівцями з експлуатації спортивних споруд; - працівниками державних та громадських установ, що керують розвитком фізичної культури і спорту; - фахівцями-дослідниками в галузі фізичного виховання, спорту, туризму, організаторами (керівниками, інструкторами) туристичної роботи; - працівниками спортивних клубів та спортивно-оздоровчих таборів.

Файли в категорії «Портфоліо викладача/Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту/Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту»

Показано 1 файл цієї категорії (із 1).