Відмінності між версіями «Ґабелковий»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 11: | Рядок 11: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! ВІДМІНОК !! ЧОЛ. РІД | + | ! ВІДМІНОК !! ЧОЛ. РІД !! ЖІН. РІД !! СЕР. РІД !! МНОЖИНА |
|- | |- | ||
| − | | Називний || ґабелковий || ґабелкова || ґабелкове || ґабелкові | + | | Називний || ґабелковий || ґабелкова || ґабелкове || ґабелкові |
|- | |- | ||
| − | | Родовий || ґабелкового || ґабелкової || ґабелкового | + | | Родовий || ґабелкового || ґабелкової || ґабелкового || ґабелкових |
|- | |- | ||
| − | | Дававльний || ґабелковому || ґабелковій | + | | Дававльний || ґабелковому || ґабелковій || ґабелковому || ґабелковим |
|- | |- | ||
| − | | Знахідний || | + | | Знахідний || ґабелковий, || ґабелкову || ґабелкове || ґабелкові, |
| + | ґабелкового ґабелкових | ||
|- | |- | ||
| − | | Орудний || | + | | Орудний || ґабелковим || ґабелковою || ґабелковим || ґабелковими |
|- | |- | ||
| − | | Місцевий || | + | | Місцевий || ґабелковому, || ґабелковій ||ґабелковому, || ґабелкових |
| − | |- | + | |- ґабелковім ґабелковім |
| − | + | ||
| − | + | ||
| − | + | ||
| − | + | ||
|} | |} | ||
Тлумачення слова у сучасних словниках | Тлумачення слова у сучасних словниках | ||
Версія за 15:25, 2 грудня 2014
Ґабелковий, -а, -е. Сдѣланный изъ телячьей кожи.
Зміст
Сучасні словники
ГАБЕ́ЛКО́ВИЙ, а, е, заст. Зробл. з габелка. ґабелковий - прикметник
| ВІДМІНОК | ЧОЛ. РІД | ЖІН. РІД | СЕР. РІД | МНОЖИНА |
|---|---|---|---|---|
| Називний | ґабелковий | ґабелкова | ґабелкове | ґабелкові |
| Родовий | ґабелкового | ґабелкової | ґабелкового | ґабелкових |
| Дававльний | ґабелковому | ґабелковій | ґабелковому | ґабелковим |
| Знахідний | ґабелковий, | ґабелкову | ґабелкове | ґабелкові,
ґабелкового ґабелкових |
| Орудний | ґабелковим | ґабелковою | ґабелковим | ґабелковими |
| Місцевий | ґабелковому, | ґабелковій | ґабелковому, | ґабелкових |
Тлумачення слова у сучасних словниках
Ілюстрації
| |
|
|
|
Медіа
Див. також
Джерела та література
Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 8.