Відмінності між версіями «Важливі моменти з проходження тестів»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 60: Рядок 60:
 
3. Ознайомитися із отриманими оцінками з курсу можна обравши в панелі ''Адміністрування'' меню ''Журнал оцінок''. В журналі відображаються виставлені викладачем оцінки за виконані роботи, коментарі до робіт, максимальна кількість балів, яку можна отримати за роботу, за всі модулі та окремо за кожен з переведенням у шкалу ЕСTS.
 
3. Ознайомитися із отриманими оцінками з курсу можна обравши в панелі ''Адміністрування'' меню ''Журнал оцінок''. В журналі відображаються виставлені викладачем оцінки за виконані роботи, коментарі до робіт, максимальна кількість балів, яку можна отримати за роботу, за всі модулі та окремо за кожен з переведенням у шкалу ЕСTS.
 
[[Файл:Журнал оцінок.jpg|центр]]
 
[[Файл:Журнал оцінок.jpg|центр]]
 
Для перегляду зданої роботи, дати її перевірки, коментарів та файлу, який було надіслано для перевірки достатньо скористатись посиланням на потрібну роботу. В результаті на екрані будуть відображені всі зазначені елемент.
 
 
[[Файл:Перевірка роботи.jpg|центр|900px]]
 
 
Використання сервісу ЕД Сторінка студента, що знаходиться в панелі Навігація, дозволяє студенту переглядати відомості про свій обліковий запис (ПІБ, e-mail, останній вхід в систему, номер індивідуального плану, шифр групи), звіт успішності (за замовченням відображається поточний семестр) за курсами, на яких навчається студент.
 
[[Файл:Е-деканат сторінка студента.jpg|центр]]
 
 
Відомості про форуми, в обговореннях яких бере участь студент, відображаються в меню Форуми, що знаходиться на Сторінці студента
 
 
[[Файл:Е-деканат сторінка студента форум.jpg|центр]]
 
 
Завдання, які необхідно виконати студенту протягом поточного семестру з усіх дисциплін, до яких є розробленні електронні навчальні курси, також можна передивитися на Сторінці студента, скориставшись меню Завдання.
 
 
[[Файл:Е-деканат сторінка студента завдання.jpg|центр]]
 

Версія за 18:50, 25 серпня 2014

1.Перед початком тестування слід звернути увагу на:

  • Час проходження тесту
  • Кількість спроб
  • Метод оцінювання
Ресурс тест - початок.jpg

2.Основні типи запитань


З однією правильною відповіддю
  • Ресурс тест - 1 правильна 1.jpg

В такому запитанні лише одна відповідь правильна, її слід обрати:

Ресурс тест - 1 правильна 2.jpg

Також може бути, що слід вибрати тільки з двох варіантів: правильно/неправильно

З декількома правильними відповідями
  • Ресурс тест - декілька правильних 1.jpg

В такому питанні правильних відповідей декілька, їх слід відмітити:

Ресурс тест - декілька правильних 2.jpg


Відповідність
  • Ресурс тест - відповідність1.jpg

В такому запитанні слід встановити відповідність між правою та лівою частинами питання (права сторона може містити значення, або цифри для встановлення правильної послідовності)

Ресурс тест - відповідність2.jpg


Коротка відповідь
  • Ресурс тест - коротка1.jpg

В такому запитанні відповідь набирається з клавіатури, це може бути одне або декілька слів, дата або число.

Ресурс тест - коротка2.jpg

3. Завершення тестування. Коли на всі питання дана відповідь слід обрати у блоці Навігація тесту посилання Закінчити спробу. Також у цьому блоці є можливість слідкувати за часом та переходити між запитаннями. Далі, у наступному вікні обрати Надіслати все і завершити тест.

Навігація в тесті.jpg

3. Ознайомитися із отриманими оцінками з курсу можна обравши в панелі Адміністрування меню Журнал оцінок. В журналі відображаються виставлені викладачем оцінки за виконані роботи, коментарі до робіт, максимальна кількість балів, яку можна отримати за роботу, за всі модулі та окремо за кожен з переведенням у шкалу ЕСTS.

Журнал оцінок.jpg