Відмінності між версіями «Офіційний портал Університету Грінченка»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 115: Рядок 115:
  
 
[[Файл:Рис.10.Сторінка входу до корпоративної поштової скриньки.jpg|300px|center]]
 
[[Файл:Рис.10.Сторінка входу до корпоративної поштової скриньки.jpg|300px|center]]
 +
 +
Корпоративна пошта надає можливість використовувати Google-сервіси – календар, диск, документи, групи, сайт, перекладач тощо.
 +
Поштова скринька студента – це не лише повідомлення, але й люди, які їх надсилають. Перевагою корпоративної пошти є те, що не потрібно пам’ятати електронні адреси викладачів та одногрупників, всі вони є в спільній контактній книзі Університету.
 +
Текстовий,  голосовий  чат  та  відеозустрічі  Google  дозволяють  студентам і викладачам бачити, хто знаходиться в мережі онлайн, не турбувати, не на місці), і миттєво розпочинати з ними особисту розмову (тет-а-тет) або ж запрошувати окремих користувачів до групи та обговорювати спільні питання, ділитися файлами, завданнями, або ж швидко організувати онлайн зустріч .
 +
 +
[[Файл:Рис.10.Офіційний портал Університету Грінченка.png|300px|center]]
 +
 +
[[Файл:Рис.11.Офіційний портал Університету Грінченка.png|300px|center]]
 +
 +
Завдяки спільним календарям стало легше дізнаватися про вільний час студентів і викладачів.
 +
 +
Однією з переваг є можливість спільного використання календаря. Його можна зробити видимим для обраних користувачів, що дозволяє планувати спільні зустрічі.
 +
 +
[[Файл:Рис.12.Офіційний портал Університету Грінченка.png|300px|center]]
 +
 +
Оскільки Університету має доступ до Google Workspace for Education Fundamentals , то усім за- реєстрованим користувачам надається можливість використовувати доступні сервіси.
 +
 +
[[Файл:Файл.13. Офіційний портал Університету Грінченка.png|300px|center]]
 +
 +
Особливо корисним є Диск – хмарне сховище даних, яке належить корпорації Google і дає змогу користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі, ділитися ними з іншими користувачами в інтернеті, здійснювати спільну роботу з одними й тими ж документами, файлами та теками. У Диску вам надається певний обсяг для безкоштовного зберігання даних на час навчання  в Університеті.
 +
 +
Завдяки можливості зберігання даних і обміну ними всі ваші файли доступні з будь-якого веб-браузера. Вам відкривається можливість разом створювати документи і працювати з одними і тими ж файлами одночасно, надавати доступ до файлів чи цілих папок окремим користувачам або всій групі. Можна писати і від- повідати на коментарі до файлів, щоб дізнатися думку інших або поділитися своїми ідеями. Навіть створити проєктний сайт так само легко, як звичайний документ, навички програмування для цього не потрібні! Детальніше з усіма можливостями можете ознайомитись на сайті «Підвищення цифрової компетентності» за посиланням http://cikt.kubg.edu.ua/category/google_apps/
 +
 +
[[Файл:Файл.14. Офіційний портал Університету Грінченка.png|300px|center]]
 +
 +
<center>'''Налаштування двофакторної авторизації для акаунтів Google'''</center>

Версія за 11:05, 26 вересня 2024

Портал Університету (http://kubg.edu.ua/) є одним із офіційних джерел доступу до інформаційних даних. Він створений для висвітлення результатів діяльності Університету та його структурних підрозділів, взаємообміну відомостями з іншими освітніми та науковими закладами, органами державної влади України й органами місцевого самоврядування з питань, пов’язаних із діяльністю Університету, інформаційної взаємодії з іншими організаціями, громадськістю.

Користувачі порталу отримують доступ до довідкової інформації, систем реєстрації, пошуку та допомоги, сервісів новин і повідомлень про події, бібліографічних пошукових систем та електронних бібліотек, унікального електронного навчального контенту.

Мета створення інтернет-порталу Університету:

— представлення та популяризація діяльності Університету в мережі інтернет;

— інформаційний супровід освітнього процесу, наукової, соціально-гуманітарної, профорієнтаційної, видавничої діяльності, міжнародного співробітництва, спортивних досягнень, організації дозвілля викладачів, співробітників, аспірантів, студентів і слухачів.

Рис.1 Офіційний портал Університету Грінченка 24092024.jpg

Основні структурні елементи інтернет-порталу Університету:

— тематичні розділи:

Інформація – вступникам, студентам, аспірантам і докторантам, науковцям, співробітникам, випускникам, роботодавцям, партнерам, вибори ректора та воєнний стан;

Про Університет – Стратегія розвитку Університету, візитівка, брендбук Університету, конференція трудового колективу, Наглядова рада Університету, Вчена рада, Ректорат, корпоративна культура, академічна репутація, антикорупційні заходи, протидія дискримінації, якість освіти, дослідження, рейтинги Університету, соціальний проєкт, новини;

Ресурси – нормативні документи Університету, кошторис, електронні закупівлі, цифровий кампус, е-навчання, сервіси;

Структура – Факультети, Інститут післядипломної освіти, Фаховий коледж «Універсум», бібліотека, Студентський офіс та інші підрозділи Університету;

— мобільні рубрики («Студентський офіс», «Цифровий кампус», «Розклад занять», «Кабінет студента», «Кабінет викладача», «Оголошення», «Анонси», «Події»);

— швидкий перехід на сайти факультетів, інституту, коледжу;

— тематичні банери, які дають змогу здійснити перехід на відповідні сайти: Європейської асоціації освіти дорослих, Інтернаціональної асоціації університетів, Європейської асоціації університетів, Великої Хартії Університетів, міжнародних наукових проєктів учасником яких є команди Університету (Erasmus+, Platinum Debut, DigTriES тощо), Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Міністерства освіти і науки України, Університету в соціальних мережах – Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, TikTok, каналу Університету в YouTube, опанувати Telegram bot Університету Грінченка, завітати до юридичної клініки «АСТРЕЯ», ознайомитись із його буклетом, потрапити на Вікі- портал Університету, ознайомитись із е-портфоліо викладачів а також опановувати відкриті для грінченківців онлайн курси від провідних університетів світу на платформах , Udemy, Ukraine Global Faculty.

Рис.Офіційний портал Університету Грінченка 3 24092024.png

Скориставшись меню Інформація – Студентам, ви маєте змогу ознайомитись зі студентськими новинами, розкладом занять, діяльністю студентського самоврядування, наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, а також діяльністю профспілок тощо.

Рис.Офіційний портал Університету Грінченка 4 24092024.png

На сторінці Студентський офіс рекомендуємо ознайомитися зі схемою укриття на випадок повітряної тривоги, гідом першокурсника, особливостями освітнього процесу тощо.


Рис.Офіційний портал Університету Грінченка 5 24092024.png


Для зручності пошуку та навігації на сайтах структурних підрозділів обрано єдиний шаблон, завдяки якому ви зможете знайти необхідні відомості, скориставшись меню Структура головної сторінки ресурсу.

Ось як, наприклад, виглядає головна сторінка сайту структурного підрозділу Університету

Рис.Офіційний портал Університету Грінченка6 24092024.png.jpg
Рис.Офіційний портал Університету Грінченка7 24092024.png.jpg
Рис.Офіційний портал Університету Грінченка99 24092024.png.jpg
Рис.Офіційний портал Університету Грінченка10 24092024.png
Факультет економіки та управління https://feu.kubg.edu.ua/
Факультет журналістики https://fj.kubg.edu.ua
Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту https://fzfvs.kubg.edu.ua/
Факультет інформаційних технологій та математики https://fitm.kubg.edu.ua/
Факультет музичного мистецтва і хореографії https://fmmh.kubg.edu.ua/
Факультет образотворчого мистецтва і дизайну https://fomd.kubg.edu.ua/
Факультет педагогічної освіти https://fpo.kubg.edu.ua/
Факультет права та міжнародних відносин https://fpmv.kubg.edu.ua/
Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти https://fpsrso.kubg.edu.ua/
Факультет романо-германської філології https://frgf.kubg.edu.ua/
Факультет суспільно-гуманітарних наук https://fshn.kubg.edu.ua/
Факультет східних мов https://fsm.kubg.edu.ua/
Факультет української філології, культури і мистецтва https://fufhm.kubg.edu.ua/
Фаховий коледж «Універсум» https://fhu.kubg.edu.ua/
Інститут післядипломної освіти https://ippo.kubg.edu.ua/
Бібліотека https://ippo.kubg.edu.ua/


Працюючи над проєктуванням цифрового університету створено ресурс Цифровий кампус, в якому згруповані наявні е-ресурси основних складових: цифрова освіта, цифрова наука, цифрове управління, імідж та лідерство, цифровий простір, інфраструктура

Рис.1 Офіційний портал Університету Грінченка.png

Обравши, наприклад, розділ Цифрова освіта ви отримаєте доступ до всіх е-ресурсів для організації навчальної діяльності.

Рис.6. Офіційний портал Університету Грінченка.png

Щоб не витрачати час на пошук е-ресурсів призначених виключно для студентів необхідно обрати меню Студентам, в якому підібрано відповідні е-ресурси.

Рис.7. Офіційний портал Університету Грінченка.png

Ресурс Цифровий кампус є простим у використанні та адаптованим під мобільні телефони, що дає змогу ефективно використовувати е-ресурси Університету під час освітнього процесу.

Рис.8. Офіційний портал Університету Грінченка.8-1.png
Рис.Офіційний портал Університету Грінченка.8-2.png

Розглянемо детальніше найважливіші з них.

Корпоративна електронна пошта

Для забезпечення ефективної комунікації студентів і співробітників Університету кожному користувачеві створюється корпоративна електронна поштова скринька. Логін і пароль до корпоративної пошти надаються кожному студентові разом із доступом до електронного середовища помічником декана з ІКТ. Корпоративна адреса поштової скриньки студентів формується автоматично за таким алгоритмом – перші літери імені та по батькові, прізвище та абревіатура Факультету в транслітерації із зазначенням року вступу до Університету +@kubg.edu.ua. За наявності повного збігу перших літер імені, по батькові та прізвища, додається цифра. Наприклад, Андрій Миколайович Петров, який поступив до Факультету журналістики в 2024 р. отримає корпоративну адресу: ampetrov.fj24@kubg.edu.ua

Рис.10.Сторінка входу до корпоративної поштової скриньки.jpg

Корпоративна пошта надає можливість використовувати Google-сервіси – календар, диск, документи, групи, сайт, перекладач тощо. Поштова скринька студента – це не лише повідомлення, але й люди, які їх надсилають. Перевагою корпоративної пошти є те, що не потрібно пам’ятати електронні адреси викладачів та одногрупників, всі вони є в спільній контактній книзі Університету. Текстовий, голосовий чат та відеозустрічі Google дозволяють студентам і викладачам бачити, хто знаходиться в мережі онлайн, не турбувати, не на місці), і миттєво розпочинати з ними особисту розмову (тет-а-тет) або ж запрошувати окремих користувачів до групи та обговорювати спільні питання, ділитися файлами, завданнями, або ж швидко організувати онлайн зустріч .

Рис.10.Офіційний портал Університету Грінченка.png
Рис.11.Офіційний портал Університету Грінченка.png

Завдяки спільним календарям стало легше дізнаватися про вільний час студентів і викладачів.

Однією з переваг є можливість спільного використання календаря. Його можна зробити видимим для обраних користувачів, що дозволяє планувати спільні зустрічі.

Рис.12.Офіційний портал Університету Грінченка.png

Оскільки Університету має доступ до Google Workspace for Education Fundamentals , то усім за- реєстрованим користувачам надається можливість використовувати доступні сервіси.

Файл.13. Офіційний портал Університету Грінченка.png

Особливо корисним є Диск – хмарне сховище даних, яке належить корпорації Google і дає змогу користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі, ділитися ними з іншими користувачами в інтернеті, здійснювати спільну роботу з одними й тими ж документами, файлами та теками. У Диску вам надається певний обсяг для безкоштовного зберігання даних на час навчання в Університеті.

Завдяки можливості зберігання даних і обміну ними всі ваші файли доступні з будь-якого веб-браузера. Вам відкривається можливість разом створювати документи і працювати з одними і тими ж файлами одночасно, надавати доступ до файлів чи цілих папок окремим користувачам або всій групі. Можна писати і від- повідати на коментарі до файлів, щоб дізнатися думку інших або поділитися своїми ідеями. Навіть створити проєктний сайт так само легко, як звичайний документ, навички програмування для цього не потрібні! Детальніше з усіма можливостями можете ознайомитись на сайті «Підвищення цифрової компетентності» за посиланням http://cikt.kubg.edu.ua/category/google_apps/

Файл.14. Офіційний портал Університету Грінченка.png
Налаштування двофакторної авторизації для акаунтів Google