Відмінності між версіями «Харьківська Тетяна Андріївна/Портфоліо аспірантки»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 3: Рядок 3:
  
 
<br>
 
<br>
==Персональні дані==
 
===Прізвище, ім’я, по батькові===
 
Харьківська Тетяна Андріївна
 
 
===Рік вступу===
 
2021
 
 
===Спеціальність===
 
231 Соціальна робота
 
 
===Тема наукового дослідження===
 
Профілактика деструктивних конфліктів учнівської молоді із застосуванням відновних практик
 
 
===Науковий керівник===
 
Лютий Вадим Петрович - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка
 
  
 
==Наукова-дослідницька діяльність==
 
==Наукова-дослідницька діяльність==
Рядок 26: Рядок 11:
 
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS===
 
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS===
 
=== Інші публікації, статті ===
 
=== Інші публікації, статті ===
* Комплексний підхід у створенні безпечного освітнього середовища із застосуванням відновних практик. Посібник конференції "Навчай миру! З чого розпочнемо?, видавництво, якого буде здійснено у співпраці з Комунальним закладом вищої освіти ,,Дніпровська академія неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради, Дніпро 2022.
 
*Відновні практики у закладіосвіти, як засіб профілактики конфліктів. Проєкт назви посібнику: «Освіта в дусі миру». Практичний посібник для молодіжних працівників та працівниць. Суми, 2022.
 
* Опис практики впровадження освіти у дусі миру у роботі з молоддю: "Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом “рівний-рівному/рівна-рівній” та вирішення конфліктів мирним шляхом у закладах освіти". Проєкт назви видання: «Освіта в дусі миру». Практичний посібник для молодіжних працівників та працівниць. Суми, 2022.у співавторстві з Бондар Валерією Ігорівною
 
* Тези конференції на тему: "Відновний підхід, як профілактика деструктивних конфліктів у закладах освіти"(VIМіжнародна науково-практична конференція для молодих науковців «Науковий вимір соціально-педагогічних поблем сьогодення», 25 травня 2022 року)
 
* Рекомендації для територіальних громад "Дієвий механізм взаємодії та реагування на випадки домашнього насильства." Рекомендовано до друку та використання Науково-методичною радою ГО "Ла Страда-Україна", протокол №7 від 29.09.2022 р
 
  
 
===Участь у конференціях, у т.ч. закордонних===
 
===Участь у конференціях, у т.ч. закордонних===
* Онлайн-конференція "Навчай миру! З чого розпочнемо?". Тема доповіді "Комплексний підхід у створенні безпечного освітнього середовища"(08-09 грудня 2021)
+
 
* Науково-методичний онлайн-семінар «Діяльність психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення психологічного благополуччя вчителів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Тема доповіді "Безпечне освітнє середовище запорука психологічного благополуччя освітян"(17 листопада 2021)
+
* Міжнародна конференція "Обмін практиками у сфері миробудування та діалогу". Тема доповіді "Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе: інтеграція відновних практик в освітній процес", смт. Славське (09-12 вересня 2021)
+
<gallery>
+
Файл:Certificate .jpg|Міжнародна наукова онлайн-конференція «Освіта прав дитини: досвід та перспективи в ранній та початковій освіті»,м. Кишинів, Молдова (26 листопада 2021)
+
Файл:T.kharkivska1 (2).png|Всеукраїнська практична конференція "На шляху до розбудови миру: сучасні практики та перспективи розвитку медіації", м. Київ (03-04 листопада 2021)
+
</gallery>
+
Файл:Навчай миру! З чого розпочнемо.jpg| Онлайн-конференція "Навчай миру! З чого розпочнемо?"
+
</gallery>
+
* Відкритий діалог з молоддю «Турбота про ментальне здоров’я», лютий 2022 року
+
* Наукова цукерня – 2022, Київського університету імені Бориса Грінченка, яка відбулася в рамках Фестивалю науки – 2022, 13 травня 2022 року
+
* Міжнародний круглий стіл «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття», 25 травня 2022 року, м. Івано-Франківськ, Тема доповіді "Відновний підхід, як профілактика деструктивних конфліктів у закладах освіти".
+
* Міжнародний круглий стіл «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття», 26 травня 2022 року, м. Ніжин, Тема доповіді «Комплексний підхід у створенні безпечного освітнього середовища звикористанням відновного підходу».
+
* Гостьова лекція «Невербальні способи комунікації», 26 травня 2022 рік, м. Острава, Чехія
+
* Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Дослідження молодих вчений: від ідеї до реалізації», 27 травня 2022 року, м. Київ
+
* Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні реалії та перспективи соціального виховання особистості в різних соціальних інституціях", 21 жовтня 2022, онлайн, онлайн.
+
* Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Професійна підготовка фахівців соціальної сфери: надбання проблеми, перспективи", 27-28 жовтня 2022
+
* IV Міжнародно науково-практична конференція "Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери", 10 листопада 2022, онлайн
+
* Міжнародна науково-практична конференція "Освіта і соціальна робота як ресурси розвитку особистості й суспільства", 17-18 листопада 2022, онлайн
+
  
 
=== Проєктна діяльність===
 
=== Проєктна діяльність===
* Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини: надання послуг підтримки для постраждалих осіб за підтримки донорської організації «Хліб для світу»
+
 
* Вирішення конфліктів в кіберпросторі в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та заходів уряду по подоланню COVID-19 в Україні», який реалізовано ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
+
* Створення безнасильницького середовища у 14 закладах освіти «Безпечних школах» у Донецькій та Луганській областях, який реалізовано ГО «Ла Страда-Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та у співпраці з МОН України
+
* Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом “рівний-рівному” та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей, який реалізовано  ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з МОН Україна за фінансової підтримки Європейського Cоюзу
+
* Ігрофікований онлайн квест "Живи без ілюзій", проєкт реалізується за підтримки ПРООН.
+
* Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків, який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда Україна»
+
  
 
=== Грантові заявки===
 
=== Грантові заявки===
[[Файл:Certificate H4L Тетяні Харьківській.png|міні|Certificate]]Подано грантову заявку спільно з Бондар Валерією, на створення гейміфікованого онлайн квесту "Живи без ілюзій", в рамках хокатону "Hack for Local 3.0", присвяченого кампанії 16днів активізму проти гендерно зумовленого насильтсва, проведеного під егідою Програми ООН з відновлення та розбудови миру, Програми розвитку ООН (ПРООН), UN Women та Фонду народонаселення ООН (UNFPA). Мета проєкту - посилити спроможність молоді впливати на зменшення проявів насильства та побудову безпечного безнасильницького середовища, шляхом використання гейміфікованого онлайн квесту. Термін реалізації (лютий 2022 року -  серпень 2022 року)
+
 
  
 
=== Додаткове навчання ===
 
=== Додаткове навчання ===
<gallery>
+
 
Файл:2022 06 13 Диплом конкурсу наукових проєктів (підпВіннікова) 11шт вар02-8 page-0001.jpg| 1 місце у Конкурсі наукових проєктів за напрямом "Наука та розвиток громад:соціальні проєкти з науковою ідеєю", 27 травня 2022 ‎
+
Файл:Сертифікат курсу.png|Онлайн-курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»,30 академічних годин.
+
Файл:Scan_171.jpg|Онлайн навчання "Міжнародна школа з прав людини для молодих активістів з України та Білорусі", 22 години - комунікаційні онлайн сеанси, 5 годин - самостійної роботи.
+
Файл:Scan_172.jpg|"Освіта в дусі миру - тренінг з вирішення конфліктів, миробудування та діалогу" 36 годин - очного навчання та 12 годин - проходження освітнього онлайн модулю.
+
Файл:Школа_спікерок.jpg|Онлайн інтенсив "Школа спікерок", 20 академічних годин.
+
Файл:Тренінг ВГЦ ВОЛОНТЕР робота зі студентами page-0001.jpg|Тренінг для викладачів закладів вищої освіти "Психологічні травми війни: як впізнати і надати компетентну допомогу студентам", 0,25 кредити ЄКТС, 22 серпня 2022
+
Файл:Тот.jpg|ТоТ тренінг для тих хто працює з молоддю від освітнього проєкту "Не дрібниці в стосунках"
+
Файл:Тренінг для консультантів.jpg| Тренінг "Вирішення конфлітків мирним шляхом: особливості надання консультацій на гарячих лінія ГО "Ла Страда-Україна""
+
Файл:Трен.jpg|Online training on Prevention of Sexual Exploitation and Abuse (PSEA). Basics.
+
Файл:Харьківська Тетяна - фасилітаторка page-0001 (1).jpg| Тренінг з підготовки фасилітатора(-ки) за програмою "AdoKit:Соціо-емоційна підтримка підлітків в Україні"
+
Файл:Харьківська Тетяна (2) тренерка менторка програми еду кіт page-0001.jpg| Т‎ренінг з підготовки тренерів та менторів за програмою "AdoKit:Соціо-емоційна підтримка підлітків в Україні"
+
  
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/231 Соціальна робота]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/231 Соціальна робота]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/2021]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/2021]]

Версія за 18:33, 19 квітня 2023


Наукова-дослідницька діяльність

Статті у наукових виданнях

Статті у фахових наукових виданнях, що затвердженні МОН

Статті у закордонних виданнях

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS

Інші публікації, статті

Участь у конференціях, у т.ч. закордонних

Проєктна діяльність

Грантові заявки

Додаткове навчання