Відмінності між версіями «Тітова Вікторія Геннадіївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
Виробнича (зі спеціалізації) практика (27.09.2021 р. по 24.10.2021 р.)
 
Виробнича (зі спеціалізації) практика (27.09.2021 р. по 24.10.2021 р.)
 +
 +
ПЗНЗ  '''Inventor school'''
 +
 +
'''Адреса''': школи є на різних станціях метро, тому кожен обирає до вподоби. м.Позняки (вул.Бориса Гмирі, 6), м.Осокорки (вул.Дніпровська набережна, 25а), м.Нивки (вул.Олександрівська,1), м.Оболонь (вул.Героїв Сталінграду 21/38)
 +
 +
'''Телефон''': +38 (044) 490-40-60
 +
 +
'''E-mail''': info@inventorschool.0org
 +
 +
'''Директор''': Cкаба Лариса
 +
 +
'''Засновник школи''': Оксана Стоєцька
 +
 +
'''Заступниця директора''': Лілія Марченко
 +
 +
'''Методист початкової школи: STEM-освіта''': Башлик Марія
 +
 +
 +
'''Соціальні мережі:'''
 +
  https://school.inventorschool.org.ua/
 +
  https://www.instagram.com/stem_inventor_kyiv/
 +
  https://www.facebook.com/KyivInventor
 +
  https://www.youtube.com/channel/UCwYXUHUNyjOcmlm2EQjmuCw
 +
 +
 +
 +
=Школа повного дня Inventor School на Осокорках=
 +
 +
Це школа для учнів 1-12 класів, де дитина проводить цілий день: відвідує заняття, харчується, робить домашні завдання, займається спортом, ходить на факультативи i спілкується зі своїм ментором. Тут за допомогою педагогів діти готуються до вступу до найкращих ВНЗ України та світу.
 +
 +
'''Всі заклади системи Inventor дотримуються таких принципів:'''
 +
 +
*Повага до потреб кожного
 +
*Комплексність
 +
*Практичність
 +
*Тільки через цікавість
 +
*Розвиток компетенцій майбутнього
 +
 +
'''Що розвивають у дітях:'''
 +
*Екологічне мислення здатність цінувати свою планету, дбати про неї, відчувати красу, жити і діяти за принципом «не нашкодь»
 +
*Креативність здатність генерувати нові ідеї та продукти, знаходити вихід із будь-якої ситуації, шукати нестандартні рішення.
 +
*Емоційний інтелект усвідомлення та розуміння власних емоцій та емоцій оточуючих, емпатійність
 +
*Комунікативність навичка взаємодії з іншими людьми: здатність сприймати, розуміти та відтворювати інформацію, грамотно презентувати та обгрунтовувати власні міркування, злагоджена робота в команді.
 +
*Критичне мислення здатність ухвалювати обмірковані та незалежні рішення завдяки навичці шукати та аналізувати інформацію, встановлювати закономірності.
 +
*Науково-технічну грамотність розуміння законів математики, фізики, хімії, біології, основ інформатики, мов програмування, вміння застосовувати ці знання на практиці.
 +
*Персональне лідерство розуміння себе, вдосконалення сил характеру, висока мотиваційність, навичка вирішувати складні проблеми зі стійкістю, уміння презентації та відстоювання власних ідей.
 +
 +
'''Навчальні програми'''
 +
1-4 класи: відкриваємо світ і спонукаємо шукати відповіді. Індивідуальний план для кожної дитини. Навчання без оцінок, але з досягненнями. Розвиток соціальних навичок і розуміння себе. Навчальні програми відповідають Державному стандарту та є авторським та неповторними, завдяки дружній команді Inventor school.
  
  
Рядок 57: Рядок 106:
 
*Камери спостереження
 
*Камери спостереження
 
*Система пожежної безпеки
 
*Система пожежної безпеки
 +
 +
Програмне забезпечення яке використовує заклад
 +
*Windows 10
 +
*Office365 (OneNote, Teams, Sway, OneCloud)
 +
*Kahoot
 +
*MS Form
 +
*LearningApps
 +
*Quizlet
 +
*Padlet
 +
*Flippity.net
 +
*Powtoon
 +
*ThingLink
 +
*Prezi
 +
*Minecraft: EE
 +
*Scratch
 +
*Python
 +
*Java
  
  

Версія за 10:43, 20 жовтня 2021

Виробнича (зі спеціалізації) практика (27.09.2021 р. по 24.10.2021 р.)

ПЗНЗ Inventor school

Адреса: школи є на різних станціях метро, тому кожен обирає до вподоби. м.Позняки (вул.Бориса Гмирі, 6), м.Осокорки (вул.Дніпровська набережна, 25а), м.Нивки (вул.Олександрівська,1), м.Оболонь (вул.Героїв Сталінграду 21/38)

Телефон: +38 (044) 490-40-60

E-mail: info@inventorschool.0org

Директор: Cкаба Лариса

Засновник школи: Оксана Стоєцька

Заступниця директора: Лілія Марченко

Методист початкової школи: STEM-освіта: Башлик Марія


Соціальні мережі:

 https://school.inventorschool.org.ua/
 https://www.instagram.com/stem_inventor_kyiv/
 https://www.facebook.com/KyivInventor
 https://www.youtube.com/channel/UCwYXUHUNyjOcmlm2EQjmuCw


Школа повного дня Inventor School на Осокорках

Це школа для учнів 1-12 класів, де дитина проводить цілий день: відвідує заняття, харчується, робить домашні завдання, займається спортом, ходить на факультативи i спілкується зі своїм ментором. Тут за допомогою педагогів діти готуються до вступу до найкращих ВНЗ України та світу.

Всі заклади системи Inventor дотримуються таких принципів:

  • Повага до потреб кожного
  • Комплексність
  • Практичність
  • Тільки через цікавість
  • Розвиток компетенцій майбутнього

Що розвивають у дітях:

  • Екологічне мислення здатність цінувати свою планету, дбати про неї, відчувати красу, жити і діяти за принципом «не нашкодь»
  • Креативність здатність генерувати нові ідеї та продукти, знаходити вихід із будь-якої ситуації, шукати нестандартні рішення.
  • Емоційний інтелект усвідомлення та розуміння власних емоцій та емоцій оточуючих, емпатійність
  • Комунікативність навичка взаємодії з іншими людьми: здатність сприймати, розуміти та відтворювати інформацію, грамотно презентувати та обгрунтовувати власні міркування, злагоджена робота в команді.
  • Критичне мислення здатність ухвалювати обмірковані та незалежні рішення завдяки навичці шукати та аналізувати інформацію, встановлювати закономірності.
  • Науково-технічну грамотність розуміння законів математики, фізики, хімії, біології, основ інформатики, мов програмування, вміння застосовувати ці знання на практиці.
  • Персональне лідерство розуміння себе, вдосконалення сил характеру, висока мотиваційність, навичка вирішувати складні проблеми зі стійкістю, уміння презентації та відстоювання власних ідей.

Навчальні програми 1-4 класи: відкриваємо світ і спонукаємо шукати відповіді. Індивідуальний план для кожної дитини. Навчання без оцінок, але з досягненнями. Розвиток соціальних навичок і розуміння себе. Навчальні програми відповідають Державному стандарту та є авторським та неповторними, завдяки дружній команді Inventor school.


Завдання 1

Аналіз освітньої політики з питань впровадження цифрових технологій (ЦТ). Інтерв’ю з керівником закладу чи його заступниками

- Чи використовуються інформаційно-комунікаційні технології у Вашій школі?

так

- Що Ви можете сказати про інформаційне середовище Вашого закладу?

Наша школа обладнана за останнім словом техніки: усі класи забезпечені доступом до інтернету, мають в наявності проектор, екран або смарт- дошку, в кабінетах є ноутбуки або планшети для використання учнями на уроках. Вчительські робочі місця обладнані ком'пютерними моноблоками.

 - Як саме використовують ІКТ у Вашій школі?

Уся школа, учні та їхні батьки для комунікації та навчання використовують єдине середовище Office365. Школа є сертифікованим партнером Microsoft, тому для навчання та спілкування ми максимально використовуємо додатки Офісу: дистанційне навчання забезпечується за допомогою програм OneNote, комунікація ведеться через Teams, звіти для батьків ведуться у Sway, усі навчальні матеріали та розробки зберігаються в OneCloud школи. Для навчання ми використовуємо ІКТ ресурси, що інтегруються з офісом (перевірка знань - Kahoot, MS Form, додатково LearningApps, Quizlet; для командної взаємодії - Padlet, Flippity.net; для проєктної діяльності - Powtoon, ThingLink, Prezi тощо). Крім того, деякі навчальні предмети розроблені у середовищі Minecraft: EE, а деякі передбачають вивчення робототехніки та використовують мови програмування Scratch, Python, Java тощо.

 - На Вашу думку, який рівень використання ІКТ мають вчителі у школі?

Наші вчителі проходять обов'язкове вступне навчання за усіма ІКТ технологіями, які впроваджено в роботу, і протягом року вдосконалюють ці знання. Тому вважаємо, що наш педколектив має достатньо високий рівень ІКТ компетентності та постійний супровід за потребою нових членів команди саме в цій сфері педагогічних навичок.

  - Чи готові Ви й далі розвивати ІКТ у школі?

Звичайно. Ми намагаємося бути на гребені хвилі останніх розробок та вдалих ІТ рішень, тому зацікавлені в будь-якій інформації, що дозволить нам оптимально використовувати ІКТ технології задля знаходження спільної мови із сучасними молодими людьми та доступним їм способом сприймання та переробки інформації

Фото з інтерв’ю https://docs.google.com/document/d/1TK1mEJPdlkfl0lFSlxX--Ulsb_NXXJ7vUe00D5oOEfY/edit?usp=sharing 

Цифрової компетентності (ЦК) науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

    Анкетування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerLZe1H66CQIyqnbfzU6ZJZGiM7kXiWqHXII8_wTRCnmmhhQ/viewform 
    Результати: https://docs.google.com/forms/d/1F3yQnvHG5hX2pqXAPYfP4s2uWdiqcZXAf4LplsjcqO4/viewanalytics 
    Аналіз: наш колектив дуже молодий, але від цього не менш компетентний. Технічна база школи на дуже високому рівні. Взявши до розгляду 
    результати анкетування як викладачі вміють користуватись ІКТ технологіями та як вони їх використовують можна сказати, що рівень володіння 
    ІКТ вчителями школи на достатньому рівні. Педагоги вдало використовують ІКТ у різних діяльностях (більш детально можна ознайомитись в анкеті 
    та за посиланням для результатів). З опитаних респондентів 44,4% проходили або відвідували майстер класи/тренінги/вебінари стосовно сфери 
    ІКТ, що в принципі є непоганим результатом, але хотілось би більше, так як ми можемо бути впевненим користувачем, а технології не стоять на 
    місці і потрібна самоосвіта обов’язково. 

Аналіз ІТ інфраструктури закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Не можу сказати кількість ІТ інфраструктури закладу, через те, що це приватний заклад і заборонили (конфіденційна інформація), але коротко дозволили написати, що в них є в наявності.

  • Комп’ютер
  • Планшет
  • Ноутбук
  • Проектор
  • Екран для проектування
  • Сервер
  • Камери спостереження
  • Система пожежної безпеки

Програмне забезпечення яке використовує заклад

  • Windows 10
  • Office365 (OneNote, Teams, Sway, OneCloud)
  • Kahoot
  • MS Form
  • LearningApps
  • Quizlet
  • Padlet
  • Flippity.net
  • Powtoon
  • ThingLink
  • Prezi
  • Minecraft: EE
  • Scratch
  • Python
  • Java


Завдання 2

Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність закладу освіти/освітньої установи, відповідно до потреб визначених в попередньому завданні).

Серія навчальних відео-роликів

https://youtu.be/11Kruh_9IOE

https://youtu.be/OjFL8P_yb-I