Відмінності між версіями «Шестакова Леся Юріївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 58: Рядок 58:
 
та Facebook https://www.facebook.com/worldschoolua
 
та Facebook https://www.facebook.com/worldschoolua
  
''Завдання 2 Завдання на вибір''''Курсивний текст''
+
''Завдання 2 Завдання на вибір''

Версія за 11:10, 14 жовтня 2021

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Шестакової Леся Юріївни. База проведення практики - Приватний заклад освіти WORLD SCHOOL. Language. Maths & Science. (місто Київ, Героїв Сталінграда, 25 Б).

ВСТУП

Screenshot_1.png

Акцент на точних науках

У звичайних школах точні науки зведені до вивчення формул і таблиці множення. Але формула — це лише інструмент; кожна формула була колись винайдена для вирішення практичних задач або опису природних явищ. Діти власноруч винаходять формули та аналізують природні явища. Діти проходять шляхами Піфагора, Архімеда, Ньютона і навчаються самостійно шукати зміст. За кожною формулою учні бачать сенс; описують формулами нові явища; розвивають навичку вирішувати глобальні задачі. Точні науки — не нудно. Точні науки розвивають допитливість, винахідливість, раціональне мислення, вміння ставити влучні питання. Знання точних наук дає змогу застосувати унікальні навички у реальному житті, вирішувати складні задачі найпростішим шляхом, встановити логічні зв’язки між ідеями та поняттями, формулювати, обґрунтовувати та презентувати свою думку.

Акцент на вивченні мови світу – англійської

Англійська мова давно вже не просто шкільна дисципліна, а універсальна мова, якою розмовляє світ, яку розуміють у будь-якій країні. Це мова, завдяки знанню якої можна порозумітися будь з ким та відкрити шляхи до міжнародної спільноти і кар’єри; мати широкий вибір освіти та професії, як в Україні, так і закордоном.

Міцний фундамент закладається у людині з дитинства та впливає на усе її подальше життя.

Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі Аналіз освітньої політики з питань впровадження цифрових технологій (ЦТ). Інтерв’ю з керівником закладу.

В результаті проведеного інтерв'ю з директором школи УОЛД СКУЛ було зроблено висновки про те, що застосування цифрових інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих тенденцій розвитку освітнього процесу. У вітчизняній школі комп'ютерна техніка й інші засоби інформаційних технологій стали частиною навчального процесу при вивченні більшості навчальних предметів. Інформатизація істотно вплинула на процес придбання знань. Нові технології навчання на основі інформаційних і комунікаційних технологій дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань. Аудіо запис інтерв'ю. https://drive.google.com/file/d/1-qagG7Itzrg9INLhNKMVk6ohGm23vCMY/view?usp=sharing

Цифрова компетентність науково-педагогічних працівників, вчителів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування. Моніторинг вчителів з приводу використання ІКТ у вигляді анкетування.

Посилання на анкету. https://docs.google.com/forms/d/12tRvyTLh0qem-59sYrKSuLroxAPlURruAVc2hUX7mPU/edit?usp=sharing

Результати анкети. https://docs.google.com/document/d/1SYH7arQBiwK6BZby-XajRMy7u4VAZUUaqYYwM0m-1LY/edit?usp=sharing

Аналіз анкети Проаналізувавши результати опитування, були зроблені висновки про те, що школа частково потребує додаткового обладнання. Проте, школа має досить високий рівень оснащення ІКТ. В кожному класі є ноутбук, колонка, проєктор та доступ до мережі інтернет. Педагогічні працівники, які брали участь в опитуванні на 64% готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес, 21% уже пройшли курси з підвищення рівня цифрової компетентності, хоча є 14% байдужих до саморозвитку. Більшість із опитаних давно використовують інформаційні технології в своїй професійній діяльності і прагнуть удосконалювати і поглиблювати свої знання, вміння і навички і надалі.

Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Апаратне забезпечення :

Ноутбуки – 13

Принтери – 2

Проєктори – 8

Інтернет та WiFi

Планшети для дітей, які навчаються - 8, планується до 15.

Програмне забезпечення :

Google services

Антивірусні програми

Використання баз даних (учнів, учителів, технічного персоналу) Інформаційне забезпечення : Інформаційно-освітнє середовище представлено сайтом https://worldschool.com.ua/ сторінкою в Instagram https://www.instagram.com/worldschool.ua/ та Facebook https://www.facebook.com/worldschoolua

Завдання 2 Завдання на вибір