Відмінності між версіями «Рудченко Марина Юріївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 42: Рядок 42:
 
<br />  
 
<br />  
 
<br /> <br />
 
<br /> <br />
 +
<br />
 
<br />
 
<br />
  
Рядок 70: Рядок 71:
 
Сайт [http://закладу%20https://nz.ua/school/wall?id=23215 ЗЗСО № 69]
 
Сайт [http://закладу%20https://nz.ua/school/wall?id=23215 ЗЗСО № 69]
 
Сторінка [https://ne-np.facebook.com/groups/133434854019667/?fref=mentions у соціальній мережі]
 
Сторінка [https://ne-np.facebook.com/groups/133434854019667/?fref=mentions у соціальній мережі]
 +
 +
== 2. Завдання на вибір ==
 +
=== 2.1. Удосконалення сайту закладу ЗЗСО № 69===
 +
Пропоную наступні ркомендації, щодо удосконалення сайту ЗЗСО № 69. Прописані рекомендації були відправленні на розгляд помічнику з ІКТ Лебедевій Ользі Вікторівні та погоджені. <br />
 +
 +
'''1. Змінити візуальне оформлення сайту.'''
 +
Нажаль, на сайті дуже багато різної інформації та тяжко знайти потрібне. Рекомедую вставляти на головній сторінці менше тексту, акцентувати увагу на головному.<br />
 +
 +
'''2. Візуалізація даних'''<br />
 +
 +
Представляти відкриті дані слід у такому форматі, щоб вони були максимально доступні користувачам. Малюнки сприймаються і запам'ятовуються краще тексту, чи наприклад схеми, чи структуровані блоки з інформацією.  Наприклад, коли нам потрібно дізнатися хто працює у школі, щоб не переходити із сторінки на сторінку  можна зробити систему подачі цієї інформації у вигляді кіл (RadialBubbleTree). (Рис. 2) Коли при натисканні на коло із потрібним викладачем воно  автоматично збільшуватиметься, а ми бачитимемо всю необхідну інформацію.
 +
[[Файл:55555555.png|міні|центр|Рис 2.]]
 +
'''3. Інтеграція у веб-спільноти'''<br />
 +
 +
Створити канал закладу на YouTube для висвітлення відео трансляцій, розміщення інтерв’ю, стрім-трансляцій основних заходів, що відбуваються в рамках діяльності факультету; можливо створення єдиного каналу для всього університету за умови категоризації розміщення відео-матеріалів.<br />
 +
 +
* Структура сторінок  закладу, розроблені за єдиним шаблоном; доцільно зняти дублювання даних, спростити структуру та формат подання даних з урахуванням сучасних тенденцій представлення даних у мережі;

Версія за 23:12, 20 жовтня 2020

Виробнича (зі спеціалізації) практика студентки Мудриченко Марини групи ПВШм-1-19-1.4з другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності 011 Науки про освіту (освітня програма: Педагогіка вищої школи) Педагогічного інституту.

База проходження практики: Заклад загальної середньої освіти №69 м.Києва.

ЗЗСО № 69

1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

1.1. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником ЗЗСО № 69

Для аналізу освітньої політики з питань впровадження ІКТ проінтерв'ювала із директором закладу загальної середньої освіти № 69 Ужицьким Віктором Броніславовичем.

  • Наскільки, на Вашу думку, досконало розроблена ІКТ політика у школі?

Ми дуже стараємося зробити усе можливе для того, щоб ІкТ політика закладу була покращена. Зокрема, цього року оновили класи технікою, проводили навчальні семінари для вчителів.

  • Як Ви сприяєте розвитку ІКТ політики у закладі?

Проводжу семінари, тренінги для вчителів з метою розширення їх інформаційної грамотності. Цього року наш заклад виграв тендер для закупівлі нового навчального обладнення.

  • Як сучасні комп’ютерні технології впливають на якість організації освітнього процесу?

Світ постійно змінюється, а разом із ним і технології. Наприклад, цього року у нашому закладі введено електронний журнал.

  • Чи підвищують свою кваліфікацію в цьому плані викладачі кафедри, щоб іти в ногу з часом?

Так, звичайно. Ми систематично над цим працюємо. Постійно наші вчителі проходять курси підвищення кваліфікації. Окрім цього реєструються на вебінари, семінари, тренінги.

  • Які онлайн-ресурс чи сервіси найчастіше Ви використовуєте у роботі?

Google сервіси, Edera, Coursera, Prometeus тощо.

1.2. ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

Для визначення ІКТ-компетентності працівників Педагогічного факультуту було створеноанкету для визначення рівня ІКТ-компетентності педагогів. Протягом тижня працівники заповнювали анкету. Анкета складалася із 10 різних за типом питань. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHr30yqAI6n4BDBh4LndG66aZo0f7MMXwsen8Lb89x8MC2BQ/viewform?usp=sf_link

1.2.1. Аналіз результатів опитування

В анкетуванні взяли участь 6 респондентів.

1247864у6781.GIF


На питання: "Чи знаєте Ви що таке ІКТ?" 100% опитаних відповіли, що так. Варто зазначити, що жоден із опитаних респондентів не відповів, що не застосовує. Це свідчить, про те що викладачі використовують ІКТ у своїй педагогічній діяльності.


Питання анкети №2


На питання: "Чи використовуєте Ви ІКТ у своїй роботі?" лише 1 викладач зазначив, що не вистачає часу.

Питання анкети №3


На питання: "Як часто Ви використовуєте ІКТ на заняттях?" думки розділилися порівно по 33%.


Питання анкети №4

На питання: "Як саме Ви використовуєте ІКТ у педагогічній діяльності?" були наступні відповіді від викладачів:
"Презентації, відео", "Відео", "Презентації, різні онлайн-платформи для навчання", "Презентації створю"









1.3. Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Апаратне забезпечення:

  • Комп'ютерні аудиторії – 2 (більше 40 комп'ютерів);
  • Комп'ютери для адміністрації - 4 шт.
  • Комп'ютери в бібліотеці - 12 шт.
  • Проєктор і проєкційний екран – майже у кожній аудиторії.
  • Принтери – 6 шт на школу
  • Інтернет


Програмне забезпечення:

  • Операційна система Windows 10.
  • Антивірус ESET NOD32 Antivirus 10.
  • Браузер Google Chrome.
  • Пакет Microsoft Office 2007.
  • Аудіо та відео плеєри.
  • Програми для перегляду зображень.
  • Відео та фото редактри, тощо.


Навчально-наукове забезпечення: складається із документації, збірників, дидактичних матеріалів, проєктів, сценаріїв конференцій, семінарів, тренінгів тощо.

Інформаційне забезпечення:
Сайт ЗЗСО № 69 Сторінка у соціальній мережі

2. Завдання на вибір

2.1. Удосконалення сайту закладу ЗЗСО № 69

Пропоную наступні ркомендації, щодо удосконалення сайту ЗЗСО № 69. Прописані рекомендації були відправленні на розгляд помічнику з ІКТ Лебедевій Ользі Вікторівні та погоджені.

1. Змінити візуальне оформлення сайту. Нажаль, на сайті дуже багато різної інформації та тяжко знайти потрібне. Рекомедую вставляти на головній сторінці менше тексту, акцентувати увагу на головному.

2. Візуалізація даних

Представляти відкриті дані слід у такому форматі, щоб вони були максимально доступні користувачам. Малюнки сприймаються і запам'ятовуються краще тексту, чи наприклад схеми, чи структуровані блоки з інформацією. Наприклад, коли нам потрібно дізнатися хто працює у школі, щоб не переходити із сторінки на сторінку можна зробити систему подачі цієї інформації у вигляді кіл (RadialBubbleTree). (Рис. 2) Коли при натисканні на коло із потрібним викладачем воно автоматично збільшуватиметься, а ми бачитимемо всю необхідну інформацію.

Рис 2.

3. Інтеграція у веб-спільноти

Створити канал закладу на YouTube для висвітлення відео трансляцій, розміщення інтерв’ю, стрім-трансляцій основних заходів, що відбуваються в рамках діяльності факультету; можливо створення єдиного каналу для всього університету за умови категоризації розміщення відео-матеріалів.

  • Структура сторінок закладу, розроблені за єдиним шаблоном; доцільно зняти дублювання даних, спростити структуру та формат подання даних з урахуванням сучасних тенденцій представлення даних у мережі;