Відмінності між версіями «Ламаш Ольга Федорівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу)
 
Рядок 1: Рядок 1:
Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу
+
Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу групи ДОм-3-19-1.4p Ламаш Ольгу Федорівну Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності « Дошкільна освіта». Практику проходила за листом-клопотанням в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №721 комбінованого типу (м. Київ, р-н.Деснянський, вул. Милославська 23-а ).https://sites.google.com/view/zdo721/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0?authuser=0
 +
 
 +
==Завдання 1==
 +
==1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.
 +
'''Апаратне забезпечення'''
 +
* • портативний проектор - 1
 +
* • ноутбук - 1
 +
* • ПК - 2
 +
 
 +
В основному цю техніку використовує Адміністрація закладу, спеціалісти.
 +
 
 +
Використання можливостей доступу до мережі Internet:
 +
 
 +
До системи Інтернет наш заклад був підключений через провайдера «Укртелеком». Доступ до мережі мають всі працівники ЗДО.
 +
 
 +
Засоби корпоративної комунікації:
 +
 
 +
Сайт садочка https://sites.google.com/view/zdo721/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0?authuser=0
 +
Viber групи.
 +
 
 +
Веб-портал електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
==Інтерв’ю з керівником освітнього закладу та його заступниками.==
 +
'''1. Як на вашу думку чи готовий заклад дошкільної освіти впроваджувати інформаційно комунікаційні технології?'''
 +
- Так, готовий.
 +
'''2. Що на вашу думку потрібно в садочку з ІКТ?'''
 +
- Забезпечити кожну групу закладу ПК, МФС, аудіо та відео засобами. Забезпечити ПК кожний кабінет адміністрації закладу. Організувати внутрішню мережу з доступом до інтернету для кожного кабінету закладу. Забезпечити музичний та спортивний зали оновленими  аудіо, відео системами.
 +
'''3. Чи готовий колектив до впровадження інфомаційних технологій?'''
 +
- Колектив переважно готовий до впровадження інформаційними системами.
 +
'''4. Чи користуються ваші вихователі ІКТ підчас навчального процесу?'''
 +
- Вихователі  використовують доступні їм засоби ІКТ.
 +
'''5. Яка ваша думка з приводу використання цифрових інструментів на заняттях?'''
 +
- Наші діти живуть у сучасному світі, який насичений різноманітними засобами ІКТ, тому ми не можемо ігнорувати їх використання під час занять у дошкільному закладі, адже  навіть у такому віці ми маємо прищеплювати культуру використання та споживання  засобів ІКТ, враховуючи при цьому гранично допустиме навантаження.
 +
'''6. Чи має ваш садок свій власний сайт або сторінку в соціальних мережах?'''
 +
- Так, має.
 +
'''7. Що ви розміщуєте  на сайті садочка ?'''
 +
- Основні відомості та контакти закладу, нормативно правові документи та інформаційні матеріали щодо організації життєдіяльності дітей в дошкільному навчальному закладі.
 +
 
 +
1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
 +
1.3 Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
 +
2 Завдання 2 Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність освітньої установи, відповідно до потреб закладу (визначених в попередньому завданні).
 +
  Розроблений блогhttps://zdo721.blogspot.com/
 +
3 Завдання 3 Семінар(тренінг)
 +
4 Завдання 4 Методичні рекомендації щодо формування ІК компетентності вихователів.
 +
5 Завдання 5 Презентація виконання.

Версія за 20:32, 7 жовтня 2020

Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу групи ДОм-3-19-1.4p Ламаш Ольгу Федорівну Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності « Дошкільна освіта». Практику проходила за листом-клопотанням в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №721 комбінованого типу (м. Київ, р-н.Деснянський, вул. Милославська 23-а ).https://sites.google.com/view/zdo721/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0?authuser=0

Завдання 1

==1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Апаратне забезпечення

  • • портативний проектор - 1
  • • ноутбук - 1
  • • ПК - 2

В основному цю техніку використовує Адміністрація закладу, спеціалісти.

Використання можливостей доступу до мережі Internet:

До системи Інтернет наш заклад був підключений через провайдера «Укртелеком». Доступ до мережі мають всі працівники ЗДО.

Засоби корпоративної комунікації:

Сайт садочка https://sites.google.com/view/zdo721/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0?authuser=0 Viber групи.

Веб-портал електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва.


Інтерв’ю з керівником освітнього закладу та його заступниками.

1. Як на вашу думку чи готовий заклад дошкільної освіти впроваджувати інформаційно комунікаційні технології? - Так, готовий. 2. Що на вашу думку потрібно в садочку з ІКТ? - Забезпечити кожну групу закладу ПК, МФС, аудіо та відео засобами. Забезпечити ПК кожний кабінет адміністрації закладу. Організувати внутрішню мережу з доступом до інтернету для кожного кабінету закладу. Забезпечити музичний та спортивний зали оновленими аудіо, відео системами. 3. Чи готовий колектив до впровадження інфомаційних технологій? - Колектив переважно готовий до впровадження інформаційними системами. 4. Чи користуються ваші вихователі ІКТ підчас навчального процесу? - Вихователі використовують доступні їм засоби ІКТ. 5. Яка ваша думка з приводу використання цифрових інструментів на заняттях? - Наші діти живуть у сучасному світі, який насичений різноманітними засобами ІКТ, тому ми не можемо ігнорувати їх використання під час занять у дошкільному закладі, адже навіть у такому віці ми маємо прищеплювати культуру використання та споживання засобів ІКТ, враховуючи при цьому гранично допустиме навантаження. 6. Чи має ваш садок свій власний сайт або сторінку в соціальних мережах? - Так, має. 7. Що ви розміщуєте на сайті садочка ? - Основні відомості та контакти закладу, нормативно правові документи та інформаційні матеріали щодо організації життєдіяльності дітей в дошкільному навчальному закладі.

1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування. 1.3 Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) 2 Завдання 2 Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність освітньої установи, відповідно до потреб закладу (визначених в попередньому завданні).

 Розроблений блогhttps://zdo721.blogspot.com/

3 Завдання 3 Семінар(тренінг) 4 Завдання 4 Методичні рекомендації щодо формування ІК компетентності вихователів. 5 Завдання 5 Презентація виконання.