Відмінності між версіями «Антонюк Лілія Романівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 49: Рядок 49:
  
 
*Результати
 
*Результати
Після проведеного семінару-практикуму робота з Google Таблицями стала для працівників набагато зручнішою та швидшою. Також було створено анкету для закріплення результатів та отримання відповіді про користь проведеного семінару-практикуму.  
+
Після проведеного семінару-практикуму робота з Google Таблицями стала для працівників набагато зручнішою та швидшою.<br>
 +
Також було створено анкету для закріплення результатів та отримання відповіді про користь проведеного семінару-практикуму. <br>
  
Результати опитування:
+
Результати опитування:<br>
 +
[[Файл:4.png|300px]]
 +
[[Файл:3.png|300px]]
 +
[[Файл:2.png|300px]]
 +
[[Файл:1.png|300px]]

Версія за 11:29, 17 грудня 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Антонюк Лілії Романівни VІ курсу Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».

Дитяча науково-технічна студія Robox

Студія.png

1. Моніторинг впровадження ІКТ в науково-технічній студії Robox

Інтерв’ю з працівниками студії

Для аналізу стану впровадження ІКТ в закладі було проведене інтерв’ю з працівниками закладу. Такий вид моніторингу дав змогу проаналізувати рівень впровадження ІКТ в роботу студії, та оцінити уміння працівників правильно використовувати наявні ресурси.


«Яку роль відіграють ІКТ у вашій роботі?»
  • Директор: Наша студія є сучасним закладом і без використання ІТ ми б взагалі не могли функціонувати в такому вигляді, як є на сьогоднішній день. Використовуючи можливості технологій я можу керувати всіма робочими моментами, контролювати якість роботи не вмішуючись в робочий процес. Завдяки гаджетам та підключенню до мережі Інтернет, у мене є змога працювати на відстані і бути у постійному доступі для своїх працівників.
  • Адміністратор: Завдяки тій техніці, яку ми використовуємо, я звільнений від зайвих папірців. Значно легше знаходити, коректувати, вносити та передавати інформацію, коли це все відбувається з комп’ютера чи смартфона. Це надзвичайно важливо, адже ми легко можемо зв’язатися і з клієнтами, і з колегами, і з іншими партнерами нашої студії.
  • Ментор: Загалом весь процес роботи в групі супроводжується ІТ, вже з самого початку заняття я маю змогу використовувати фото, відео та аудіо-матеріали для якіснішої подачі матеріалу. Далі, підчас творення конструкції ми використовуємо електронні інструкції, потім планшети з додатками для програмування. Як Ви могли б зрозуміти, без цих всіх приладів все виглядало б трохи інакше і, мабуть, менш цікаво.

Робокс.png

2. Аналіз ІТ інфраструктури студії

  • Персональні системи та периферійне обладнання:
    1. утбук – 1 – для роботи адміністратора, 1- для роботи менторів, 3 - навчальні ноутбуки, для програмування конструкцій.
    2. планшет – 4 - iPad Air 2 – для програмування конструкцій, фото та відео-зйомки.
    3. принтер – 1
    4. памера спостереження з on-line підключенням.
  • Мережева інфраструктура:
    1. В студії є точка доступу WiFi.
  • Програмне забезпечення
    1. операційны системи: Windows Home 10, iOS 12
    2. антивірус: ESET Smart Security Premium
    3. браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari
    4. офісна програма: Microsoft Office 365
    5. LEGO MINDSTORMS, EV3 Programming, WeDo 2.0
    6. Viber, Skype, Telegram
  • Мультимедійне обладнання
    1. проектор – 1 для демонстрації інструкцій, фото та відео- матеріалів.
    2. телевізор – 1 для демонстрації інструкцій, фото та відео- матеріалів.

2. Творче завдання

  1. Для популяризації нашої студії в соціальних мережах, створена сторінка в мережі Instagram. На якій користувачі можуть детальніше ознайомитися з з роботою студії Robox, а також оримати он-лайн консультацію.

Robox_famili

  1. Також, для зручності спілкування працівників, створено закритий чат в Telegram. Ві необхідний для швидкого обміну інформації.

3. Семінар-практикум «Оптимізуємо роботу в Google Таблицях» Після проведеного опитування працівників студії, я вирішила провести семінар практику по вдосконаленню роботи з Google Таблицями, адже саме цей сервіс використовується для Керування групами, продажу абонементів, журналом відвідувань, каси і т.д. Проте, після аналізу наявних таблиць, я зробила висновок, що необхідно спільно з менеджером, адміністратором та ментором створити шаблони таблиць, впорядкувати їх та оптимізувати роботу. Було обрано напрямки, які значно полегшать орієнтування та пошук в таблицях. ---

«Оптимізуємо роботу в Google Таблицях»
  • План
    1. Закріплення рядків та стовпців
    2. Групування Рядків та стовпців
    3. Додавання та видалення коментарів
    4. Автозаповнення та підсумовування

Під час проведення практикуму були використані матеріали з сайту: Підвищення ІК-компетентності студентів та викладачів КУ ім. Бориса Грінченка

  • Результати

Після проведеного семінару-практикуму робота з Google Таблицями стала для працівників набагато зручнішою та швидшою.
Також було створено анкету для закріплення результатів та отримання відповіді про користь проведеного семінару-практикуму.

Результати опитування:
4.png 3.png 2.png 1.png