Відмінності між версіями «СЗОШ № 242 (Подільський район)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
Завдання 1
+
'''Завдання 1'''
 
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу
 
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу
 
Інтерв'ю з директором школи Атружбою С.Т. :  
 
Інтерв'ю з директором школи Атружбою С.Т. :  
Рядок 41: Рядок 41:
  
 
Завдання 2
 
Завдання 2
Було створено календар для колег зі святами та подіями, які відбудуться в грудні місяці
+
Було створено календар для колег зі святами та подіями, які відбудуться в грудні місяці.
 +
 
 +
'''Завдання 3'''
 +
3 грудня на Педраді було проведено семінар (тренінг) для вчителів початкових класів з використання ІКТ на уроках в початкових класах.
 +
 
 +
Значення ІКТ для учнів та вчителів у навчально-виховному процесі.
 +
 
 +
Одним із головних завдань початкової школи є застосування ІКТ у процесі вивчення більшості навчальних предметів у рамках програми.
 +
 
 +
Основним видом використання комп’ютерно-орієнтованих засобів навчання є їх органічна інтеграція в певні уроки. У цікавій, динамічній, ігровій формі учні молодших класів опановують комп’ютерні засоби, набувають первинних навичок користування пристроями введення-виведення, початковими уміннями й навичками управління комп’ютером та одночасно удосконалюють свої знання з певних навчальних предметів, розвивають пам’ять, просторову уяву, логічне мислення, творчі здібності.
 +
 
 +
Таким чином, з точки зору дидактики ІКТ дозволяють:
 +
 
 +
• Забезпечити зворотній зв’язок в процесі навчання;
 +
 
 +
• Зробити навчання більш інтенсивним, головне, ефективним за рахунок реалізації можливостей мультимедіа навчальних систем до дієвого і наочного подання навчального матеріалу;
 +
 
 +
• підвищити унаочненість навчального процесу;
 +
 
 +
• забезпечити пошук інформації із різноманітних джерел;
 +
 
 +
• індивідуалізувати навчання для максимальної кількості дітей з різними стилями навчання і різними можливостями сприйняття.
 +
 
 +
• моделювати досліджувані процеси або явища;
 +
 
 +
• організувати колективну й групову роботи;
 +
 
 +
• здійснювати контроль навчальних досягнень;
 +
 
 +
• створювати сприятливу атмосферу для спілкування.
 +
 
 +
Учителю застосування ІКТ дозволяє економити час і максимально ефективно вирішувати повсякденні справи і обов’язки як фахівця:
 +
 
 +
• готуватися до уроків (складати конспекти, добирати дидактичні матеріали тощо), батьківських зборів, виховних годин, різноманітних виступів на педрадах, засіданнях МО, семінарах тощо;
 +
 
 +
• оформлювати документацію;
 +
 
 +
• в оперативному режимі відслідковувати результати навчальної діяльності учнів;
 +
 
 +
• налагоджувати спілкування з батьками своїх учнів;
 +
 
 +
• обмінювaтися з колегами досвідом роботи, власними методичними надбаннями, обговорювати з ними актуальні питання навчання і виховання школярів, швидко отримувати й систематизувати потрібну інформацію.
 +
 
 +
'''Практична робота:'''
 +
Способи використання SmartNoteBook вчителями старшого віку.

Версія за 13:26, 5 грудня 2018

Завдання 1 Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу Інтерв'ю з директором школи Атружбою С.Т. : Методичні об'єднання разом з адміністрацією школи упродовж 2018 року працювало над вдосконаленням знань вчителів щодо використання інформаційних технологій на уроках з початковими класами та старшими. Використання новітніх технологій дало можливість вчителям більш широко розкривати теми на уроках, а дітям більш цікавіше пізнати новий матеріал. Комп’ютер доцільно використовувати під час активізації пізнавальної діяльності та на закріпленні вивченого матеріалу. Новітні програми підвищують кількість ілюстрацій, анімацій, звукових ефектів та перевірки знань учнів на уроках. Всі з захопленням використовують новітні програми та матеріали. . Під час уроку комп'ютер доцільно використовувати, для активізації пізнавальної діяльності учнів адже містять добре організовану інформацію. Велика кількість ілюстрацій, анімацій і відеофрагментів, гіпертекстовий виклад матеріалу, звуковий супровід, можливість перевірки знань у формі тестування, проблемних питань та завдань, дозволяють розширити кругозір і поглибити свої знання.

У школі є: - 1-4 класи - початкова школа; - 5-9 класи - середня школа школа; - 10-11 класи - старша школа.

Школа працює за програмою “НУШ”.

Адміністрація школи зацікавлена у розширенні ІТ - інфраструктури закладу і постійно працює над її удосконаленням. Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу

Апаратне забезпечення: 3 комп'ютерні класи