Відмінності між версіями «Пашко Наталія Володимирівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 3: Рядок 3:
 
'''База для проходження практики:''' Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 20)
 
'''База для проходження практики:''' Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 20)
 
<br />
 
<br />
 +
'''== Завдання 1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі. =='''
 +
<br />
 +
# ''Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.''
 
''- Як ви вважаєте, чи  потрібні інновації сучасній освіті? І чи готова школа до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій?''
 
''- Як ви вважаєте, чи  потрібні інновації сучасній освіті? І чи готова школа до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій?''
 
<br />
 
<br />

Версія за 15:07, 21 листопада 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Пашко Наталії Володимирівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта»з 19.11.2018р. до 09.12.2018р.
База для проходження практики: Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 20)

== Завдання 1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі. ==


  1. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

- Як ви вважаєте, чи потрібні інновації сучасній освіті? І чи готова школа до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій?
- ІКТ школі – потрібні. Щодо цього існує багато думок, але я – за інновації: життя летить так в швидкому темпі – юних потрібно готувати, щоб вони не загубилися в потоці. Інша справа, що школа сьогодні не зовсім готова до впровадження ІКТ. Є різні проблеми. Це і психологічна непідготовленість вчителів, батьків і навіть учнів. (Причому в усіх ці своєрідні «фобії» різного характеру, але все ж вони існують). Звичайно, тут і суто побутові труднощі, такі, як, наприклад, брак часу. Але головні складнощі, які відомі усім, лежать в економічній площині, і, на мій погляд, поки рівень життя в країні в цілому буде такий, як нині, школа не буде готова до реального, дієвого, ефективного впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.
-Розкажіть про про вплив ІКТ на якість освіти у вашому навчальному закладі, чи є результати? І завдяки яким інструментам вони досягаються?
- На мій погляд,ІКТ має позитивний вплив, тому ми маємо такі ж самі результати. В першу чергу ІКТ дозволили об’єднати усіх учасників навчально-виховного процесу в єдине комунікаційне та освітнє середовище і безпосередньо надали нам низку зручних та корисних сервісів. У кожного вчителя збільшилися можливості управління індивідуальною роботою учня при підготовці до уроку (домашні завдання, інтерактивні додатки, бібліотека, тести та ін.), що звичайно принесло позитивні якісні зміни у процес засвоєння знань, умінь та навичок. Окрім цього, тепер ми можемо розсилати документи всім вчителям на пошту, користуватися різними Google інструментами та маємо в більшості класах мультимедійні засоби.
-Щоб Ви хотіли змінити чи створити в школі з ІКТ?
- Забезпечити кожний клас Smart Board, провести інтернет щоб був доступ в кожному класі.
- Які перешкоди трапляються під час впровадження ІКТ в школі?
- Спостерігаючи за всім перешкодами є: низький рівень заробітної плати працівників освіти, недостатня кількість техніки в навчальних закладах, відсутність Інтернету. Вирішення цих глобальних питань полягає в об’єднанні зусиль чиновників, батьків, вчителів та провайдерів необхідних ІТ-технологій.
- Дякую! Мені було дуже приємно з вами поспілкуватися.
Отже, школа забезпечена мультимедійними комплексами на задовільному рівні. Не в усіх класах є проектори, смарт дошки та ПК. Але директор дуже переймається цим питанням і шукає способи розв`язання данної проблеми.