Відмінності між версіями «Борсолюк Ірина Миколаївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентк...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Борсолюк Ірини Миколаївни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Борсолюк Ірини Миколаївни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 +
Орієнтовний розподіл групових фронтальних занять
 +
Види занять Кількість групових занять на тиждень у вікових групах
 +
3-й р.ж. 4-й р.ж. 5-й р.ж. 6-й р.ж.
 +
З фізичного розвитку1 2 2 2 2
 +
З художньо-естетичного розвитку :
 +
- музична діяльність
 +
- зображувальна діяльність(малювання, ліплення, аплікація)
 +
- художня література 2
 +
2
 +
0,25 2
 +
2
 +
0,5 2
 +
2
 +
1 2
 +
2
 +
1
 +
З мовленнєвого розвитку 1 1 1 2
 +
З пізнавального розвитку
 +
- логіко-математичний2
 +
- ознайомлення з навколишнім
 +
- ознайомлення з природою 0,25
 +
0,25
 +
0,25 0,5
 +
0,5
 +
0,5 0,5
 +
0,5
 +
1 0,5
 +
0,5
 +
1
 +
Усього занять 7-8 8-9 10-11 11
 +
Рекомендована кількість занять в день 1-2 заняття в день 2-3 заняття в день
 +
1 – та ще 3 заняття на свіжому повітрі у інші режимні моменти;
 +
2 – завдання з логіко-математичного розвитку реалізуються не лише на спеціально організованих заняття, а й інтегруються у інші види діяльності дітей протягом дня.
 +
діяльністю, фізичним вихованням, екскурсіями в природу.
 +
Орієнтовна схема календарного планування навчально-виховної роботи вихователя за основними режимними моментами першої і другої половини дня
 +
 +
Перша половина дня Друга половина дня*
 +
Ранок Заняття Прогулянка Праця, самостійна художня діяльність Розваги, ігри Прогулянка
 +
Ігри, бесіди, спостереження, праця, індивідуальна робота з дітьми та батьками; самостійна рухова діяльність дітей Тема.
 +
Програмовий зміст.
 +
Матеріал.
 +
План (хід) заняття. Ігри, праця,
 +
спостереження, спортивні ігри та вправи, індивідуальна робота з різних розділів програми, екскурсії, прогулянки. походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей Різні види праці (ручна, господарсько-побутова, в природі) в різних формах.
 +
самостійна художня діяльність дітей (образотворча, художньо-оформлювальна, мовленнєва, музична, театралізована) Різні види театрів (ляльковий, тіньовий, іграшок тощо), ігри-драматизації, інсценізації, концерти, фізкультурні, музичні, літературні дозвілля Ігри, спостереження, праця, індивідуальна робота з батьками, самостійна рухова діяльність дітей
 +
* На другу половину дня можна запланувати і роботу занять гуртків згідно з планами керівників гуртків.
 +
Орієнтовна схема календарного планування освітньої роботи вихователя за видами дитячої діяльності та формами роботи педагога з дітьми
 +
Ігрова діяльність Різні види ігор: сюжетно-рольові, будівельно-конструктивні, драматизації, дидактичні тощо.
 +
Навчально-пізнавальна діяльність Заняття (тема, програмовий зміст, матеріал, хід заняття)
 +
Трудова діяльність Різні види і форми праці
 +
Комунікативна діяльність Індивідуальні, групові, колективні бесіди з дітьми на особистісні, морально-етичні теми, організація і розігрування ситуацій міжособистісного спілкування тощо
 +
Пізнавальна діяльність Спостереження, цільові прогулянки, екскурсії, дитяче експериментування, досліди, читання художньої літератури тощо
 +
Рухова діяльність Рухливі ігри, елементи спортивних ігор та вправ, фізкультурні свята і розваги; прогулянки-походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей тощо
 +
Гурткова робота Тематика гурткових занять згідно з планами керівників гуртків
 +
Індивідуальна робота з дітьми та батьками Індивідуальна робота з дітьми з різних розділів програми (ігри, вправи, бесіди, розмови та інші форми), індивідуальні бесіди, розмови, консультації для батьків
 +
 +
 +
Денна прогулянка.
 +
Спостереження.
 +
Фізкультура на повітрі (коли немає заняття фізкультури).
 +
Рухливі ігри. Дитячий туризм (один раз в тиждень)
 +
Сюжетно – рольові ігри.
 +
Дидактична гра
 +
Індивідуальна робота
 +
Трудова діяльність
 +
Самостійні ігри дітей
 +
II половина дня.
 +
Загартовуючи процедури і коригуючи гімнастика
 +
Бесіда кожного дня по різних розділах (правовому, економіці, валеології, екології)
 +
Індивідуальна робота
 +
Музична (фізкультурна) розвага.
 +
Дидактична гра
 +
Мовна гра
 +
Самостійно – художня діяльність.
 +
Вечірня прогулянка.
 +
Спостереження
 +
Рухливі ігри
 +
Ігри з улюбленими іграшками, будівельно –конструктивні ігри
 +
Робота з батьками
 +
ГРАФІЧНА СТРУКТУРА КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ
 +
Ігрова діяльність Різні види ігор:сюжетно-рольові, будівельно-конструктивні, ігри-драматизації, дидактичні та ін.
 +
Навчальна діяльність Заняття з різних розділів програми(тема, програмовий зміст, матеріал, хід заняття).
 +
Трудова діяльність Різні види і форми праці.
 +
Комунікативна діяльність Індивідуальні, підгрупові, колективні бесіди з дітьми на особистісні, морально-етичні теми, організація й розігрування ситуацій міжособистісного спілкування та ін..
 +
Пізнавальна діяльність Спостереження, цільові прогулянки, екскурсії, дитяче експериментування, досліди, читання художньої літератури та ін.
 +
Рухова діяльність Рухливі ігри, елементи спортивних ігор та вправ, фізкультурні свята і розваги, прогулянки-походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей та ін.
 +
Гурткова робота Тематика гурткових занять згідно з планами керівників гуртків.
 +
Індивідуальна робота з дітьми та батьками Індивідуальна робота з дітьми з різних розділів програми (заняття, ігри, вправи, бесіди, розмови та ін.). Індивідуальні бесіди, розмови, консультації для батьків
 +
Плануючи роботу : щодо ігор, дитячої праці зазначати вид, назву (тему), мету, матеріал, обладнання, інвентар; щодо спостережень, цільових прогулянок-походів за межі дитячого садка зазначати кінцевий пункт, спосіб пересування, тривалість, мету, інвентар та перебіг прогулянки у формі плану-схеми. Загалом же треба взяти за правило: при складанні календарних планів уникати багатослів’я, й натомість використовувати чіткі та конкретні формулювання, які допоможуть зробити план дієвим, змістовним.
 +
 +
 +
 +
СХЕМА КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ РОБОТИ ВИХОВАТЕЛІВ ДНЗ
 +
З ДІТЬМИ МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ
 +
день тижня , сфера вид діяльності зміст роботи лінії розвитку
 +
ігрова Ф
 +
трудова
 +
комунікативна Р.О.
 +
пізнавальна Р.П.С.
 +
рухова Ф
 +
навчальна Р.П.С.
 +
гурткова робота Е.Р.
 +
індивідуальна робота з дітьми та батьками
 +
Ф - фізичний розвиток
 +
Р.О. - розвиток особистості
 +
Р.П.С. – розвиток пізнавальної сфери
 +
Е.Р. – естетичний розвиток
 +
Перспективне планування.
 +
 +
День
 +
тижня Пізнавальний розвиток Ігрова діяльність Художньо –
 +
естетичний
 +
розвиток Мовленнєвий
 +
розвиток Трудова діяльність Фізичний розвиток
 +
Понеділок
 +
Вівторок
 +
Середа
 +
Четвер
 +
П’ятниця Заняття по розкладу. Дидактичні ігри
 +
Сюжетно-рольові ігри Музичні ігри
 +
Театралізовані ігри
 +
Музична розвага
 +
СХД
 +
Будівельно-конструктивні ігри Мовні ігри
 +
Бесіди з пра-вового, економ-міки, валеоло-гії
 +
Читання та обгов. віршів, оповідань Доручення
 +
Колективне прибирання
 +
Чергування Фізкультура на повітрі
 +
Рухливі ігри
 +
Дитячий туризм
 +
                                                 
 +
 +
 +
 +
                                              Тренінг
 +
 +
Тема: "Формування і становлення образу "Я” – важливий аспект                зміцнення психологічного здоров”я дитини”     
 +
 +
Мета: поглибити і розширити знання педагогів з цієї теми
 +
 +
Хід семінару
 +
 +
Ведуча вітає вихователів, оголошує тему і мету семінару. Представляє три мікрогрупи вихователів та їх керівників(молодші, середні, старші групи). Проводить гру – очікування "Ми - єдина команда”.
 +
 +
Починаємо перший етап.
 +
 +
І Етап. "Погляд на проблему”
 +
 +
1.Чому проблема "формування образу "Я” є актуальною і важливою для освітньої практики в ДНЗ.
 +
 +
2. "Введення в проблему”
 +
 +
Проводиться тестовий контроль з цієї теми за допомогою гри "Закінчіть речення”. Вихователів просять сконцентрувати увагу і швидко дати відповідь:
 +
 +
1. Під терміном "Я” розуміється .......(уявлення дитини про себе).
 +
 +
2. Уявлення дитини про себе формується під впливом ....(людей, які її оточують).
 +
 +
3. У дитини інтенсивно розвивається самосвідомість в віці .... (2-3 років).
 +
 +
4. Самосвідомість розвивається у дитини на підставі....(практичної діяльності, досвіду).
 +
 +
5. Дитина може отримати знання про себе за допомогою ....(дорослих).
 +
 +
6. "Я” – образ стає усвідомленим новоутворенням психіки в віці....(на початку трьох років або 3 року життя).
 +
 +
2. Ці теоретичні знання допоможуть нам усвідомити реалізацію на практиці особистісно – орієнтованої моделі виховання дітей. І спрямувати свою навчально – виховну роботу на ознайомлення дошкільників з організацією людської істоти взагалі і образу – "Я” – зокрема.
 +
 +
Зараз ми до вашої уваги презентуємо програму "Таємниця мого Я”. А зробимо це за допомогою рольової гри "Перше враження”.
 +
 +
Представники мікрогруп вибирають наступні бейджики:
 +
 +
"Рецензент”, "Журналіст”, "Телеведуча”, "Продавець”, "Методист”, "Вихователь” і надають коротку рецензію програмі з цих позицій.
 +
 +
Потім робиться висновок.
 +
 +
Керівник групи: Основним направленням в роботі з малюками є сприяння усвідомлення дітьми свого "Я”, навчити дитину відокремлювати себе від навколишніх предметів і інших людей. Формування уявлень про свій зовнішній вигляд та органи почуттів
 +
 +
Керівник групи: Основними завданнями в середньому віці є: сформувати поняття, що людина – це жива істота, дати уявлення про органи чуттів, заохочувати до здорового способу життя.
 +
 +
 +
                    Цікавими є такі види роботи, як:
 +
 +
1. Малювання портретів: "Я – в минулому, сьогодні, в майбутньому – три сходинки”.
 +
 +
2. Малювання” Наш дитячий садок”.
 +
 +
3. Макет "Наш дитячий садок”.
 +
 +
4. Інтерв’ю "Всі люди різні”.
 +
 +
5. Гра "Я в майбутньому”.
 +
 +
6. Методика О. Бондаренко "Кого я найбільше люблю в нашій сім’ї”.
 +
Така ігрова терапія надає дітям можливість оцінити себе, зрозуміти свій власний потенціал.
 +
 +
- А давайте спробуємо усвідомити важливість свого образу - "Я” з усіма його перевагами і недоліками
 +
Проводиться інтерактивна гра "Хто я?”
 +
 +
остання наша рубрика "Яким повинен бути вихователь?”
 +
 +
- Давайте спробуємо створити "Портрет сучасного педагога – мій власний образ – "Я”, де відобразити важливі особисті для вас життєві і професійні правила.
 +
Роздаються картки з буквами алфавіту і пропонує учасникам семінару сформулювати життєві і професійні правила, які починаються на ті букви, які педагогам дістались.
 +
 +
Потім, дотримуючись порядку букв алфавіту, учасники зачитують сформульовані ними правила
 +
                                         
 +
 +
 +
 +
                                              Матеріально-технічна база
 +
Заклад дошкільної освіти № 535 місто Київ Адреса:м. Київ, 02192, вул. Жмаченко, 10 Директор ЗДО № 535 - Тимихович С.В
 +
 +
Власність: Комунальний Спеціалізація: Для часто хворіючих дітей неспецефічними захворюваннями дихальних шляхів (ЧХД) Вид закладу: Санаторного типу Заклад дошкільної освіти № 535 розпочав свою роботу у 1975 році. Проектна потужність: 14груп, 260 дітей. Функціонує: 9 груп. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" Пріоритетний напрямок роботи закладу: фізкультурно – оздоровчий розвиток дітей дошкільного віку. Діє гурток англійської мови. Заняття гуртка проводяться два рази на тиждень. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музична зала, спортивна зала, кабінет психолога та фізіотерапевтичний кабінет.

Версія за 21:56, 20 листопада 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Борсолюк Ірини Миколаївни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта». Орієнтовний розподіл групових фронтальних занять Види занять Кількість групових занять на тиждень у вікових групах 3-й р.ж. 4-й р.ж. 5-й р.ж. 6-й р.ж. З фізичного розвитку1 2 2 2 2 З художньо-естетичного розвитку : - музична діяльність - зображувальна діяльність(малювання, ліплення, аплікація) - художня література 2 2 0,25 2 2 0,5 2 2 1 2 2 1 З мовленнєвого розвитку 1 1 1 2 З пізнавального розвитку - логіко-математичний2 - ознайомлення з навколишнім - ознайомлення з природою 0,25 0,25 0,25 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 1 0,5 0,5 1 Усього занять 7-8 8-9 10-11 11 Рекомендована кількість занять в день 1-2 заняття в день 2-3 заняття в день 1 – та ще 3 заняття на свіжому повітрі у інші режимні моменти; 2 – завдання з логіко-математичного розвитку реалізуються не лише на спеціально організованих заняття, а й інтегруються у інші види діяльності дітей протягом дня. діяльністю, фізичним вихованням, екскурсіями в природу. Орієнтовна схема календарного планування навчально-виховної роботи вихователя за основними режимними моментами першої і другої половини дня

Перша половина дня Друга половина дня* Ранок Заняття Прогулянка Праця, самостійна художня діяльність Розваги, ігри Прогулянка Ігри, бесіди, спостереження, праця, індивідуальна робота з дітьми та батьками; самостійна рухова діяльність дітей Тема. Програмовий зміст. Матеріал. План (хід) заняття. Ігри, праця, спостереження, спортивні ігри та вправи, індивідуальна робота з різних розділів програми, екскурсії, прогулянки. походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей Різні види праці (ручна, господарсько-побутова, в природі) в різних формах. самостійна художня діяльність дітей (образотворча, художньо-оформлювальна, мовленнєва, музична, театралізована) Різні види театрів (ляльковий, тіньовий, іграшок тощо), ігри-драматизації, інсценізації, концерти, фізкультурні, музичні, літературні дозвілля Ігри, спостереження, праця, індивідуальна робота з батьками, самостійна рухова діяльність дітей

  • На другу половину дня можна запланувати і роботу занять гуртків згідно з планами керівників гуртків.

Орієнтовна схема календарного планування освітньої роботи вихователя за видами дитячої діяльності та формами роботи педагога з дітьми Ігрова діяльність Різні види ігор: сюжетно-рольові, будівельно-конструктивні, драматизації, дидактичні тощо. Навчально-пізнавальна діяльність Заняття (тема, програмовий зміст, матеріал, хід заняття) Трудова діяльність Різні види і форми праці Комунікативна діяльність Індивідуальні, групові, колективні бесіди з дітьми на особистісні, морально-етичні теми, організація і розігрування ситуацій міжособистісного спілкування тощо Пізнавальна діяльність Спостереження, цільові прогулянки, екскурсії, дитяче експериментування, досліди, читання художньої літератури тощо Рухова діяльність Рухливі ігри, елементи спортивних ігор та вправ, фізкультурні свята і розваги; прогулянки-походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей тощо Гурткова робота Тематика гурткових занять згідно з планами керівників гуртків Індивідуальна робота з дітьми та батьками Індивідуальна робота з дітьми з різних розділів програми (ігри, вправи, бесіди, розмови та інші форми), індивідуальні бесіди, розмови, консультації для батьків


Денна прогулянка. Спостереження. Фізкультура на повітрі (коли немає заняття фізкультури). Рухливі ігри. Дитячий туризм (один раз в тиждень) Сюжетно – рольові ігри. Дидактична гра Індивідуальна робота Трудова діяльність Самостійні ігри дітей II половина дня. Загартовуючи процедури і коригуючи гімнастика Бесіда кожного дня по різних розділах (правовому, економіці, валеології, екології) Індивідуальна робота Музична (фізкультурна) розвага. Дидактична гра Мовна гра Самостійно – художня діяльність. Вечірня прогулянка. Спостереження Рухливі ігри Ігри з улюбленими іграшками, будівельно –конструктивні ігри Робота з батьками ГРАФІЧНА СТРУКТУРА КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ Ігрова діяльність Різні види ігор:сюжетно-рольові, будівельно-конструктивні, ігри-драматизації, дидактичні та ін. Навчальна діяльність Заняття з різних розділів програми(тема, програмовий зміст, матеріал, хід заняття). Трудова діяльність Різні види і форми праці. Комунікативна діяльність Індивідуальні, підгрупові, колективні бесіди з дітьми на особистісні, морально-етичні теми, організація й розігрування ситуацій міжособистісного спілкування та ін.. Пізнавальна діяльність Спостереження, цільові прогулянки, екскурсії, дитяче експериментування, досліди, читання художньої літератури та ін. Рухова діяльність Рухливі ігри, елементи спортивних ігор та вправ, фізкультурні свята і розваги, прогулянки-походи за межі дитячого садка, самостійна рухова діяльність дітей та ін. Гурткова робота Тематика гурткових занять згідно з планами керівників гуртків. Індивідуальна робота з дітьми та батьками Індивідуальна робота з дітьми з різних розділів програми (заняття, ігри, вправи, бесіди, розмови та ін.). Індивідуальні бесіди, розмови, консультації для батьків Плануючи роботу : щодо ігор, дитячої праці зазначати вид, назву (тему), мету, матеріал, обладнання, інвентар; щодо спостережень, цільових прогулянок-походів за межі дитячого садка зазначати кінцевий пункт, спосіб пересування, тривалість, мету, інвентар та перебіг прогулянки у формі плану-схеми. Загалом же треба взяти за правило: при складанні календарних планів уникати багатослів’я, й натомість використовувати чіткі та конкретні формулювання, які допоможуть зробити план дієвим, змістовним.


СХЕМА КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ РОБОТИ ВИХОВАТЕЛІВ ДНЗ З ДІТЬМИ МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ день тижня , сфера вид діяльності зміст роботи лінії розвитку ігрова Ф трудова комунікативна Р.О. пізнавальна Р.П.С. рухова Ф навчальна Р.П.С. гурткова робота Е.Р. індивідуальна робота з дітьми та батьками Ф - фізичний розвиток Р.О. - розвиток особистості Р.П.С. – розвиток пізнавальної сфери Е.Р. – естетичний розвиток Перспективне планування.

День тижня Пізнавальний розвиток Ігрова діяльність Художньо – естетичний розвиток Мовленнєвий розвиток Трудова діяльність Фізичний розвиток Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Заняття по розкладу. Дидактичні ігри Сюжетно-рольові ігри Музичні ігри Театралізовані ігри Музична розвага СХД Будівельно-конструктивні ігри Мовні ігри Бесіди з пра-вового, економ-міки, валеоло-гії Читання та обгов. віршів, оповідань Доручення Колективне прибирання Чергування Фізкультура на повітрі Рухливі ігри Дитячий туризм



                                              Тренінг

Тема: "Формування і становлення образу "Я” – важливий аспект зміцнення психологічного здоров”я дитини”

Мета: поглибити і розширити знання педагогів з цієї теми

Хід семінару

Ведуча вітає вихователів, оголошує тему і мету семінару. Представляє три мікрогрупи вихователів та їх керівників(молодші, середні, старші групи). Проводить гру – очікування "Ми - єдина команда”.

Починаємо перший етап.

І Етап. "Погляд на проблему”

1.Чому проблема "формування образу "Я” є актуальною і важливою для освітньої практики в ДНЗ.

2. "Введення в проблему”

Проводиться тестовий контроль з цієї теми за допомогою гри "Закінчіть речення”. Вихователів просять сконцентрувати увагу і швидко дати відповідь:

1. Під терміном "Я” розуміється .......(уявлення дитини про себе).

2. Уявлення дитини про себе формується під впливом ....(людей, які її оточують).

3. У дитини інтенсивно розвивається самосвідомість в віці .... (2-3 років).

4. Самосвідомість розвивається у дитини на підставі....(практичної діяльності, досвіду).

5. Дитина може отримати знання про себе за допомогою ....(дорослих).

6. "Я” – образ стає усвідомленим новоутворенням психіки в віці....(на початку трьох років або 3 року життя).

2. Ці теоретичні знання допоможуть нам усвідомити реалізацію на практиці особистісно – орієнтованої моделі виховання дітей. І спрямувати свою навчально – виховну роботу на ознайомлення дошкільників з організацією людської істоти взагалі і образу – "Я” – зокрема.

Зараз ми до вашої уваги презентуємо програму "Таємниця мого Я”. А зробимо це за допомогою рольової гри "Перше враження”. 

Представники мікрогруп вибирають наступні бейджики:

"Рецензент”, "Журналіст”, "Телеведуча”, "Продавець”, "Методист”, "Вихователь” і надають коротку рецензію програмі з цих позицій.

Потім робиться висновок.

Керівник групи: Основним направленням в роботі з малюками є сприяння усвідомлення дітьми свого "Я”, навчити дитину відокремлювати себе від навколишніх предметів і інших людей. Формування уявлень про свій зовнішній вигляд та органи почуттів

Керівник групи: Основними завданнями в середньому віці є: сформувати поняття, що людина – це жива істота, дати уявлення про органи чуттів, заохочувати до здорового способу життя.


                   Цікавими є такі види роботи, як: 

1. Малювання портретів: "Я – в минулому, сьогодні, в майбутньому – три сходинки”.

2. Малювання” Наш дитячий садок”.

3. Макет "Наш дитячий садок”.

4. Інтерв’ю "Всі люди різні”.

5. Гра "Я в майбутньому”.

6. Методика О. Бондаренко "Кого я найбільше люблю в нашій сім’ї”.

Така ігрова терапія надає дітям можливість оцінити себе, зрозуміти свій власний потенціал. 
- А давайте спробуємо усвідомити важливість свого образу - "Я” з усіма його перевагами і недоліками
Проводиться інтерактивна гра "Хто я?” 
остання наша рубрика "Яким повинен бути вихователь?” 

- Давайте спробуємо створити "Портрет сучасного педагога – мій власний образ – "Я”, де відобразити важливі особисті для вас життєві і професійні правила.

Роздаються картки з буквами алфавіту і пропонує учасникам семінару сформулювати життєві і професійні правила, які починаються на ті букви, які педагогам дістались. 

Потім, дотримуючись порядку букв алфавіту, учасники зачитують сформульовані ними правила



                                              Матеріально-технічна база

Заклад дошкільної освіти № 535 місто Київ Адреса:м. Київ, 02192, вул. Жмаченко, 10 Директор ЗДО № 535 - Тимихович С.В

Власність: Комунальний Спеціалізація: Для часто хворіючих дітей неспецефічними захворюваннями дихальних шляхів (ЧХД) Вид закладу: Санаторного типу Заклад дошкільної освіти № 535 розпочав свою роботу у 1975 році. Проектна потужність: 14груп, 260 дітей. Функціонує: 9 груп. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" Пріоритетний напрямок роботи закладу: фізкультурно – оздоровчий розвиток дітей дошкільного віку. Діє гурток англійської мови. Заняття гуртка проводяться два рази на тиждень. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музична зала, спортивна зала, кабінет психолога та фізіотерапевтичний кабінет.