Відмінності між версіями «СЗОШ І-ІІІ ст. № 128 (Дніпровський район)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 28: Рядок 28:
 
каб. англійської мови (1)
 
каб. англійської мови (1)
 
== Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) ==
 
== Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) ==
[[Файл:Robochyj-zoshyt-z-informatyky-dlja-2-klasu-avtor-Kornijenko.jpg|200px|thumb|left|]]
+
[[Файл:Robochyj-zoshyt-z-informatyky-dlja-2-klasu-avtor-Kornijenko.jpg|300px|thumb|left|]]
 
'''Апаратне забезпечення''':
 
'''Апаратне забезпечення''':
 
* 5 комп'ютерні класи
 
* 5 комп'ютерні класи

Версія за 14:08, 11 лютого 2017

Шаблон:Практика/Меню

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками

XG96A6VwUjE.jpg

Педагогічним колективом СЗШ № 128 ініційовано роботу над серією проектів: «Перспективні кроки розвитку початкової школи» – дім починається з фундаменту, а школа – з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Для учнів початкової школи впроваджено інноваційні проекти, а саме:

1) «Адаптація майбутніх першокласників до школи і перші кроки в школі». З метою адаптації дошкільнят до навчання у школі щорічно, починаючи з квітня, вчителями, які стануть класними керівниками перших класів, проводяться заняття. Діти мають можливість познайомитися зі школою, майбутнім класним керівником. 2) «Формування професійної спрямованості студентів спеціальності «початкова освіта» шляхом залучення їх до освітнього процесу школи». Початкова школа плідно співпрацює з Київським педагогічним університетом імені Б. Грінченка (робота з майбутніми викладачами) i є базовим майданчиком для студентів-практикантів. За багато років спільної праці у школі були проведені майстер-класи, тренінги, відкриті уроки, позакласні заходи, свята тощо). У 2014 році на роботу прийнята випускниця педагогічного інституту, яка проходила студенткою практику у нашому закладі. 3) «Адаптація учнів 4-5 класів до предметного навчання в середній школі». 4) «Соціально-професійна орієнтація в умовах профільного навчання» – проект, дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, який розробляється вчителями середньої та старшої школи разом з Інститутом педагогіки НАПН України.

У 2014-2015 навчальному році наші учні досягли найвищих результатів за кількістю переможців серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл під час проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і посіли 16 місце (32 призери) серед всіх навчальних закладів району.

У школі працюють гуртки: туристсько-краєзнавчий, спортивна хореографія; спортивні секції: баскетбол, загальна фізична підготовка з елементами футболу, оздоровча фізкультура з елементами карате, військово-патріотичний; музично-драматичний театр «Гармонія», вихованці якого є переможцями районного конкурсу «Малі театральні форми», районного конкурсу вокалістів «Солофест», хореографічного фестконкурсу «Дніпрова феєрія танців» тощо. Зразковий танцювальний колектив «А-6 Excellence», які є чемпіонами України з сучасного танцю версії IDO, золоті та срібні призери чемпіонату світу сучасного танцю версії IDO у Польщі.

Оснащення комп'ютерами: Директор (1) Заступники (2) Секретар (2) Бухгалтерія (3) Бібліотека (1) Початкова школа каб.інформатики №1 (12) каб.інформатики №2 (15) каб.фізики + інтерактивна дошка (1) каб.географії (1) каб. англійської мови (1)

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Robochyj-zoshyt-z-informatyky-dlja-2-klasu-avtor-Kornijenko.jpg

Апаратне забезпечення:

  • 5 комп'ютерні класи
  • 12 інтерактивні дошки
  • 10 мультимедійні комплекти
Інформаційне забезпечення

1 вчитель інформатики підтримує ІТ інфраструктуру школи і забезпечує використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Не дивлячись на те, що школа має гарну інфраструктуру, у 10-11 класах учні починають поглиблено вивчати інформатику. Взагалі діти починають вивчати інформатику з 1 класу. У наявності підручники та робочі зошити за новою програмою. Зошитами з інформатики діти користуються з 1 по 6 клас.

Методичні рекомендації

Семінар (тренінг)

Результати

Анкетування для вчителів, яке визначає їх ІК-компетентність

Серед вчителів СЗШ №128 було проведено анкетування на тему «ІКТ-компетентність вчителя».

Анкета

Сайт СЗШ №128

Фотозвіт