Відмінності між версіями «Кадриль»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Медіа)
Рядок 26: Рядок 26:
 
6.Фігура шоста: зміна. Пройдіть мимо свого партнера до іншого. Те ж саме робить ваш партнер. Таким чином, ви змінюєтеся парами. Ідіть по колу, змінюючи партнерів, поки не опинитеся віч-на-віч зі своїм партнером.
 
6.Фігура шоста: зміна. Пройдіть мимо свого партнера до іншого. Те ж саме робить ваш партнер. Таким чином, ви змінюєтеся парами. Ідіть по колу, змінюючи партнерів, поки не опинитеся віч-на-віч зі своїм партнером.
  
 
+
==Медіа==
 +
[[http://video.yandex.ua/users/lusyaleks/view/21/]]
 
  [[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 
  [[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 
   
 
   
 
[[Категорія:Ка]]
 
[[Категорія:Ка]]

Версія за 09:57, 22 січня 2014

Кадри́ль, -лі, ж. Кадриль. Боярин насилу розігнав гурт, щоб поставити молодих до першої кадрилі. Левиц. І. 187.

Сучасні словники

Кадриль - танець для чотирьох пар, популярний у 19-му столітті. Поширений в Україні. Розмір 2/4 або 6/8 Складається з 5 (або 6) фіґур - кожна яка має свою назву та відповідну музику. штани літо курочка пастушка фінал

КАДРИЛЬ кадриль; ж. (фр.)танок із шести фігур, поширений у багатьох народів Європи, який виконують пари, що стоять одна навпроти одної.


Ілюстрації

Кадриль 1 .jpeg Кадриль 2 .jpeg Кадриль 3 .jpeg  Iкадриль 4 .jpeg

Див. також

Кадриль свого часу завоювала велику любов не тільки у себе на батьківщині, а й далеко за її межами. Навчитися танцювати кадриль входило в обов'язок кожного вихованого хлопця і кожної благородної дівчини. Це танець парний, виповнюється разом з партнером рухом по колу. Кадриль ділиться на кругову і кутову. Кадриль включає в себе безліч фігур, які мають свою назву і характер. Інструкція 1.Фігура перша: знайомство. Встаньте з партнером один напроти одного. Партнерка стоїть праворуч, а партнер ліворуч від глядачів. Пройдіть до центру кімнати, привітайтеся правою рукою, зробіть кілька обертань, використовуючи простий крок з каблука і потрійний притупування, а потім розійдіться. 2.Фігура друга: прогулянка. Разом з партнером йдіть по колу, виконуючи по чотири простих кроки з потрійним притупуванням. Поверніться на місце, зробивши повне коло. На місці зробіть обертання разом з партнером в обидві сторони. Потім розійдіться в сторони. 3.Фігура третя: прощальна. Встаньте в пару з партнером в центрі кімнати, виконайте разом обертання, потім підніміть руки, утворюючи ворота. Через сформований вашими руками "струмочок" повинна пройти четверта пара і партнери прощаються, розходячись по своїх місцях. Те ж саме робить третя і другої пари. Останніми прощаються партнери першої пари. 4.Фігура четверта: обходка. Виконайте разом з партнером кроки по квадрату, не повертаючись один до одного. У підсумку ви з партером опинитеся один напроти одного. В кінці руху візьміться за руки. 5.Фігура п'ята: припадання. Зробіть з партнером пружинисте рух. Потім зробіть крок назустріч один одному на напівзігнутих ногах. Випрямитеся і повторіть знову, пом'якшуючи коліно. Повторіть рух кілька разів одночасно з партнером. 6.Фігура шоста: зміна. Пройдіть мимо свого партнера до іншого. Те ж саме робить ваш партнер. Таким чином, ви змінюєтеся парами. Ідіть по колу, змінюючи партнерів, поки не опинитеся віч-на-віч зі своїм партнером.

Медіа

[[1]]