Відмінності між версіями «Трава»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Див. також)
(Медіа)
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
==Медіа==
 
==Медіа==
 +
 +
[http://www.youtube.com/watch?v=ET-oWQ6f2i4 Лемонграс. "Зелений настрій"]
 +
 +
[http://www.youtube.com/watch?v=Selcjnwnmco Сельдерей на подоконнике,]
  
 
==Див. також==
 
==Див. також==

Версія за 20:19, 15 січня 2014

Трава, -ви, ж. Трава. На ледачій землі і трава не росте. Ном. Ум. Травка, травонька, травочка, травиця, травичка, травиченька. Щоби сіно не зчорніло і в полі травиця. Чуб. V. 14.

Сучасні словники

1. Трав'янисті рослини; вегетативні частини (листя, стебла; наземна частина рослини) недеревних рослин. 2. Термін «трава» часто застосовується в фітотерапії і медицині загалом. В залежності від періоду збору лікарських трав, заготовлювані трави можуть бути як без плодів, насіння, квіток, так і включаючи їх. Наприклад, траву вовчого тіла болотного збирають під час повного цвітіння рослини. Молочай кипарисоподібний використовується для виготовлення лікарських форм, для чого використовують траву і коріння рослини. У науковій медицині використовують траву барвінку малого (Herba Vincae minoris). З неї виготовляють препарат «девінкан». В рецептах: «Візьми: трави деревію звичайного» — латиною: «Recipe: herbae millefolii».


Трава Базиліку і зеленої цибулі (кулінарні трави)


Трава петрушки 2.2. Кулінарні трави. В кулінарії цей термін використовується не обов'язково в ботанічному сенсі трав'янистих рослин. При застосуванні термінології «трави й спеції» вказується на відмінність спецій, які зроблені з насіння, плодів, кори, коренів тощо.

Ілюстрації

Mimosa Pudica.gif 1218735957 0dd1e750060e.jpg 1297951860 1297586745 morning-grass-1024-768-241.jpg Pic 3.jpg

Медіа

Лемонграс. "Зелений настрій"

Сельдерей на подоконнике,

Див. також

коса(знаряддя) Серп

Джерела та література

Зовнішні посилання