Відмінності між версіями «Шаблон:Головна/Посилання»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| (не показано 3 проміжні версії 2 учасників) | |||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
||'''[http://instagram.com/grinchenkouniversity Фотогалерея]''' | ||'''[http://instagram.com/grinchenkouniversity Фотогалерея]''' | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Зображення: | + | |[[Зображення:D kampus.png|link=https://digital.kubg.edu.ua/|140px]] |
|- | |- | ||
| − | |'''[ | + | |'''[https://digital.kubg.edu.ua/ Цифровий кампус]''' |
|- | |- | ||
| − | |[[Зображення: | + | |[[Зображення:Stud office.png|link=https://kubg.edu.ua/struktura/pidrozdili/studentskyi-ofis-navchalna-chastyna/studentskyi-ofis.html|140px]] |
|- | |- | ||
| − | |'''[ | + | |'''[https://kubg.edu.ua/struktura/pidrozdili/studentskyi-ofis-navchalna-chastyna/studentskyi-ofis.html Студентський офіс]''' |
|- | |- | ||
| − | |[[Зображення:Cooperation.jpg|link=http://partner. | + | |[[Зображення:Cooperation.jpg|link=http://partner.kubg.edu.ua/|140px]] |
|- | |- | ||
| − | |'''[http://partner. | + | |'''[http://partner.kubg.edu.ua/ Партнерство]''' |
|- | |- | ||
| − | |[[Зображення:Innovations.jpg|link=http://library. | + | |[[Зображення:Innovations.jpg|link=http://library.kubg.edu.ua|140px]] |
|- | |- | ||
| − | |'''[http://library. | + | |'''[http://library.kubg.edu.ua Бібліотека]''' |
|- | |- | ||
| − | | | + | | |
|- | |- | ||
| − | | | + | | |
|} | |} | ||
Поточна версія на 13:11, 28 серпня 2023
| Фотогалерея |
| Цифровий кампус |
| Студентський офіс |
| Партнерство |
| Бібліотека |