Відмінності між версіями «Підпис»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Підпис, -су, '''''м. ''1) Подпись. 2) Надпись. ''Там у єї на вікні підпис єсть, що вона прачка. ''Кр...)
 
(Ілюстрації)
 
(не показані 18 проміжних версій 3 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
 
'''Підпис, -су, '''''м. ''1) Подпись. 2) Надпись. ''Там у єї на вікні підпис єсть, що вона прачка. ''Кременец. у.  
 
'''Підпис, -су, '''''м. ''1) Подпись. 2) Надпись. ''Там у єї на вікні підпис єсть, що вона прачка. ''Кременец. у.  
 +
[[Категорія:Пі]]]]
 +
==Цікаві факти==
 +
===Підпис===
 +
==== Інструкція====
 +
І хоча абсолютно однакових підписів не буває, у них все-таки можна знайти спільні риси, які об'єднують їх з автографами інших людей. А вони, ці риси, і дозволяють створювати психологічні портрети — що означає твій підпис.
 +
Правила успішного тлумачення підписів:
 +
• найкраще починати практику з підписів добре знайомих людей — попередні дані про них слугуватимуть своєрідною підказкою;
 +
• спочатку слід аналізувати підпис за кожним фактором окремо, а потім, зіставляючи отримані дані, робити висновок;
 +
• вміло застосовувати метод «логічних ланцюжків»: якщо за підписом точно визначена якась характеристика, а вона завжди пов'язана з іншою, яка прямо не виводиться з підпису, то сміливо можна назвати і другу характеристику;
 +
• тренуватися слід регулярно і постійно.
 +
 +
 +
Інструкція
 +
1. Приступаючи до створення підпису, потрібно вивчити своє прізвище. У більшості людей підпис складається з перших трьох букв прізвища. Тому потрібно просто написати ці три літери на аркуші і уважно подивитися, чи подобається вам.
 +
2. Якщо такий варіант занадто простий або не подобається, можна спробувати написати великі літери імені, по батькові та прізвища. Спробуйте написати їх в різних варіантах, наприклад, спочатку ініціали – потім прізвище, і навпаки. Придивіться, який варіант більше подобається.
 +
3. Щоб додати родзинку в підпис, можна закінчення однієї букви зробити початком другої, а кінець другої – початком третьої. Такий варіант досить цікаво виглядає.
 +
4. Ще одним непростим, але гарним варіантом є написання однієї букви в іншій.Особливо легко це зробити, якщо в підписі є букви «О», «Е» або «С». Слід відзначити, що чоловічий підпис повинен містити більш чіткі і прямі лінії, а жіноча може дозволити собі різні вензелі і гачки.
 +
5. І звичайно, підпис можна завершити якимось розчерком, схожим, наприклад, на кардіограму або щось інше (як піде рука).
 +
==Ілюстрації==
 +
{| style="width:100%; margin-top:2em; vertical-align:top; border-top:5px #ccc solid; border-bottom:5px #ccc solid; text-align:center"
 +
|- valign="top"
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:Підпис.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:Підпис1.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:Підпис2.jpg|x140px]]
 +
|}
 +
 +
==Медіа==
 +
{{#ev:youtube|fOyaGAHOnmE }}
 +
https://www.youtube.com/watch?v=fOyaGAHOnmE
 +
 +
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 +
[[Категорія:Слова 2015 року]]
 
[[Категорія:Пі]]
 
[[Категорія:Пі]]
 +
 +
 +
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 +
[[Категорія:Слова 2015 року]]

Поточна версія на 22:35, 24 листопада 2015

Підпис, -су, м. 1) Подпись. 2) Надпись. Там у єї на вікні підпис єсть, що вона прачка. Кременец. у.]]

Цікаві факти

Підпис

Інструкція

І хоча абсолютно однакових підписів не буває, у них все-таки можна знайти спільні риси, які об'єднують їх з автографами інших людей. А вони, ці риси, і дозволяють створювати психологічні портрети — що означає твій підпис. Правила успішного тлумачення підписів: • найкраще починати практику з підписів добре знайомих людей — попередні дані про них слугуватимуть своєрідною підказкою; • спочатку слід аналізувати підпис за кожним фактором окремо, а потім, зіставляючи отримані дані, робити висновок; • вміло застосовувати метод «логічних ланцюжків»: якщо за підписом точно визначена якась характеристика, а вона завжди пов'язана з іншою, яка прямо не виводиться з підпису, то сміливо можна назвати і другу характеристику; • тренуватися слід регулярно і постійно.


Інструкція 1. Приступаючи до створення підпису, потрібно вивчити своє прізвище. У більшості людей підпис складається з перших трьох букв прізвища. Тому потрібно просто написати ці три літери на аркуші і уважно подивитися, чи подобається вам. 2. Якщо такий варіант занадто простий або не подобається, можна спробувати написати великі літери імені, по батькові та прізвища. Спробуйте написати їх в різних варіантах, наприклад, спочатку ініціали – потім прізвище, і навпаки. Придивіться, який варіант більше подобається. 3. Щоб додати родзинку в підпис, можна закінчення однієї букви зробити початком другої, а кінець другої – початком третьої. Такий варіант досить цікаво виглядає. 4. Ще одним непростим, але гарним варіантом є написання однієї букви в іншій.Особливо легко це зробити, якщо в підписі є букви «О», «Е» або «С». Слід відзначити, що чоловічий підпис повинен містити більш чіткі і прямі лінії, а жіноча може дозволити собі різні вензелі і гачки. 5. І звичайно, підпис можна завершити якимось розчерком, схожим, наприклад, на кардіограму або щось інше (як піде рука).

Ілюстрації

Підпис.jpg Підпис1.jpg Підпис2.jpg

Медіа

https://www.youtube.com/watch?v=fOyaGAHOnmE