Відмінності між версіями «Кравченко Василь Миколайович/ Книга пам’яті»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Основні публікації)
 
(не показані 4 проміжні версії цього учасника)
Рядок 4: Рядок 4:
  
 
==Біографія==
 
==Біографія==
 +
Василь Миколайович Кравченко народився 11 липня 1951 року на Вінниччині в родині вчителів.
 +
Дитячі і шкільні роки його пройшли в чудовому,  мальовничому Подільському краї. З дитинства захоплювався музикою, любив співати.
 +
В 1971 році закінчив фортепіанне відділення Вінницького музичного училища імені М. Леонтовича. Був  обдарованим піаністом, імпровізатором.
 +
В 1971-1975 роках навчався в Ніжинському педагогічному інституті на музично-педагогічному факультеті, отримав кваліфікацію вчителя музики і співів. Зарекомендував себе як здібний, працьовитий і відповідальний  студент. Навколо нього завжди вирувало активне музичне життя. Як людина зі справжнім почуттям гумору він брав участь у студентських капусниках і вечірках. Постійно виступав у концертах і фестивалях.
 +
Трудова діяльність В. М. Кравченка розпочалась в 1975 році у Переяслав-Хмельницькому  педагогічному училищі на посаді викладача музики.
 +
З осені 1975 по 1976 рр. проходив дійсну військову службу в лавах Радянської Армії.
 +
В 1977 році був переведений на роботу в Київське міське педагогічне училище згідно розпорядження Міністерства освіти УРСР, а в 1979 році зарахований на посаду викладача по класу фортепіано в Київське міське педагогічне училище № 2 імені К. Д. Ушинського.
 +
В 2007 році переведений до Університетського коледжу Київського університету імені Б. Д. Грінченка викладачем циклової комісії музики.
 +
 
==Здобутки==
 
==Здобутки==
==Основні публікації==
+
Під час своєї  роботи Василь Миколайович неодноразово отримував подяки та почесні грамоти від керівництва за сумлінну працю в підготовці педагогічних кадрів та відповідальне ставлення до виконання обов’язків в роботі зі студентами, за активну участь в громадському житті.
 +
В 1983 році нагороджений грамотою Київського міського управління народної освіти за досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 +
В 2001 році нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну плідну працю у справі виховання підростаючого покоління та Грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у справу підготовки педагогічних кадрів та з нагоди 50-річчя від дня народження.
 +
В 2004 році оголошена подяка з нагоди 25-річчя від Дня заснування педагогічного коледжу ім.К.Д.Ушинського.
 +
В 2006 році нагороджений Грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва за плідну працю, високий професіоналізм у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 +
 
 
==Спогади==
 
==Спогади==
 +
'''Сокальська В.Ф., Павловська Т.А., викладачі циклової комісії музики і хореографії  Університетського коледжу:'''
 +
 +
Василь Миколайович усе життя присвятив служінню Музі. Свій талант, самовіддану любов до музики дарував молоді. Велика кількість студентів – вихованців Василя Миколайовича відкрили для себе безмежний світ музики. Розуміння шедеврів світової класики, шану і повагу до національної культури, любов до української пісні і рідної мови – такі якості формував і розвивав у своїх учнів мудрий педагог.
 +
Кравченко В.М. був відданий своїй справі до кінця. Будучи вже важко хворим, він  опікувався своїми студентами, продумував і підбирав індивідуальну програму кожному з них, хвилювався, щоб навіть за його відсутності вони продовжували заняття.
 +
Василь Миколайович вів активну концертну діяльність. Надовго запам'ятався слухачам його останній сольний концерт - яскраве, натхненне виконання творів улюбленого композитора  Ференца Ліста.
 +
Кравченко В.М. був всебічно обдарованою особистістю: захоплювався шахами (отримав грамоту за ІІ місце в першості коледжу з шахів), майстерно володів мистецтвом різьблення по дереву. З простого природного матеріалу робив справжні  художні витвори, демонструючи їх на персональних виставках. Неодноразово отримував відзнаки за участь в тематичних виставках з різьблення по дереву в Будинку вчителя м. Києва. В 2004 році отримав диплом та став лауреатом фестивалю-конкурсу народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Таланти твої, Україно!» з номінації декоративно-прикладне мистецтво.
 +
Пам’ять про світлу людину, турботливого наставника, талановитого маестро залишиться в серцях його колег і вихованців на довгі роки.
 +
 
==Примітки==
 
==Примітки==
 
[[Категорія:Книга пам'яті]]
 
[[Категорія:Книга пам'яті]]

Поточна версія на 09:39, 14 травня 2019

Кравченко Василь Миколайович

Роки життя

11 липня 1951- 04 жовтня 2011

Біографія

Василь Миколайович Кравченко народився 11 липня 1951 року на Вінниччині в родині вчителів. Дитячі і шкільні роки його пройшли в чудовому, мальовничому Подільському краї. З дитинства захоплювався музикою, любив співати. В 1971 році закінчив фортепіанне відділення Вінницького музичного училища імені М. Леонтовича. Був обдарованим піаністом, імпровізатором. В 1971-1975 роках навчався в Ніжинському педагогічному інституті на музично-педагогічному факультеті, отримав кваліфікацію вчителя музики і співів. Зарекомендував себе як здібний, працьовитий і відповідальний студент. Навколо нього завжди вирувало активне музичне життя. Як людина зі справжнім почуттям гумору він брав участь у студентських капусниках і вечірках. Постійно виступав у концертах і фестивалях. Трудова діяльність В. М. Кравченка розпочалась в 1975 році у Переяслав-Хмельницькому педагогічному училищі на посаді викладача музики. З осені 1975 по 1976 рр. проходив дійсну військову службу в лавах Радянської Армії. В 1977 році був переведений на роботу в Київське міське педагогічне училище згідно розпорядження Міністерства освіти УРСР, а в 1979 році зарахований на посаду викладача по класу фортепіано в Київське міське педагогічне училище № 2 імені К. Д. Ушинського. В 2007 році переведений до Університетського коледжу Київського університету імені Б. Д. Грінченка викладачем циклової комісії музики.

Здобутки

Під час своєї роботи Василь Миколайович неодноразово отримував подяки та почесні грамоти від керівництва за сумлінну працю в підготовці педагогічних кадрів та відповідальне ставлення до виконання обов’язків в роботі зі студентами, за активну участь в громадському житті. В 1983 році нагороджений грамотою Київського міського управління народної освіти за досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління. В 2001 році нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну плідну працю у справі виховання підростаючого покоління та Грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у справу підготовки педагогічних кадрів та з нагоди 50-річчя від дня народження. В 2004 році оголошена подяка з нагоди 25-річчя від Дня заснування педагогічного коледжу ім.К.Д.Ушинського. В 2006 році нагороджений Грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва за плідну працю, високий професіоналізм у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Спогади

Сокальська В.Ф., Павловська Т.А., викладачі циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу:

Василь Миколайович усе життя присвятив служінню Музі. Свій талант, самовіддану любов до музики дарував молоді. Велика кількість студентів – вихованців Василя Миколайовича відкрили для себе безмежний світ музики. Розуміння шедеврів світової класики, шану і повагу до національної культури, любов до української пісні і рідної мови – такі якості формував і розвивав у своїх учнів мудрий педагог. Кравченко В.М. був відданий своїй справі до кінця. Будучи вже важко хворим, він опікувався своїми студентами, продумував і підбирав індивідуальну програму кожному з них, хвилювався, щоб навіть за його відсутності вони продовжували заняття. Василь Миколайович вів активну концертну діяльність. Надовго запам'ятався слухачам його останній сольний концерт - яскраве, натхненне виконання творів улюбленого композитора Ференца Ліста. Кравченко В.М. був всебічно обдарованою особистістю: захоплювався шахами (отримав грамоту за ІІ місце в першості коледжу з шахів), майстерно володів мистецтвом різьблення по дереву. З простого природного матеріалу робив справжні художні витвори, демонструючи їх на персональних виставках. Неодноразово отримував відзнаки за участь в тематичних виставках з різьблення по дереву в Будинку вчителя м. Києва. В 2004 році отримав диплом та став лауреатом фестивалю-конкурсу народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Таланти твої, Україно!» з номінації декоративно-прикладне мистецтво. Пам’ять про світлу людину, турботливого наставника, талановитого маестро залишиться в серцях його колег і вихованців на довгі роки.

Примітки