Відмінності між версіями «Щупаків»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Див. також)
 
(не показано 3 проміжні версії 2 учасників)
Рядок 26: Рядок 26:
 
Файл:щупаків2.jpg
 
Файл:щупаків2.jpg
 
</gallery>
 
</gallery>
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:Photoicon.png|x140px]]
+
 
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:Photoicon.png|x140px]]
+
 
|}
 
|}
  
Рядок 34: Рядок 33:
 
{{#ev:youtube|ZrysBqxXjwc }}
 
{{#ev:youtube|ZrysBqxXjwc }}
  
 +
<gallery>
 +
Файл:щупак3.jpg
 +
</gallery>
 
==Див. також==
 
==Див. також==
 
Щупак Ігор
 
Щупак Ігор
Рядок 39: Рядок 41:
  
 
==Джерела та література==
 
==Джерела та література==
 +
[http://tkuma.dp.ua/ua/publikacy-tkuma/avtory/1 щупак ігор]
 +
[https://www.volyn.com.ua/news/113733-na-khrinnytskomu-vodoskhovyshchi-zlapaly-brakoniera-iakyi-ostrohoiu-proshtryknuv-diuzhynu-shchupakiv браконьєри]
 +
[http://sum.in.ua/s/shhupak щупаків]
  
 
==Зовнішні посилання==
 
==Зовнішні посилання==
  
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/факультет права та міжнародних відносин]]
+
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Факультет права та міжнародних відносин]]
 
[[Категорія:Слова 2018 року]]
 
[[Категорія:Слова 2018 року]]

Поточна версія на 16:02, 28 листопада 2018

Щупаків, -кова, -ве. Принадлежащій щукѣ-самцу. У щупаковій голові є такі кісточки. ЕЗ. V. 179. Поли в щупаковім череві знайдуть рибу ще свіжу. ЕЗ. V. 178.

Сучасні словники

ЩУПА́К, а, чол. Самець щуки; щука. І щупаки плили у прибережні води Вслід за самицями, як завжди, рік у рік... (Максим Рильський, Поеми, 1957, 258); — Сидимо ми біля млина, бідкаємось. Як ось хлопчики, що там купалися, витягли з-під млинового колеса щупака (Зінаїда Тулуб, Людолови, I, 1957, 74); Данило випрохав кінського волосу у жокеїв на іподромі, і Тося сплела йому таку волосінь на щупака, що й в батька її, Максима, не було (Юрій Смолич, Мир.., 1958, 34); В печі на великих сковородах смажилися карасі в сметані, ковбаси з риби, крученики з щупака і в'юни до хріну

На Хрінницькому водосховищі злапали браконьєра, який острогою проштрикнув дюжину щупаків

15 жовтня під час проведення рибоохоронного заходу Рівненський рибоохоронний патруль зафіксував порушення правил рибальства. Затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – остроги. Під час огляду місця події було виявлено 6 кг щуки (12 екз.). Збитки, завдані рибній галузі, склали 4 080 грн. Інцидент стався на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Товпижин Демидівського району.

За даним фактом складено адмінматеріал за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Рибоохоронці повідомляють, що вилов водних біоресурсів забороняється такими знаряддями лову, як: сітка, ятір, «павук», «екран», колюче знаряддя для вилову методом багріння («драч»), ость, бредень, острога, вибухові та отруйні речовини, електровудка тощо. Рибоохоронці повідомляють, що вилов водних біоресурсів забороняється такими знаряддями лову, як: сітка, ятір, «павук», «екран», колюче знаряддя для вилову методом багріння («драч»), ость, бредень, острога, вибухові та отруйні речовини, електровудка тощо.

Також нагадують, що у відомстві функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (093) 263-39-32. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства - просимо повідомити Рівненський рибоохоронний патруль за вказаним номером.


Ілюстрації

Медіа

Див. також

Щупак Ігор Кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума", директор Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" (м. Дніпропетровськ), експерт ОБСЄ. Сфера наукових інтересів - історія Голокосту в Україні, українсько-єврейські взаємини, нацистська антиєврейська пропаганда.

Джерела та література

щупак ігор браконьєри щупаків

Зовнішні посилання