Відмінності між версіями «Шаблон:Головна/Посилання»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 19: | Рядок 19: | ||
|[[Зображення:Innovations.jpg|link=http://library.kmpu.edu.ua/cgi-bin/koha/opac-main.pl|140px]] | |[[Зображення:Innovations.jpg|link=http://library.kmpu.edu.ua/cgi-bin/koha/opac-main.pl|140px]] | ||
|- | |- | ||
| − | |'''[http://library.kmpu.edu.ua | + | |'''[http://library.kmpu.edu.ua Бібліотека]''' |
|- | |- | ||
|[[Зображення:Логотип Вісник.jpg|link=http://psyh.kiev.ua/|140px]] | |[[Зображення:Логотип Вісник.jpg|link=http://psyh.kiev.ua/|140px]] | ||
Версія за 12:51, 20 березня 2013
| Фотогалерея |
| Е-середовище |
| Сторінка ректора |
| Партнерство |
| Бібліотека |
| Вісник психології і педагогіки |