Відмінності між версіями «Музичне мистецтво»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показані 38 проміжних версій 4 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
{{Шаблон:Моя спеціальність – неповторна/Меню}}
+
На Факультеті музичного мистецтва і хореографії здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за 9 освітніми програмами та 3 освітніми рівнями:
{|class="wikitable" style="font-weight:bold; font-size:14px; background-color:#d7fff1" width="100%"
+
|Робота студентів [[Університетський коледж|Університетського коледжу]]
+
|}
+
==Музичне мистецтво==
+
Музичне мистецтво дуже впливає на людину вже в перші роки її життя та відіграє величезну роль у загальному культурному розвитку.
+
  
Музика - невід'ємна складова людського життя. Вона - за висловом Стендаля: «Єдиний вид мистецтва, здатний проникати в людське серце так глибоко, що може зображати навіть переживання його дум.» Багато письменників, композиторів, музикознавців підкреслюють необхідність систематичної роботи з музично-естетичному вихованню. Музичне виховання повинно бути частиною тієї діяльності, яку ведуть педагоги по вихованню гармонійно розвиненої людини.
+
перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:
  
Наша спеціальність виховує всебічно розвинених людей - фізично досконалих, духовно багатих і морально бездоганних, формує інтерес та любов до музики.  
+
00.02 Сольний спів
 +
00.03 Інструментальне виконавство (фортепіано)
 +
00.04 Інструментальне виконавство (оркестрові, струнні, народні, духові та ударні інструменти)
 +
00.01 Хореографія (за видами)
 +
Акторське мистецтво драматичного театру та кіно
 +
другий (магістерський) рівень вищої освіти:
  
Музика - найбільше джерело естетичної і духовної насолоди. Вона супроводжує людину протягом всього його життя, викликає емоційний відгук, схвильованість, прагнення до дії. Вона здатна надихнути, запалити людини, вселити в нього дух бадьорості та енергії, але може і привести в стан туги, скорботи чи тихого смутку.
+
00.01 Музичне мистецтво
 +
00.02 Сольний спів
 +
00.01 Хореографія
 +
третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти:
 +
 
 +
025 Музичне мистецтво.
 +
У 2021 р. розроблено та затверджено першу в Університеті англомовну освітньо-професійну програму для підготовки іноземних громадян 025.00.01 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) рівня вищої освіти. 
 +
Ефективне функціонування Факультету музичного мистецтва і хореографії забезпечують: 4 кафедри (академічного та естрадного вокалу, інструментально-виконавської майстерності, музикознавства та музичної освіти, музично-сценічного мистецтва, хореографії та 3 навчальні й творчі лабораторії (творча лабораторія Театр танцю «Грін», навчальна лабораторія виконавської майстерності, навчальна лабораторія інформаційних технологій у музичному мистецтві).
 +
Науково-педагогічний склад Факультету музичного мистецтва і хореографії налічує 149 осіб, з-поміж яких 99 – штатні працівники. Серед них: 7 народних артистів України; 12 заслужених  артистів України; 6 заслужені діячі мистецтв України; 6 докторів наук, 28 кандидати наук.
 +
Імідж Факультету музичного мистецтва і хореографії створюють наукова школа доктора педагогічних наук, професора завідувача кафедри музикознавства і музичної освіти Ольги Олексюк, виконавська і педагогічна діяльність народних артистів України, професорів Віктора Тетері, Наталії Свириденко, Ольги Бенч; заслужених діячів мистецтв України Оксани Петрикової, Вячеслава та Тимура Полянських, заслужених артистів України, доцентів Костянтина Стрельченка, Сергія Юрченка, Владислава Вітковського і Віри Синєок.  
 +
Візитною карткою факультету є його творчі колективи, серед яких: театр танцю «Грін», численні оркестри, вокальні та інструментальні ансамблі, хорові колективи, солісти-вокалісти та інструменталісти.
 +
 
 +
Візитівка_15.jpg    Візитівка_16.jpg
 +
 
 +
Візитівка_17.jpgВізитівка_18.jpg
 +
Студентське життя студентів Факультету музичного мистецтва і хореографії наповнене мистецьким драйвом і творчістю. Їх очікують численні  культурно-мистецькі проєкти,  фестивалі і конкурси; в тому числі в онлайн-форматі. Актуальними формами презентації творчого потенціалу студентів Факультету є хореографічні вистави, концерти, вистави, відеокліпи, онлайн-презентації, промо-ролики, музичні онлайн-вітання, відеоверсії заходів, флешмоби тощо.
 +
 
 +
Візитівка_19.jpg    Візитівка_20.jpg

Поточна версія на 09:41, 18 червня 2024

На Факультеті музичного мистецтва і хореографії здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за 9 освітніми програмами та 3 освітніми рівнями:

перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

00.02 Сольний спів 00.03 Інструментальне виконавство (фортепіано) 00.04 Інструментальне виконавство (оркестрові, струнні, народні, духові та ударні інструменти) 00.01 Хореографія (за видами) Акторське мистецтво драматичного театру та кіно другий (магістерський) рівень вищої освіти:

00.01 Музичне мистецтво 00.02 Сольний спів 00.01 Хореографія третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти:

025 Музичне мистецтво. У 2021 р. розроблено та затверджено першу в Університеті англомовну освітньо-професійну програму для підготовки іноземних громадян 025.00.01 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Ефективне функціонування Факультету музичного мистецтва і хореографії забезпечують: 4 кафедри (академічного та естрадного вокалу, інструментально-виконавської майстерності, музикознавства та музичної освіти, музично-сценічного мистецтва, хореографії та 3 навчальні й творчі лабораторії (творча лабораторія Театр танцю «Грін», навчальна лабораторія виконавської майстерності, навчальна лабораторія інформаційних технологій у музичному мистецтві). Науково-педагогічний склад Факультету музичного мистецтва і хореографії налічує 149 осіб, з-поміж яких 99 – штатні працівники. Серед них: 7 народних артистів України; 12 заслужених артистів України; 6 заслужені діячі мистецтв України; 6 докторів наук, 28 кандидати наук. Імідж Факультету музичного мистецтва і хореографії створюють наукова школа доктора педагогічних наук, професора завідувача кафедри музикознавства і музичної освіти Ольги Олексюк, виконавська і педагогічна діяльність народних артистів України, професорів Віктора Тетері, Наталії Свириденко, Ольги Бенч; заслужених діячів мистецтв України Оксани Петрикової, Вячеслава та Тимура Полянських, заслужених артистів України, доцентів Костянтина Стрельченка, Сергія Юрченка, Владислава Вітковського і Віри Синєок. Візитною карткою факультету є його творчі колективи, серед яких: театр танцю «Грін», численні оркестри, вокальні та інструментальні ансамблі, хорові колективи, солісти-вокалісти та інструменталісти.

Візитівка_15.jpg Візитівка_16.jpg

Візитівка_17.jpgВізитівка_18.jpg Студентське життя студентів Факультету музичного мистецтва і хореографії наповнене мистецьким драйвом і творчістю. Їх очікують численні культурно-мистецькі проєкти, фестивалі і конкурси; в тому числі в онлайн-форматі. Актуальними формами презентації творчого потенціалу студентів Факультету є хореографічні вистави, концерти, вистави, відеокліпи, онлайн-презентації, промо-ролики, музичні онлайн-вітання, відеоверсії заходів, флешмоби тощо.

Візитівка_19.jpg    Візитівка_20.jpg