Відмінності між версіями «Кульбаба Аліса»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 6 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 
    
 
    
 
==Персональні дані==
 
==Персональні дані==
[[Файл:Photoicon.png|thumb|Фото]]
+
[[Файл:Photo5237702864057510894.jpg|thumb|Фото]]
 
===ПІБ===
 
===ПІБ===
 
Кульбаба Аліса
 
Кульбаба Аліса
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
===Навчальна практика===
 
===Навчальна практика===
 +
''01.09.2020 - 09.11.2020''
 +
 +
'''Аналітичний портал "Слово і Діло"'''
 +
 +
''Мої обов'язки:''
 +
* пошук основи для новини (''подія, заява, фрази тощо'');
 +
* пошук першоджерела інформації;
 +
* написання матеріалу (''новини'');
 +
* публікація новини на сайт порталу.
 +
 +
''Приклади матеріалів:''
 +
 +
 +
*'''Україна повністю забезпечена вакцинами – Степанов'''
 +
''Україна повністю забезпечена всіма необхідними вакцинами. Про це під час години запитань до уряду у Верховній раді заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.''
 +
 +
«На сьогодні ми забезпечені всіма вакцинами, всіма, підкреслюю. І для нас дуже важливо, щоб не було якихось інших спалахів захворюваності», – сказав Степанов.
 +
За словами міністра, перемога над пандемією – пріоритет президента України, уряду України і міністерства охорони здоров’я зокрема. Загалом за весь час пандемії захворіло 130 951 українців. COVID-19 це вже невід’ємна частина життя. Спільне завдання уряду – допомогти громадянам максимально швидко адаптуватися до цього, щоб жити було безпечно.
 +
«Уявіть ситуацію, в якій люди б не знали, що на червоне світло світлофора потрібно зупинятися. Приблизно така ситуація чекає на нас, якщо наші громадяни не будуть дотримуватися правил безпеки поведінки у суспільстві. Дивлячись на те, що відбувається сьогодні, можемо сказати – всі почали переходити дорогу на червоне світло», – наголосив міністр.
 +
Нагадаємо, у МОЗ назвали число антирекордів з COVID-19 за серпень.
 +
Раніше Кабмін виділив гроші на закупівлю препарату для лікування COVID-19.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/09/04/novyna/suspilstvo/ukrayina-povnistyu-zabezpechena-vakcynamy-stepanov]
 +
 +
 +
*'''Поліція зафіксувала 64 порушення виборчого законодавства'''
 +
''З 5 вересня поліція зафіксувала 64 порушення виборчого законодавства. Слідчі відкрили чотири кримінальні провадження, йдеться в повідомленні пресслужби Нацполіціі.''
 +
 +
«Поліція уважно стежить, щоб суб'єкти виборчого процесу чітко дотримувалися порядку проведення агітації. Як показала практика попередніх виборів, саме незаконна агітація становить майже три чверті всіх зафіксованих адміністративних порушень», – повідомив глава Нацполіціі Ігор Клименко.
 +
За словами його заступника Максима Цуцкірідзе, незаконна агітація становить майже третину всіх зафіксованих адміністративних порушень.
 +
«До офіційного старту виборчого процесу слідчі внесли в ЕРДР відомості про 17 кримінальних правопорушення. З них 6 – безпосередньо пов'язані з порушенням виборчого законодавства», – уточнює Цуцкірідзе.
 +
Нагадаємо, 5 вересня в Україні стартувала кампанія з проведення місцевих виборів.
 +
Також в НАЗК заявили, що політичні партії не повинні займатися благодійністю.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/09/09/novyna/polityka/policziya-zafiksuvala-64-porushennya-vyborchoho-zakonodavstva]
 +
 +
 +
*'''МОЗ хоче суттєво збільшити рівень вакцинації населення від грипу'''
 +
''Міністерство охорони здоров’я планує збільшити кількість вакцинованих від грипу осіб майже в 4 рази. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.''
 +
 +
«Все, що стосується вакцинації проти грипу, ми вже розпочали цю комунікаційну програму, щодо необхідності тестування. Паралельно ми проводимо відповідні перемовини щодо завезення вакцин від грипу на територію країни. Ми хочемо суттєво збільшити цю кількість (вакцинованих громадян – ред.)», – зазначив міністр.
 +
За даними МОЗ, зараз кількість людей, які вакцинуються від грипу складає 300-400 тисяч. Цю кількість планують збільшити до 1,5 мільйона осіб завдяки наступним діям: вакцина має бути в повному обсязі на ринку та планується зробити закупівлю тестів за бюджетні кошти для груп найбільшого ризику.
 +
«Так, в нас є стратегія щодо суттєвого збільшення кількості вакцин проти грипу і завезення їх в країну, щоб збільшити кількість щеплень», – додає Степанов.
 +
Нагадаємо, стала відома кількість українців, що перехворіли на грип минулого епідсезону.
 +
Раніше у ВООЗ заявили, що через коронавірус страждає моніторинг ситуації з грипом.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/09/02/novyna/suspilstvo/moz-xoche-suttyevo-zbilshyty-riven-vakcynacziyi-naselennya-hrypu]
 +
 +
 +
*'''Кулеба закликав ЄС надалі тиснути на Росію санкціями'''
 +
''Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що Україна докладає усіх зусиль, щоб врегулювати конфлікт на Донбасі мирним шляхом. Він сподівається, що ЄС й надалі буде продовжувати свою політику санкційного тиску на Російську Федерацію до повного виконання нею мінських домовленостей.''
 +
 +
Про це міністр заявив під час візиту до Іспанії, передає РБК-Україна.
 +
Найближчим часом відбудеться зустріч «нормандської четвірки», де Україна відстоїть свою позицію стосовно мінських домовленостей.
 +
«Дуже сподіваємось, що Російська Федерація так само проявить політичну волю і зробить кроки, необхідні для того, щоб наші лідери отримали конкретні результати з цієї зустрічі. Але ми маємо чітко розуміти всі, що сьогодні ключ до миру в Україні знаходиться в Москві. Якщо Москва погодиться вивести свої війська з нашої території – ми швидко відновимо там нормальне життя», – наголосив Кулеба.
 +
Нагадаємо, ЄС хоче продовжити санкції проти росіян за агресію в Україні.
 +
Раніше Росія розширила санкційний список проти України.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/09/10/novyna/polityka/kuleba-zaklykav-yes-nadali-tysnuty-rosiyu-sankcziyamy]
 +
 +
 +
*'''ДТП на Майдані: водію повідомили про підозру'''
 +
''66-річному водію автомобіля, який спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду на Майдані, повідомили про підозру.''
 +
 +
Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.
 +
Зазначається, що дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 286 КК України - порушення правил дорожнього руху, яке спричинило загибель двох і більше осіб.
 +
Зараз підозрюваний госпіталізований до лікарні, де перебуває під охороною. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
 +
Нагадаємо, 30 жовтня у центрі Києва автомобіль Land Rover в’їхав у натовп людей, внаслідок чого загинуло двоє осіб.
 +
Ймовірна версія трагедії – втрата водієм свідомості під час кермування автомобілем.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/10/31/novyna/suspilstvo/dtp-majdani-vodiyu-povidomyly-pro-pidozru]
 +
 +
 +
* '''Степанов пояснив відмови лікарень в госпіталізації'''
 +
''Хворим коронавірусом можуть відмовляти в госпіталізації в тому випадку, якщо у них недостатньо показань для лікування в лікарні.''
 +
 +
Про це завив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в п'ятницю, 6 листопада.Вже з наступного тижня в Україні можуть запровадити нові карантинні обмеження, які передбачають значне посилення карантину у неробочі дні.
 +
За його словами, до 80% пацієнтів мають легкий перебіг коронавірусної хвороби і не потребують госпіталізації. При цьому, якщо в госпіталізації немає необхідності, проходити лікування в домашніх умовах безпечніше.
 +
«По-перше, будь-яка госпіталізація повинна проходити виключно за показниками. Це, в тому числі і безпеці здоров'я. Будь-яка лікарня має так звану внутрішньолікарняну інфекцію. Якщо у вас немає показників до госпіталізації, то безпечніше лікуватися вдома. По-друге, лікарня - це не санаторій. Це має відбуватися виключно за показниками і за встановленим діагнозом лікарем і за його напрявленням», - пояснив Степанов.
 +
Глава МОЗ перерахував показники для госпіталізації:
 +
# Частота дихання 10 або більше 30 дихальних рухів;
 +
# Сатурація при вимірюванні пульсоксиметром менш ніж 92;
 +
# Порушення свідомості;-
 +
# Пацієнти із середнім перебігом захворювання і з супутніми захворюваннями.
 +
Нагадаємо, в Україні вже зайняті майже 65% ліжок в COVID-лікарнях по всій країні.
 +
Раніше в МОЗ розповіли, скільки ліжок в лікарнях підключені до кисню.
 +
[https://www.slovoidilo.ua/2020/11/06/novyna/suspilstvo/stepanov-poyasnyv-vidmovy-likaren-hospitalizacziyi]
 +
 +
===Виробнича практика===
 +
''08.02.2021 - 02.05.2021''
 +
 +
'''"Громадське Радіо"'''
 +
 +
''Мої обов'язки:''
 +
* пошук інфоприводу для матеріалу;
 +
* пошук першоджерела інформації;
 +
* написання матеріалу;
 +
* публікація матеріалу на сайт порталу.
 +
 +
''Приклади матеріалів:''
 +
 +
* '''Феномен українського секонд-хенду'''
 +
 +
''Карантин змусив людей у всьому світі сидіти вдома і міркувати про вплив наших рішень як на планету, так і на інших людей. Так само гостро постало питання впливу фаст-фешн на планету та її альтернативи – секонд-хендів.''
 +
 +
До епідемії коронавірусу секонд-хенди встигли завоювати нішу дешевого та стильного одягу. А за прогнозами експертів сфери, до 2030 року ринок вторинного одягу може перегнати мас-маркети. Крім того, в нього інвестують мільйони доларів та його носять усіма обожнювані інфлюєнсери. На сьогоднішній день, з настанням світової кризи, у секонд-хенду є всі шанси зробити ще більший ривок. Сьогодні ми будемо розбирати, в чому полягає феномен поношеного одягу, чому він раптово став таким популярним.
 +
 +
На просторах колишньої СНД поширена думка, що секонд-хенди – це одяг для бідних. На противагу цьому, в Європі та Америці маркети вторинного одягу – це можливість знайти вінтажні, брендові речі за приємною ціною. Враховуючи те, що зараз йде мода якраз на вінтажні речі з історією, секонд-хенди набирають все більшої популярності.
 +
В асоціації дилерів секонд-хенд одягу нещодавно зазначили, що Україна – лідер споживання секонд-хенду в світі. Через пандемію галузь втратила величезні гроші: «Якщо казати в цифрах, то за 2020 рік січень, лютий, березень – це було близько 13–17 мільйонів доларів США ввезення. Протягом наступних місяців торгівля впала в 10 разів, тобто 1,2 – 1,4 мільйони доларів США».
 +
 +
Раніше секондів соромилися, приховували походження речей, проте зараз туди ходять з друзями, перетворюючи ці походи на своєрідний відпочинок. Якраз з шанувальницею такої розваги ми поспілкувалися – студентка Настя з Києва вже більше 6 років вдягається у секонд-хенді і з радістю поділилася з нами своїм досвідом.
 +
 +
- Секонди це можливість вдягатися стильно, модно і, що дуже важливо, дешево. Особливо це стосується трендових речей, від яких сьогодні пищать всі модні інфлюєнсери, а завтра на тебе будуть тицяти пальцями, якщо ти надягнеш цю річ. Тому, я гадаю, що витрачати величезні гроші на такі речі не варто, – каже дівчина. 
 +
 +
Настя розповідає, що тепер навіть розпродажі в мас-маркетах її не цікавлять:
 +
 +
- Я не бачу сенсу навіть заходити в магазини типу Bershka, Stradivarius, Zara, Mango тощо. По-перше, в порівнянні з секондами, це дорого. По-друге, ціна дуже рідко відповідає якості. Ну і найвагоміша причина – йдучи по вулиці, з 10 дівчат свого віку, 3 я точно побачу в однакових кофтинках з цих магазинів. Тому я знову таки не бачу сенсу витрачати більше грошей на те, щоб губитися в натовпі, коли можна за меншу вартість зібрати стильний та трендовий образ.
 +
 +
Звичайно, додає дівчина, є свої секрети та лайфхаки:
 +
 +
- Є, звичайно, відоме усім правило «приходити в день завозу», бо чим більше ти тягнеш -тим менший шанс знайти щось цікаве. В мене особисто є ще одне правило – переглядати всі речі. Тобто, якщо ти щось шукаєш на вішаку, то переглядай кожну річ, бо часто буває так, що цікаві речі заховані.
 +
 +
Проте окрім економічної вигоди, походи по секонд-хендам мають ще екологічний аспект. Секонд-хенду, як мінімум не доводиться відшивати колекції, чекати поставок і відкриття магазинів. За даними Greenpeace 2016 року, щорічно в світі виробляється більше 80 мільярдів одиниць одягу, і ця цифра на 400% більше, ніж на початку століття. Тобто, існуючі речі можуть покрити дві планети.
 +
 +
Наша справа – донести до вас інформацію, а що робити з нею – вирішувати тільки вам!
 +
 +
 +
* '''Захист прав тварин чи актуальний репост в Інстаграм'''
 +
 +
''Нещодавно мережею пролетів ролик, де кролик Ральф розповідає, як він живе. Нюанс полягає в тому, що на цьому кролику тестують косметичні засоби. Ролик сколихнув величезну хвилю обговорень, репостів та привернув увагу до цієї проблеми. І це справді серйозна тема, говорити про яку потрібно.''
 +
 +
Візьмемо того самого кролика за приклад. Але наш кролик живе не в лісі чи на полі, а у лабораторії, в якій його тримають для проведення дослідів. Найчастіше на кроликах проводять тест Дрейза та тест реакцій на шкірі. Як пояснює PETA, для першого тесту кроликів знерухомлюють, крапають в очі рідину і дивляться на реакцію. Через це тварини втрачають зір, в них починаються кровотечі, виразки та судоми. Для інших тестів кроликам голять шкіру спини, наносять на неї їдкі хімічні речовини та очікують на реакцію на декілька тижнів. Як ви здогадалися, після закінчення експериментів тварин вбивають.
 +
 +
Щорічно понад 100 мільйонів тварин страждають і помирають у США під час жорстоких хімічних, наркотичних, харчових та косметичних тестів, а також під час медичних тренувань  та медичних експериментів, що проводяться в університетах.
 +
 +
Напевно, ви подумали, а що можу зробити я? Насправді, багато чого, але варто почати хоча б з того, аби при купівлі косметики перевіряти, чи тестувалася вона на тваринах. PETA створили список брендів, які тестують свої засоби на тваринах і тепер це дуже легко перевірити.
 +
 +
 +
* '''Мода 2021 року – основні тенденції та тренди'''
 +
 +
''Пандемія однозначно внесла значні корективи у наш повсякденний стиль, зародивши при цьому нові тренди в одязі. Мода вже не змінюється так кардинально, як раніше. Напроти, деякі тренди переходять з сезону в сезон, доповнюючись лише певними деталями.''
 +
 +
Проаналізувавши модні покази дизайнерів одягу, можна прослідкувати певні тенденції у сучасній моді. Власне, саме це ми й зробили, підготувавши для вас підбірку модних трендів 2021 року.
 +
 +
''Піжамно-білизняний стиль''
 +
 +
Через те, що ми багато часу проводимо вдома, цей тренд увірвався і в наш вуличний гардероб. Якщо подивитися на минулі сезони, видно, що цей стиль вже проривався, але найактуальніший він якраз у сезоні весна-літо 2021. Сьогодні межі між нашою роботою та відпочинком стрімко розмиваються, тому варто потурбуватися, аби і там і там виглядати стильно та комфортно.
 +
 +
''Мінімалізм''
 +
 +
Чудовий приклад – крайня колекція бренду Versace, випущена саме у цьому стилі, що, до речі, дуже суперечить тому стилю бренду, до якого усі звикли. Що стосується мінімалізму, тут мова не лише про те, щоб менше купувати речей. Головна суть цього тренду – щоб одяг був без надлишків, зайвих прикрас тощо.
 +
 +
''Спорт-кежуал''
 +
 +
В умовах сьогодення, цей стиль – один з найлогічніших. Це комфортно, це стильно, це підходить більшості людей, це не занадто спортивно або занадто химерно. Стиль спорт-кежуал справді золота середина, в якій ти отримуєш і комфорт і стиль. Яскравим прикладом такого стилю стала колекція бренду MiuMiu.
 +
 +
''Мінімалістичний романтизм''
 +
 +
Це не про квіточки, блискітки та рюші. Це більш аскетичний варіант того самого романтизму. Що цікаво, цей стиль чудово відповідає потребам сучасної жінки – ти можеш бути романтичною або діловою або спокійною або взагалі будь-якою, якою захочеш.
 +
 +
''Рустикальний''
 +
 +
Наочним прикладом є колекція українського бренду Bevza, представлена нещодавно. Рустикальний – це стиль національного одягу, це всі ті асоціації, які спадають на думку, коли ми говоримо про вишиванки та український традиційний одяг.
 +
 +
 +
===Переддипломна практика===
 +
''03.05.2021 - 23.05.2021''
 +
 +
'''"Громадське Радіо"'''
 +
 +
''Мої обов'язки:''
 +
* пошук інфоприводу для матеріалу;
 +
* пошук першоджерела інформації;
 +
* написання матеріалу;
 +
* публікація матеріалу на сайт порталу.
 +
 +
''Приклад матеріалу:''
 +
 +
[https://soundcloud.com/6ja8aduiybrg/kulbaba-pro-sekondi]
 +
 +
Вступ:
 +
 +
Років 5 тому я вперше прийшла на секонд-хенд. Та сьогодні ця сфера кардинально відрізняється від тогочасної. Саме тому сьогодні ми поспілкуємося з молодою експерткою в цій галузі – Настею. Настю, вітаю!
 +
 +
Питання:
 +
 +
І одразу перше питання – Чому саме секонд-хенд? У чому переваги такого формату?
 +
 +
 +
 +
Коли ти останній раз була в секонді? Ти йшла туди через нестачу грошей чи бажання відкопати щось унікальне аби вирізнятися з-поміж інших?
 +
 +
 +
 +
Ти згадувала, що і в Миколаєві шопилася, і в Австрії. От я в цій сфері років 5. Скільки ти цікавишся секондами?
 +
 +
 +
 +
Я помітила, особливо у моєму оточенні, останній рік – два, молодь почала цікавитися секундами. Як ти думаєш, з чим пов’язаний такий раптовий бум секонд-хендів?
 +
 +
 +
 +
Яке майбутнє у цієї сфери? Чи можливий такий варіант, що секонди обженуть мас-маркет та стануть монополістами у сфері недорого одягу?
 +
 +
 +
 +
Підсумок:
 +
 +
Якщо ви цікавитеся модою, ви точно помітили, що ринок вторинного одягу вирвався вперед за останній декілька років. На нашу експертну думку, секонд-хенди утримуватимуть свої лідерські позиції, але витіснити з ринку мас-маркет поки не вдасться. Також ми не можемо забувати про екологічний аспект справи – за даними Greenpeace за 2016 рік, щорічно у світі виробляється більше 80 млрд одиниць одягу і ця цифра вже на 400% більша, ніж на початку століття. Тобто, існуючі речі можуть покрити дві наші планети. Про плюси і мінуси купівлі одягу у секонд-хендах ми вам розповіли, а вирішувати тільки вам! До побачення, любі слухачі.
 +
 
===Програми мобільності===
 
===Програми мобільності===
 
===Нагороди та подяки навчального характеру===
 
===Нагороди та подяки навчального характеру===
 +
 
==Наукова-практична діяльність==
 
==Наукова-практична діяльність==
 
===Наукові публікації===
 
===Наукові публікації===
Рядок 31: Рядок 237:
 
==Соціально-гуманітарна діяльність==
 
==Соціально-гуманітарна діяльність==
 
===Волонтерська діяльність===
 
===Волонтерська діяльність===
 +
Приймала участь в театралізованій виставі в дитячому будинку для дітей з обмеженими можливостями.
 
===Соціальний проект===
 
===Соціальний проект===
 
===Університетські заходи===
 
===Університетські заходи===
 +
Приймала участь у фестивалі першокурсників "Ось ми які - 2017".
 
===Благодійні акції===
 
===Благодійні акції===
 
===Студентське самоврядування===
 
===Студентське самоврядування===

Поточна версія на 20:12, 25 травня 2021

Персональні дані

Фото

ПІБ

Кульбаба Аліса

Група

ЖУРб-2-17-4.0д

Електронна пошта

  • akulbaba@kubg.edu.ua
  • rammstein1425@gmail.com

Соціальні мережі, блоги

Навчальна діяльність

Навчання на MOOC

Навчання на масових відкритих онлайн курсах)

Навчальна практика

01.09.2020 - 09.11.2020

Аналітичний портал "Слово і Діло"

Мої обов'язки:

  • пошук основи для новини (подія, заява, фрази тощо);
  • пошук першоджерела інформації;
  • написання матеріалу (новини);
  • публікація новини на сайт порталу.

Приклади матеріалів:


  • Україна повністю забезпечена вакцинами – Степанов

Україна повністю забезпечена всіма необхідними вакцинами. Про це під час години запитань до уряду у Верховній раді заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«На сьогодні ми забезпечені всіма вакцинами, всіма, підкреслюю. І для нас дуже важливо, щоб не було якихось інших спалахів захворюваності», – сказав Степанов. За словами міністра, перемога над пандемією – пріоритет президента України, уряду України і міністерства охорони здоров’я зокрема. Загалом за весь час пандемії захворіло 130 951 українців. COVID-19 це вже невід’ємна частина життя. Спільне завдання уряду – допомогти громадянам максимально швидко адаптуватися до цього, щоб жити було безпечно. «Уявіть ситуацію, в якій люди б не знали, що на червоне світло світлофора потрібно зупинятися. Приблизно така ситуація чекає на нас, якщо наші громадяни не будуть дотримуватися правил безпеки поведінки у суспільстві. Дивлячись на те, що відбувається сьогодні, можемо сказати – всі почали переходити дорогу на червоне світло», – наголосив міністр. Нагадаємо, у МОЗ назвали число антирекордів з COVID-19 за серпень. Раніше Кабмін виділив гроші на закупівлю препарату для лікування COVID-19. [1]


  • Поліція зафіксувала 64 порушення виборчого законодавства

З 5 вересня поліція зафіксувала 64 порушення виборчого законодавства. Слідчі відкрили чотири кримінальні провадження, йдеться в повідомленні пресслужби Нацполіціі.

«Поліція уважно стежить, щоб суб'єкти виборчого процесу чітко дотримувалися порядку проведення агітації. Як показала практика попередніх виборів, саме незаконна агітація становить майже три чверті всіх зафіксованих адміністративних порушень», – повідомив глава Нацполіціі Ігор Клименко. За словами його заступника Максима Цуцкірідзе, незаконна агітація становить майже третину всіх зафіксованих адміністративних порушень. «До офіційного старту виборчого процесу слідчі внесли в ЕРДР відомості про 17 кримінальних правопорушення. З них 6 – безпосередньо пов'язані з порушенням виборчого законодавства», – уточнює Цуцкірідзе. Нагадаємо, 5 вересня в Україні стартувала кампанія з проведення місцевих виборів. Також в НАЗК заявили, що політичні партії не повинні займатися благодійністю. [2]


  • МОЗ хоче суттєво збільшити рівень вакцинації населення від грипу

Міністерство охорони здоров’я планує збільшити кількість вакцинованих від грипу осіб майже в 4 рази. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Все, що стосується вакцинації проти грипу, ми вже розпочали цю комунікаційну програму, щодо необхідності тестування. Паралельно ми проводимо відповідні перемовини щодо завезення вакцин від грипу на територію країни. Ми хочемо суттєво збільшити цю кількість (вакцинованих громадян – ред.)», – зазначив міністр. За даними МОЗ, зараз кількість людей, які вакцинуються від грипу складає 300-400 тисяч. Цю кількість планують збільшити до 1,5 мільйона осіб завдяки наступним діям: вакцина має бути в повному обсязі на ринку та планується зробити закупівлю тестів за бюджетні кошти для груп найбільшого ризику. «Так, в нас є стратегія щодо суттєвого збільшення кількості вакцин проти грипу і завезення їх в країну, щоб збільшити кількість щеплень», – додає Степанов. Нагадаємо, стала відома кількість українців, що перехворіли на грип минулого епідсезону. Раніше у ВООЗ заявили, що через коронавірус страждає моніторинг ситуації з грипом. [3]


  • Кулеба закликав ЄС надалі тиснути на Росію санкціями

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що Україна докладає усіх зусиль, щоб врегулювати конфлікт на Донбасі мирним шляхом. Він сподівається, що ЄС й надалі буде продовжувати свою політику санкційного тиску на Російську Федерацію до повного виконання нею мінських домовленостей.

Про це міністр заявив під час візиту до Іспанії, передає РБК-Україна. Найближчим часом відбудеться зустріч «нормандської четвірки», де Україна відстоїть свою позицію стосовно мінських домовленостей. «Дуже сподіваємось, що Російська Федерація так само проявить політичну волю і зробить кроки, необхідні для того, щоб наші лідери отримали конкретні результати з цієї зустрічі. Але ми маємо чітко розуміти всі, що сьогодні ключ до миру в Україні знаходиться в Москві. Якщо Москва погодиться вивести свої війська з нашої території – ми швидко відновимо там нормальне життя», – наголосив Кулеба. Нагадаємо, ЄС хоче продовжити санкції проти росіян за агресію в Україні. Раніше Росія розширила санкційний список проти України. [4]


  • ДТП на Майдані: водію повідомили про підозру

66-річному водію автомобіля, який спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду на Майдані, повідомили про підозру.

Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури. Зазначається, що дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 286 КК України - порушення правил дорожнього руху, яке спричинило загибель двох і більше осіб. Зараз підозрюваний госпіталізований до лікарні, де перебуває під охороною. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Нагадаємо, 30 жовтня у центрі Києва автомобіль Land Rover в’їхав у натовп людей, внаслідок чого загинуло двоє осіб. Ймовірна версія трагедії – втрата водієм свідомості під час кермування автомобілем. [5]


  • Степанов пояснив відмови лікарень в госпіталізації

Хворим коронавірусом можуть відмовляти в госпіталізації в тому випадку, якщо у них недостатньо показань для лікування в лікарні.

Про це завив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в п'ятницю, 6 листопада.Вже з наступного тижня в Україні можуть запровадити нові карантинні обмеження, які передбачають значне посилення карантину у неробочі дні. За його словами, до 80% пацієнтів мають легкий перебіг коронавірусної хвороби і не потребують госпіталізації. При цьому, якщо в госпіталізації немає необхідності, проходити лікування в домашніх умовах безпечніше. «По-перше, будь-яка госпіталізація повинна проходити виключно за показниками. Це, в тому числі і безпеці здоров'я. Будь-яка лікарня має так звану внутрішньолікарняну інфекцію. Якщо у вас немає показників до госпіталізації, то безпечніше лікуватися вдома. По-друге, лікарня - це не санаторій. Це має відбуватися виключно за показниками і за встановленим діагнозом лікарем і за його напрявленням», - пояснив Степанов. Глава МОЗ перерахував показники для госпіталізації:

  1. Частота дихання 10 або більше 30 дихальних рухів;
  2. Сатурація при вимірюванні пульсоксиметром менш ніж 92;
  3. Порушення свідомості;-
  4. Пацієнти із середнім перебігом захворювання і з супутніми захворюваннями.

Нагадаємо, в Україні вже зайняті майже 65% ліжок в COVID-лікарнях по всій країні. Раніше в МОЗ розповіли, скільки ліжок в лікарнях підключені до кисню. [6]

Виробнича практика

08.02.2021 - 02.05.2021

"Громадське Радіо"

Мої обов'язки:

  • пошук інфоприводу для матеріалу;
  • пошук першоджерела інформації;
  • написання матеріалу;
  • публікація матеріалу на сайт порталу.

Приклади матеріалів:

  • Феномен українського секонд-хенду

Карантин змусив людей у всьому світі сидіти вдома і міркувати про вплив наших рішень як на планету, так і на інших людей. Так само гостро постало питання впливу фаст-фешн на планету та її альтернативи – секонд-хендів.

До епідемії коронавірусу секонд-хенди встигли завоювати нішу дешевого та стильного одягу. А за прогнозами експертів сфери, до 2030 року ринок вторинного одягу може перегнати мас-маркети. Крім того, в нього інвестують мільйони доларів та його носять усіма обожнювані інфлюєнсери. На сьогоднішній день, з настанням світової кризи, у секонд-хенду є всі шанси зробити ще більший ривок. Сьогодні ми будемо розбирати, в чому полягає феномен поношеного одягу, чому він раптово став таким популярним.

На просторах колишньої СНД поширена думка, що секонд-хенди – це одяг для бідних. На противагу цьому, в Європі та Америці маркети вторинного одягу – це можливість знайти вінтажні, брендові речі за приємною ціною. Враховуючи те, що зараз йде мода якраз на вінтажні речі з історією, секонд-хенди набирають все більшої популярності. В асоціації дилерів секонд-хенд одягу нещодавно зазначили, що Україна – лідер споживання секонд-хенду в світі. Через пандемію галузь втратила величезні гроші: «Якщо казати в цифрах, то за 2020 рік січень, лютий, березень – це було близько 13–17 мільйонів доларів США ввезення. Протягом наступних місяців торгівля впала в 10 разів, тобто 1,2 – 1,4 мільйони доларів США».

Раніше секондів соромилися, приховували походження речей, проте зараз туди ходять з друзями, перетворюючи ці походи на своєрідний відпочинок. Якраз з шанувальницею такої розваги ми поспілкувалися – студентка Настя з Києва вже більше 6 років вдягається у секонд-хенді і з радістю поділилася з нами своїм досвідом.

- Секонди це можливість вдягатися стильно, модно і, що дуже важливо, дешево. Особливо це стосується трендових речей, від яких сьогодні пищать всі модні інфлюєнсери, а завтра на тебе будуть тицяти пальцями, якщо ти надягнеш цю річ. Тому, я гадаю, що витрачати величезні гроші на такі речі не варто, – каже дівчина.

Настя розповідає, що тепер навіть розпродажі в мас-маркетах її не цікавлять:

- Я не бачу сенсу навіть заходити в магазини типу Bershka, Stradivarius, Zara, Mango тощо. По-перше, в порівнянні з секондами, це дорого. По-друге, ціна дуже рідко відповідає якості. Ну і найвагоміша причина – йдучи по вулиці, з 10 дівчат свого віку, 3 я точно побачу в однакових кофтинках з цих магазинів. Тому я знову таки не бачу сенсу витрачати більше грошей на те, щоб губитися в натовпі, коли можна за меншу вартість зібрати стильний та трендовий образ.

Звичайно, додає дівчина, є свої секрети та лайфхаки:

- Є, звичайно, відоме усім правило «приходити в день завозу», бо чим більше ти тягнеш -тим менший шанс знайти щось цікаве. В мене особисто є ще одне правило – переглядати всі речі. Тобто, якщо ти щось шукаєш на вішаку, то переглядай кожну річ, бо часто буває так, що цікаві речі заховані.

Проте окрім економічної вигоди, походи по секонд-хендам мають ще екологічний аспект. Секонд-хенду, як мінімум не доводиться відшивати колекції, чекати поставок і відкриття магазинів. За даними Greenpeace 2016 року, щорічно в світі виробляється більше 80 мільярдів одиниць одягу, і ця цифра на 400% більше, ніж на початку століття. Тобто, існуючі речі можуть покрити дві планети.

Наша справа – донести до вас інформацію, а що робити з нею – вирішувати тільки вам!


  • Захист прав тварин чи актуальний репост в Інстаграм

Нещодавно мережею пролетів ролик, де кролик Ральф розповідає, як він живе. Нюанс полягає в тому, що на цьому кролику тестують косметичні засоби. Ролик сколихнув величезну хвилю обговорень, репостів та привернув увагу до цієї проблеми. І це справді серйозна тема, говорити про яку потрібно.

Візьмемо того самого кролика за приклад. Але наш кролик живе не в лісі чи на полі, а у лабораторії, в якій його тримають для проведення дослідів. Найчастіше на кроликах проводять тест Дрейза та тест реакцій на шкірі. Як пояснює PETA, для першого тесту кроликів знерухомлюють, крапають в очі рідину і дивляться на реакцію. Через це тварини втрачають зір, в них починаються кровотечі, виразки та судоми. Для інших тестів кроликам голять шкіру спини, наносять на неї їдкі хімічні речовини та очікують на реакцію на декілька тижнів. Як ви здогадалися, після закінчення експериментів тварин вбивають.

Щорічно понад 100 мільйонів тварин страждають і помирають у США під час жорстоких хімічних, наркотичних, харчових та косметичних тестів, а також під час медичних тренувань та медичних експериментів, що проводяться в університетах.

Напевно, ви подумали, а що можу зробити я? Насправді, багато чого, але варто почати хоча б з того, аби при купівлі косметики перевіряти, чи тестувалася вона на тваринах. PETA створили список брендів, які тестують свої засоби на тваринах і тепер це дуже легко перевірити.


  • Мода 2021 року – основні тенденції та тренди

Пандемія однозначно внесла значні корективи у наш повсякденний стиль, зародивши при цьому нові тренди в одязі. Мода вже не змінюється так кардинально, як раніше. Напроти, деякі тренди переходять з сезону в сезон, доповнюючись лише певними деталями.

Проаналізувавши модні покази дизайнерів одягу, можна прослідкувати певні тенденції у сучасній моді. Власне, саме це ми й зробили, підготувавши для вас підбірку модних трендів 2021 року.

Піжамно-білизняний стиль

Через те, що ми багато часу проводимо вдома, цей тренд увірвався і в наш вуличний гардероб. Якщо подивитися на минулі сезони, видно, що цей стиль вже проривався, але найактуальніший він якраз у сезоні весна-літо 2021. Сьогодні межі між нашою роботою та відпочинком стрімко розмиваються, тому варто потурбуватися, аби і там і там виглядати стильно та комфортно.

Мінімалізм

Чудовий приклад – крайня колекція бренду Versace, випущена саме у цьому стилі, що, до речі, дуже суперечить тому стилю бренду, до якого усі звикли. Що стосується мінімалізму, тут мова не лише про те, щоб менше купувати речей. Головна суть цього тренду – щоб одяг був без надлишків, зайвих прикрас тощо.

Спорт-кежуал

В умовах сьогодення, цей стиль – один з найлогічніших. Це комфортно, це стильно, це підходить більшості людей, це не занадто спортивно або занадто химерно. Стиль спорт-кежуал справді золота середина, в якій ти отримуєш і комфорт і стиль. Яскравим прикладом такого стилю стала колекція бренду MiuMiu.

Мінімалістичний романтизм

Це не про квіточки, блискітки та рюші. Це більш аскетичний варіант того самого романтизму. Що цікаво, цей стиль чудово відповідає потребам сучасної жінки – ти можеш бути романтичною або діловою або спокійною або взагалі будь-якою, якою захочеш.

Рустикальний

Наочним прикладом є колекція українського бренду Bevza, представлена нещодавно. Рустикальний – це стиль національного одягу, це всі ті асоціації, які спадають на думку, коли ми говоримо про вишиванки та український традиційний одяг.


Переддипломна практика

03.05.2021 - 23.05.2021

"Громадське Радіо"

Мої обов'язки:

  • пошук інфоприводу для матеріалу;
  • пошук першоджерела інформації;
  • написання матеріалу;
  • публікація матеріалу на сайт порталу.

Приклад матеріалу:

[7]

Вступ:

Років 5 тому я вперше прийшла на секонд-хенд. Та сьогодні ця сфера кардинально відрізняється від тогочасної. Саме тому сьогодні ми поспілкуємося з молодою експерткою в цій галузі – Настею. Настю, вітаю!

Питання:

І одразу перше питання – Чому саме секонд-хенд? У чому переваги такого формату?

Коли ти останній раз була в секонді? Ти йшла туди через нестачу грошей чи бажання відкопати щось унікальне аби вирізнятися з-поміж інших?

Ти згадувала, що і в Миколаєві шопилася, і в Австрії. От я в цій сфері років 5. Скільки ти цікавишся секондами?

Я помітила, особливо у моєму оточенні, останній рік – два, молодь почала цікавитися секундами. Як ти думаєш, з чим пов’язаний такий раптовий бум секонд-хендів?

Яке майбутнє у цієї сфери? Чи можливий такий варіант, що секонди обженуть мас-маркет та стануть монополістами у сфері недорого одягу?

Підсумок:

Якщо ви цікавитеся модою, ви точно помітили, що ринок вторинного одягу вирвався вперед за останній декілька років. На нашу експертну думку, секонд-хенди утримуватимуть свої лідерські позиції, але витіснити з ринку мас-маркет поки не вдасться. Також ми не можемо забувати про екологічний аспект справи – за даними Greenpeace за 2016 рік, щорічно у світі виробляється більше 80 млрд одиниць одягу і ця цифра вже на 400% більша, ніж на початку століття. Тобто, існуючі речі можуть покрити дві наші планети. Про плюси і мінуси купівлі одягу у секонд-хендах ми вам розповіли, а вирішувати тільки вам! До побачення, любі слухачі.

Програми мобільності

Нагороди та подяки навчального характеру

Наукова-практична діяльність

Наукові публікації

Участь у конференціях, семінарах

Участь у наукових та фахових конкурсах, фестивалях

Професійний розвиток

Професійна сертифікація

Професійні навички

Стажування

Професійний досвід

Соціально-гуманітарна діяльність

Волонтерська діяльність

Приймала участь в театралізованій виставі в дитячому будинку для дітей з обмеженими можливостями.

Соціальний проект

Університетські заходи

Приймала участь у фестивалі першокурсників "Ось ми які - 2017".

Благодійні акції

Студентське самоврядування

Нагороди та подяки соціально-гуманітарного характеру

Доробки

Корисні посилання

Відгуки

Мої проекти